Nie Wiem Co Robić

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
jestem z moim chlopakiem od 9 miesiecy. ostatnio przez 2 tygodnie dzień w dzień sie kłócimy... najgorsze jest to ze te klotnie są o byle co. NIemal bez powodu. I obrazamy sie na siebie pozniej sie godzimy i tak w kółko. NIe wiem co robic zeby tak nie bylo próbujemy znalezc sposób i nie wiem........... pomóżcie mi poradżcie cos prosze :/
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Pytanie z czyjej strony zazwyczaj się zaczynają?? A jak się kończą, kto je kończy?
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
godzenie sie też jest fajne :p porozmawiaj z nim i znajdzie przyczyne tego dlaczego tak jest. Sama staraj się nie prowokować do kłutni, bo do powstania spięć inicjatywa jest obustronna ;)
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
przez niego sie zaczymnaja i on konczy :) ja powiedzialam wczoraj tak: jak tylko zacznie sie klotnia to odrazu ja mu daje buzi i mówie kocham cie, zobaczymy czy to cos da.
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
nie martw sie ja ostatnio tez sie nie moge z moim dogadac juz nawet kłocimy sie o to ze bawie sie kolczykami w uszach, ale co tam, po prost musisz z nim pogadac ze masz juz dosc tych kłotni, ja planuje zrobic sobie mała przerwe bo szlak mnie juz po mału trafia ale co tam, dasz rade
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
zgadzam sie z dominisią to tez i przez to, bo pomału zaczynacie sie nudzic i z tego wychodzą awantury, moze lepiej odetchnąć troche od siebie zebyscie zatesknili za soba takie krótkie rozstanie dobrze robi
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
przez niego sie zaczymnaja i on konczy ja powiedzialam wczoraj tak: jak tylko zacznie sie klotnia to odrazu ja mu daje buzi i mówie kocham cie, zobaczymy czy to cos da.
dobry pomysl :) juz wtedy raczej nie bedzie sie chcial klocic ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Najlepiej jak zaczynacie kłótnię
to daj spokój. Najlepiej odpuścic..
isc w kat i pomarudzic do siebie.

Nie udzielaj sie, jezeli Cie sprowokuje to przeczekaj.
A najlepiej unikaj sytuacji w których moglibyście
się pokłócic..;)
 

cartman24

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Polski
W moim przypadku zaczeło się własnie od takich kłutki o byle co..i trwał taki stan około 2 miesiący..robiliśmy wszystko żeby to zmienić...no ale niestety się nie udało i musieliśmy się rozstać.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ja z moim chlopakiem klocilam sie o :cenzura:y cale 2 miesiace i doszedl do wniosku ze lepiej sie rozstac ale po 5 minutach wrocilismy do siebie i minelo od tego czasu ponad 3 miesiace i ani razu sie nie poklocilismy :)
ale moze to byl zbyt drastyczne posuniecie ale poskutkowalo :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tez tak mialam i wszyscy mi mowili zebym go zostawila bo wiecej sie ze soba klocimy niz to wsyztko warte. Ehh neistety czasem tak bywa. A ja nie wiem co Ci poradzic bo tez z tym nic nie zrobilam.
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
mój pomysł poskutkował :D i jest ok. ale doszlismy do tego co bylo powodem tych glupich kłótni..... :/
 
Do góry