? Nie wiem co mam myslec o tym...

Status
Zamknięty.

TajemniczaLily

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Poska ;P
....

Mysle ze nie jestem dla niego zwykla kolezanka...Wiele razy, gdy zostawalismy sami, pocalowal mnie...wtedy bylo tak cudownie,a gdy sie roztawalismy ja robilam pierwszy krok by go pocalowac, a on tylko sie usmiechal i odwzajemnial pocalunek...wiele razy powtarzal ze mnie tak pragnie, ze nie moze sie oprzec mna, ze jestem tak piekna, ze urzeklam go swoja uroda...ze moje usta sa takie slodkie
Kiedys nawet gdy byl pijany powiedzial dwa razy ze mnie kocha...ale to jak byl pijany...

Ale... Kiedys mi wyznal ze jego serce wciaz nie moze zapomniec o bylej jego dziewczynie, tą z ktora kiedys chodzil, okazalo sie ze ona jest z daleka i go zostawila, zranila mu serce. Minely 4 lata odkad jej nie ma a ona byla jego jedyna dziewczyna w zyciu, mnie zna jakos rok. Mowil tez ze boi sie, ze nie chce mnie skrzywdzic...Boi sie przyszlosci, co z nami bedzie...On wie ze ja go...KOCHAM, ale nic nie moze mi obiecac ...A ja na niego ciagle czekam...
I tu mam pytanie co robic?? Walczyc o niego i starac sie zeby zapomnial o tamtej...ale przeciez serce nie sluga...
 

przemko

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2008
Posty
94
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
.mam to samo tylko odwrotnie. ja kocham pewna dziwczyne a ona mnie chyba nie bo mowi ze sama nie wie mowi ze cos czuje. dalej mysli o bylym ktory ja zostawil i nie moze o nim zapomniec. ja o swojej bylej zapomnialem nie wracam w przeszlosc ale niktorzy ludzie tak nie potrafią i gotuja sobie teka sama przyszlosc co byla - nieszczesliwa myslac o kims kto jest juz z kims innym szczesliwy. Ja czekam spokojnie nie narzucam sie pokazuje co czuje, ze mi zalezy a co bedzie pokaze czas, nie wiem czy tobie moge doradzic to samo, rob to co czujesz
 
Status
Zamknięty.
Do góry