Nie Wiem Co Się Ze Mna Dzieje

NEC21

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jakieś 7 miesięcy zostawiła mnie dziewczyna dla kolegi z pracy , są ze soba przez ten czas. Ja niby sie pozbieralem i było dobrze do czasu tzn do wtorku kiedy to dowiedzialem sie ,że się z nim zareczyla i we wrześniu planują ślub. I sobie tak pomysleć ze ja tez sie z nią mialem zaręczac po 2.8 latach bycia ze soba
i 2 misiące przez zaręczynami zerwala ze mna, a juz wszytko planowaliśmy zaręczyny itp. Nie wiem co ze soba począć niewiem co mam robić jakiś taki mętlik mam w głowie:(:(:( prosze o pomoc.
Pozdrawiam
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
bardzo Ci współczuje na prawde <przytul> ale niestety na to nie ma "złotego środka", niby czas leczy rany...ale pozostawia blizny, które niestety lubią się czasami rozdrapywać... Wiadomo łatwo jest powiedzieć żebyś starał sie o niej nie myśleć, znajdź jakieś zajęcie...ale wiadomo jak to wychodzi... Trzymam po prostu kciuki żebyś sie pozbierał....
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
ja też już pół roku próbuje zapomnieć o jednej osobie i nic mi z tego nie wychodzi. nie chce cię ... nie wiem, miałam ci pomóc, ale mi to zapominanie nie wychodzi mimo że miałam w tym okresie chłopaka, ale z nim zerwałam bo dalej w mojej głowie jest ten jeden...
 

sandruska

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Po prostu potrzebujesz czasu...NIc innego nie da sie poradzić, musisz przez to wszystko przejść. Pomyśl, że Twój ból nie będzie trwał wiecznie. W końcu znajdziesz inną dziewczyne, pokochasz ją, a ona odwzajemni Twoje uczucie. Pewnie teraz wydaje Ci się to niemożliwe, ale zobaczysz że tak będzie :)
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
Aby zapomniec o tym wszystkim potrzebujesz czasu,postaraj sie znalezc sobie jakies zajecie, abys o niej nie myslal...napewno jeszcze szybciej niz Ci sie zdaje znajdziesz dziewczyne ktora odwzajemni Twoje uczucia
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
I odzywa się u Ciebie zazdrość...To, że Ty mogłeś mieć ją za żonę, a to on okazał sie lepszy od Ciebie. Naprawde współczuję...
Trzymaj się!
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
troche dziwnie postepuje ledwo skonczyla jednen zwiazek a już zaręczyny w drugim związku :/
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Myśle że nadal Ci na niej zalezy i nie możesz przestać o niej myśleć... Bo gdyby nie to że Cie zostawiła może już byście byli małżeństwem. Ale niczym sie nie przejmuj to ona popelniła błąd i ona powinna tego żałować a nie Ty ! Olej to po prostu olej i idż sie " rozerwać " Powinieneś mam wrażenie że męczy Cie ta historia...
 

NEC21

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Dzięki wielkie za wypowiedzi i za pomoc , staram sie już o tym nie myślec tak jak do tej pory , zmieniam podejście do życia.Zajmę sie tym na co do tej pory nie miałem zbyt wiele czasu.
A odnośnie tego czy mnie męczy , to męczylo mnie tylko jak się dowiedziałem że sie zaręczyła.
A teraz już jest dobrze przynajmniej tak mi sie wydaje.
Jeszcze raz dziekuje i Pozdrawiam :)
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Albo CIe Oszukiwała Tak Długo Albo Jest Zniezrównoważona PSychicznie ...
CO TU Duzo pIsaC Nie łam Sie CHłopIE Musi Byc DObrze..
 
Do góry