Nie umiem sie zakochać

Zawsze

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witam
Trochę sie pozmieniało w moim życiu ;) w ogóle nie wiem od czego zacząć....
Może od razu... Nie umiem sie zakochać w żadnej dziewczynie, wiem wiem to przy chodzi samo ale wiele razy próbowałem i nic. Chciałbym sie zakochać w kimś i ogólnie być szczęśliwym.
Ogólnie jestem jeszcze młodym człowiekiem :D Mam 19 lat i chodzi o to ze zawsze jak poznaje jakąs dziewczyne która jest fajna mila ładna wydaje mi sie ze moze coś z tego będzie to szybko cos mi nie odpowiada, i problem nie jest w dziewczynie tylko we mnie, nie wiem czemu tak sie dzieje... Ogólnie czekam na ideał chociaż wiem ze taki nie istnieje bo nikt nie jest idealny i słodko jest tylko w filmach ale gdy widze moich znajomych czy w ogóle ludzi zakochanych to mi tak jakos smutno i zle ze nie potrafie tak....
Miałem kilka dziewczyn, jedna mnie rzuciła i wtedy myślałem ze to ta jedyna ale teraz wiem ze to nie mialo sensu i dobrze sie stało... pózniej ja dochodziłem do wniosku ze nie moge byc z tą czy z tą dziewczyna wiec je zostawiałem a teraz w ogóle sie nie angażuje bo wiem jak by sie to skonczyło i te dziewczyny tylko by przeze mnie cierpiały...
Nie wiem co jest ze mną nie tak, chciałbym mieć kogos bliskiego... Ale gdy tylko kogos poznam to na sile szukam czegos co by mi nie pasowało i dalej szukam ideału którego wiem ze nie znajdę... A jak juz jest taki ideał to niestety jest dla mnie nieosiagalny... Zle mi z tym i ogolnie smutno...
Czyli co sam bede do końca ?
Mam nadzieje ze mnie rozumiecie;) wiem ze pisze troche chaotycznie ale już nic z tym nie zrobię
 
N

Nieprzenikniona

Guest
W życiu nie jest tak, że od razu masz coś na zawołanie. Niektórzy są szczęściarzami i od razu czują, że osoba, którą spotkali jest tą jedyną. Pokazałeś tym tematem, że wiesz w czym tkwi problem. Chodzi o to, że szukasz ideału, a ideału nigdy nie spotkasz. Poza tym, ideały są nudne i przewidywalne. Nie wiem czy byłbyś zadowolony, gdybyś trafił na taką, co mówi wszystko wg standardów.

Powiem Ci z własnego doświadczenia, jeśli będziesz szukał miłości to jej NIE znajdziesz, bo będziesz miał zawsze wygórowane oczekiwania względem poznanej dziewczyny.
Szukaj na początku przyjaźni lub miłej rozmowy, reszta przyjdzie sama.

Trzymaj się.
 

Zawsze

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ideał to nie znaczy ze ma być nudna i w ogóle...
Pisząc ideał mam na myśli to ze musi być ładna inteligentna musi mieć ambicje, uczciwa, uczuciowa, muszą ją obchodzic inni ludzie nie tylko "JA" i w ogóle wiele cech które dla niektorych sa zapomniane ;)
Dzieki za komentarz coś w tym jest ;)
 

