Nie wiem czy się rozstać z dziewczyną

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jak ktoś nie odróżnia przyjacielskiego przytulenia się od "tulenia się", to jego problem. Sam miałem kiedyś podobne podejście co Wy i teraz widzę, że wynikało to po prostu z niskiej pewności siebie.
 

rozggadana

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
zerwij , nie am sensu ten związek , ona jest"narwana" i woli taki nieogarnięty tryb życia :)
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
W ogóle się z Tobą nie zgadzam. Według mnie to nie ma nic wspólnego z egoizmem. Wcale nie dziwie się autorowi, że przeszkadza mu fakt, iż jego dziewczyna przytula się z innymi chłopakami. Skoro ma swojego to tylko z nim powinna się tulić, a nie jeszcze z kilkoma na boku. Paranoja. Może od razu niech zacznie sie tez z nimi calowac i seksić ? Jest z jednym to tylko jego powinna się "trzymać".


Pozrawiam !

Dlaczego całować? Co ma przytulanie do całowania?

Każdy ma inne wyobrażenie o związku i podejście do niego. Autorowi nie pasuje na przykład takie zachowanie swojej kobiety więc nie pasuje do niej. Ona jest typem kobiety otwartej i towarzyskiej. Więc podjął już decyzję prawdopodobnie.

Ja nie wyobrażam sobie zabraniać mojej kobiecie wszystkiego i odcinać od świata. W gronie przyjaciół robi się różne rzeczy, czasami się szaleje, ale kobieta chyba nie jest "szmatą" za przeproszeniem, żeby myślała o zdradzie i po prostu się zabawiała z innym. Są różne związki emocjonalne i różne zasady w nich panujące.

To tyle ode mnie w tym temacie. Pozdrawiam autora i mam nadzieję, że uda mu się rozwiązać swój problem.
 
Do góry