Nie wiem co zrobic

gruby500

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam.Pracuje w pewnej firmie od czterech miesiecy.Poznalem na samym poczatku w mojej nowej pracy dziewczyne.Traktowalem ja jak kolezanke ale teraz to sie zmienilo,bo sie w niej zakochalem.Nie wiem jak jej to powiedziec.Caly czas mysle o niej i chyba zwariuje.Jeszcze nigdy w zyciu tak sie nieczulem.Chcialbym jej dawac co dzien kwiaty i zrobil bym dla niej wszystko.Prosze o pomoc.
 

zagubiona10

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wirtualny ŚWiAT
Witam.Pracuje w pewnej firmie od czterech miesiecy.Poznalem na samym poczatku w mojej nowej pracy dziewczyne.Traktowalem ja jak kolezanke ale teraz to sie zmienilo,bo sie w niej zakochalem.Nie wiem jak jej to powiedziec.Caly czas mysle o niej i chyba zwariuje.Jeszcze nigdy w zyciu tak sie nieczulem.Chcialbym jej dawac co dzien kwiaty i zrobil bym dla niej wszystko.Prosze o pomoc.

zaproś ją na kawe:) może jakies komplementy;)
 

Swistak9993

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Olesno
Popieram Kapciuszka.Najpierw przestudiuj przyklejone tematy i później bedziesz wiedział co i jak...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
No włacha!
I nie śpiesz sie z wyznaniem tej miłości bo z tym różnie bywa (mam na myśli reakcje dziewczyn).
No i tak wogóle to wiesz,że ona wolna skoro masz zamiar zaświrować co nie ? :)
 

gruby500

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiem ze ona jest wolna.Trzy tygodnie to zamalo,zeby jej wyznac milosc! to co moge jej powiedziec.
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
no nie wiem, nie wiem... Koleżanka z pracy... A jak ona nie jest Tobą zainteresowana to co wtedy? Będziesz miał nieciekawą atmosferę w pracy. Zastanów się, czy na pewno tego chcesz.
 
J

J.B

Guest
no nie wiem, nie wiem... Koleżanka z pracy... A jak ona nie jest Tobą zainteresowana to co wtedy? Będziesz miał nieciekawą atmosferę w pracy. Zastanów się, czy na pewno tego chcesz.

Fakt, jeśli to w pracy, to może być nie wesoło, kiedy szef się dowie lub wam nie wyjdzie.

Co do zainteresowania lub jego braku, ma to tylko takie znaczenie, że przybiera się nieco inną strategie :) Jeśłi są IOIsy to jest łatwiej, co nie znaczy, że kiedy ich nie ma to się nie da.

Beam Me Up, Scotty!
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Lepiej żebyś był tego pewien ,jeśli chcesz uniknąc komplikacji ;)
 

gruby500

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wywnioskowalem ze jest mna zainteresowana,dlatego ze usmiecha sie czesto do mnie i zagaduje.Ja u niej jestem w czasie pracy bardzo czesto i z nia rozmawiam.Kiedys zaprosilem ja na kawe,ale odmowila i powiedziala ze jeszcze zdazymy pozniej.Czyli jakas szansa jest.
 
J

J.B

Guest
Wywnioskowalem ze jest mna zainteresowana,dlatego ze usmiecha sie czesto do mnie i zagaduje.Ja u niej jestem w czasie pracy bardzo czesto i z nia rozmawiam.Kiedys zaprosilem ja na kawe,ale odmowila i powiedziala ze jeszcze zdazymy pozniej.Czyli jakas szansa jest.

Wszystko ładnie i pięknie... ale wszystko co musisz wiedziec zostało już napisane, reszta zależy juz od Ciebie. Czego więcej oczekujesz?

Beam Me Up, Scotty!
 

gruby500

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dzieki za rady.Mam jeszcze jedno pytanie.W tej chwili jest na urlopie tygodniowym,a jak wroci mam zamiar dac jej bukiet kwiatow.Czy to jest dobry pomysl.
 

Fifi_wroc

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Kiedyś ktoś mi powiedział że komplementy dla kobiet są droższe niż kwiaty, a Ciebie to nic nie kosztuje;)
 

IDI

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
53'25'13.08'Płn 14'29'21.57'E
Ja kupiłem swojej tylko raz czerwoną róże i to była nasz pierwsza randka. Na drugiej nie było kwitów ale była restauracja i lazannia a do tego grzaniec Galicyjski, by od środka rozgrzać jej dusze. Widziałem jej blask w oczach :) po tym dniu. Gdy spotkaliśmy się po raz trzeci. Zabrałem ją na taras widokowy. Widać z niego całe miasto. Było to bardzo blisko mroku ( specjalnie :p ), jaki zapadał podczas naszego spotkania. Kupiłem wcześniej paczkę podgrzewaczy o zapachu róż i do tego wino o smaku trufli. Gdy już napatrzyła się na ten piękny a zarazem zapierający dech w piersi widok, odeszliśmy kawałek dalej gdzie są miejsca do siedzenia oraz wielki stół a to wszystko z drewna. Wspólnie rozstawiliśmy świece. Zaczynało się robić romantycznie. Rozumiesz. Świece, mrok i tylko my :) Skosztowaliśmy wina, które nas rozgrzało a ile potrzeba kobiecie która nie spożywa alkoholu. Lampka no może dwie i już jest inny świat. I się zaczęło. Dalej nie będe pisał bo wyjdzie z tego opowiadanie z posmakiem erotycznym.
Także sam widzisz kolego co można zrobić dla kobiety by ją usidlić na stałe. Troszkę inwencji i pomyśl, zgadnij co ona lubi a czego nie. Sukces murowany jeśli masz szósty zmysł :)
Ja odgadłem wszystko co mogłem wyczytać w jej oczach.
 

gruby500

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam ponownie.Sytuacja sie troche skomplikowala.Odbylem szczera rozmowe z ta dziewczyna i powiedzialem ze sie w niej zakochalem.Ona przyjela to bardzo spokojnie i powiedziala mi ze narazie ni chce byc w zwiazku.Ja zapytalem czy moge jeszcze probowac.W odpowiedzi uslyszalem ze moge.Poprosilem ja o numer telefonu i dostalem,Co bardzo mnie z dziwilo,bo wczesniej chcialem jej numer,ale nie chciala mi go dac.Dopiero po tej rozmowie jak poprosilem to mi go dala.Czy ktos mi moze powiedziec o co tu chodzi,bo ja nierozumiem.I nie wiem czy zadzwonic czy wysylac sms.
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Dobra to Cię nie chce.Zawsze jak laska mówi zdania typu narazie nie chce być w ziązku, albo nie wiem czy chce z Tobą być albo nie jestem gotowa... to ZAWSZE nic dobrego to nie wróży.Teraz musisz tylko zorientować się jak jest w Twoim przypadku.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Drogi Bastku i autorze tematu, czasami gdy dziewczyna tak mówi to:
a) leczy rany po następnym związku
b) chce, żeby facet się postarał, my kobiety lubimy być zdobywane :)
c) może i ona ma wątpliwości co do związku w pracy?

ja obstawiam b ;)
 
Do góry