evily

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
tu i teraz
nie szukaj miłości, niech sama cie znajdzie ;) brzmi banalnie ale tak jest
nie patrz na każdą dziewczynę przez pryzmat swoich oczekiwań i tego jaką byście byli parą ;)
ideały nie istnieją, ale istnieją osoby prawie idealne, to są ci których kochamy, kochamy wtedy też ich wady ;)
całe życie przed tobą i na pewno znajdziesz tę "drugą połówkę" tylko nie szukaj na siłę ;]
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nie zakochasz się w kimś pstryknięciem palca bo masz taki kaprys . To przychodzi samo od siebie w najmniej oczekiwanych momentach . Widocznie jeszcze nie trafiłeś na tą osobą którą powinieneś spotkać . Ja do kochliwych osob nigdy nie należałam , że szalalam w jednym dniu w pewnym chłopaku a na następny zdolalam o nim zapomnieć , bo spodobał mi się ktoś inny opócz niego . Pierwszy raz zakochałam się jakoś w gimnazjum , ale po paru miesiącach już mi przeszło a potem długo nic nie licząc chwilowych zauroczeń kimś a potem nagle trach na studiach . Stało się .
Tyle , że zrozumiałam to nim było już za późno ale to już inna historia . To nie reguła jedni zakochują się w kimś wcześniej , a inni potrzebują na to znacznie więcej czasu bo nie spotkali tej jedynej ukochanej osoby na swojej drodze .
Nie szukaj kogoś na siłe by mieć bo to będzie udręka dla Ciebie jak bedziesz musiał spędzać z tą osobą czas , a nie czuł nic wyjątkowego do niej . Jak kogoś pokochasz to każdy jego gest będzie dla Ciebie jakby ekstazą wszystkie wady nie bedą mieć dla Ciebie znaczenia..
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
pamiętaj, ze miłość to kwestia kulturowa a nie jakiś fakt
a jak nie umiesz sie zakochać to znajdź sobie jakąś z posagiem, tak kiedyś robili
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Do czego Ci się tak spieszy , ciesz się że nie możesz się zakochać , problem byłby wtedy gdybyś notorycznie się zakochiwał . Zostaw wszystko tak jak jest wszystko wyjdzie w praniu , kiedyś zapewne trafisz na tą swoją .
 

Pancurzyca

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Woodstock
Nie ma co szukać na siłę. Jak już napisałeś jesteś jeszcze młody i na wszystko masz czas. Tymczasem poznawaj różne dziewczyny i ciesz się ich towarzystwem zamiast w każdej szukać potencjalnej miłości. Podchodź do tego na zasadzie kolega- koleżanka. Jeśli będziesz miał się w którejś zakochać to tak się stanie. Nic nie przyspieszysz.
Najczęściej jest tak, że prawdziwą miłość spotyka się wtedy, kiedy najmniej się tego człowiek spodziewa. Tak więc używaj życia zamiast się zadręczać. :) Jak już spotkasz tę jedyną to ona będzie dla Ciebie idealna nie tylko pod względem zalet, ale też i wad :)
 
W

wroneczki4

Guest
Puki jesteś wolny to korzystaj z życia, a miłość sama Cię znajdzie( nie zrozum dosłownie).
 

barx

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Może po prostu nie spotkałeś właściwych ludzi na swojej drodze lub szukasz w niewłaściwych miejscach.
Zastanawiałeś się już nad tym?
Pozdrawiam i trzymam kciuki, że w końcu odnajdziesz miłość :)
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
19 lat a juz sie nad soba użala. wez lepiej napisz do bravo, tam cie zrozumieja i poklepia po pleacach :D
 
W

wroneczki4

Guest
19 lat a juz sie nad soba użala. wez lepiej napisz do bravo, tam cie zrozumieja i poklepia po pleacach
Zapomniałeś dodać, że nastki czytające te pisemko zaczną do niego dzwonić jak poda numer :D
 

Natkaa02

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
mam to samo...
a jak już myślę, że mi na kimś naprawdę zależy i mogłabym z nim być to on nie chce.
; <
 

milka_19

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Też tak mam, że jak już mi na kimś zależy to okazuje się, że ta osoba sobie jaja ze mnie robi... i teraz się boje zaczynać cokolwiek z chłopakami.... :(
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
szukasz ideału bo sam jesteś zakochany w sobie i nie tolerujesz cudzych wad. jesteś kim kto ma o sobie raczej wysokie mniemanie, prawda?

przynajmniej ja tak mam, że wiem, że jestem wartościowym facetem i szukam bardzo wartościowej laski. skarbu, brylantu, złota :)
 
Do góry