Nie zapominajcie o Panu Bogu

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 364
Punkty reakcji
205
Może więc nie jesteś tak "wybitny", jakbyś sobie tego życzył?
"Ludzie wybitni znani byli z tego że byli leniwi"

Te słowa przypisuje się w anegdocie Wieniawie Długoszowskiemu.
Innymi słowy "wybitność" znaczy w moim użyciu "lenistwo".
Bo zakładam że forumowicz ma na myśli moje wpisy z użyciem słowa wybitny.
Aby nie brać tego słowa dosłownie zapisywałem je w ten sposób "wybitny".
Zatem wybitny w odniesieniu do mojej osoby nigdy nie znaczyło tego co się na myśl nasuwa.

Moim argumentem jest IQ na poziomie zbliżonym do mensy, dzięki któremu potrafię zauważyć korelację między stylem pisania tego gościa kiedyś i dziś.
  • IQ nie jest tu żadnym argumentem
  • styl pisania? Dlaczego AntyPolak robił w swoich wpisach błędy stylistyczne.
zaś w wpisach Mony Lisy ich nie dostrzegam?

Jak widać nie byłem pierwszy, Serwor szybciej zauważył z kim mamy do czynienia (na PKP też mają te testy dość zaawansowane i maszyniści to nie są goście z pierwszej łapanki, pewnie to dlatego), ale dziwi mnie, że Ty tak oczywistych zależności nie zauważasz.
Forumowicz na na myśli tego mungoła który
  • obraża każdego kto jest innego zdania niż on
  • "odkrył" że w Polsce obowiązuje ukraiński kodeks karny a to na podstawie jednego filmiku na yt który na dodatek niebawem usunięto
  • "odkrył" że jestem z pochodzenia Ukraińcem
Swoją drogą nie uzasadniajmy swojej opinii tym że "bo ktoś powiedział"
bo to trochę niepoważne jest jeśli ktoś nie jest powszechnie uznanym autorytetem.



Między tym, że to warszawiak, co widać i dziś po jego wpisach.
Warszawiaków jest ponad milion.
Jak może to być argumentem?
(Gdyby to był ktoś z Brzegu albo chyba Oleśnicy
no to można by było coś podejrzewać)

Czy idąc tym tropem nie dojdzie się też do wniosku że każdy szczekający pies to Burek
a każdy piszący głupoty forumowicz to AntyPolak?
Zapytam więc gdzie w takim razie umieścimy Stalowego?
Właśnie Stalowego do którego jej wpisy są bardziej podobne tylko np mniej chaotyczne czy też odrobinę bardziej zrozumiałe.

Oczywiście wątpliwości tutaj można mnożyć a forumowicz i tak pozostanie przy własnym zdaniu
jednak ja bym jeszcze zapytał dlaczego AntyPolak dziennie zakładał jakieś pięć nowych tematów
w których dominowała polityka(czasem też naprawa samochodu, komputery czy też "sprzedajność" kobiet bądź pogarda dla swoich rodaków)
w których trudno było dostrzec uzasadnienie stawianej tezy.

Próbuje sobie przypomnieć czy AntyPolak wchodził w konflikty z głowonogiem na forum i wydaje mi się że nie.
Wchodził ze mną choć właściwie to ja z nim bo takie głupoty pisał.
Głowonog kłócił się z Moną Lisą ale wydaje mi się (przecież nie będę czytał wszystkich wpisów)
że powodem były jej bzdurne wpisy.
Nasuwa się więc pytanie dlaczego skoro wpisy jej były podobne do AntyPolaka to forumowicz nie kłócił się z AntyPolakiem?
Jakoś takich sporów nie mogę sobie przypomnieć.

Można szukać dalszych różnic jak np ta że AntyPolak nie zabrałby głosu w temacie o Warszawie.
O ile pamiętam nie był zbyt religijny więc:
  • nie zakładałby tematu religijnego
  • nie nawoływałby na takim forum do modlitw

Być może mam mniejsze IQ od forumowicza ale moim zdaniem we wpisach bliżej Monie Lisie jest do Stalowego niż do AntyPolaka.
Wpisy AntyPolaka były debilne a jej na tym tle "jedynie" głupie.

To wszystko sprawia że wykluczam iż Mona Lisa to AntyPolak.
 
Ostatnia edycja:

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
162
Punkty reakcji
0
Konto Kibic Polski to wydaje sie prawdziwy porzadny facet na tym forum tak jak konto Sienna to prawdziwa babka reszta uf bez komentarza.
 
Do góry