Nie umiem się całować ;/

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hahahah :D jak ja lubię te problemy ;-) łezka w oku sie kręci ;]. ale powiem wam, że przed pierwszym kissem miałem dużo większy stres niż przed pierwszym seksem ;o. IDŹ NA CAŁOŚĆ, IDŹ NA CAŁOŚĆ!
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Nigdy bym czegoś takiego nie napisała.. a MOIM zdaniem on sie umie całować.. jeżeli nie wiesz jak jest to niewypowiadaj się na ten temat.. <_<

No nie wiem jak to jest, mnie języka na szczęście nie wpychał. W głupich amerykańskich serialach ćwiczą na poduszce. Taka moja łaskawa rada dla ciebie, dziecko.
 

uLA!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
257
Punkty reakcji
1
No nie wiem jak to jest, mnie języka na szczęście nie wpychał. W głupich amerykańskich serialach ćwiczą na poduszce. Taka moja łaskawa rada dla ciebie, dziecko.

Nie wiesz jak to jest wiec cie prosze nie udzielaj się wiecej na ten temat ;/ <_< Po pierwsze nie jestem głupia, bo mnie nie znasz..A po drugie może jestem dzieckiem..ale nie chce sie znizać do poziomu "niektórych osób" :niepewny:
 

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Hmm...nie da się tego wytłumaczyć, ponieważ jakiś specjalnych zasad na dobre całowanie nie ma po prostu "samo z siebie" nic dodać nic ująć, zaufaj w swoje możliwości i jeśli już dojdzie do tego to po prostu zapomnij o stresie i ciesz się tą chwilą:) Wiadomo, że pierwszy pocałunek nie zawsze wychodzi idealnie ale myślę, że jak uprzedzisz chłopaka to na pewno Cię zrozumie...
 

uLA!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
257
Punkty reakcji
1
wiesz co..dzieki za rade..ale jak już pisałam spotkałam się z moim chłopakiem i było "za:cenzura:iscie" ;) jest to na wczesniejszej stronie...jak chccesz to zerknij ;)
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Nie przeczytałem nawet jednego całego postu w tym temacie. Napisze krótko. Poprostu całuj. Jeśli będzie to nieporęczne to fajnie. Będzie co wspominac. Wyjdzie samo z siebie. Też się nigdy nie całowałem. :p
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Oj, też miałam taki problem.

Powiedz szczerze chłopakowi że nie jesteś w tym dobra
Jak jest super to zrozumie
I sam Cię poprowadzi.
A potem to już gładko.
Pozdro:)
 

sylwiuska89

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dla mnie to nie jest żadne zaskoczenie, gdyż mam 18 lat i też nie umiem się całować. Możecie mnie uważać za jakiegoś dziwaka, ale ja po prostu nie mogę sobie nikogo znaleźć. :(
 

emilia15

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
daj sie ponieść... sercu..ono ci pomoze..
nauczysz sie..
jja tez nie potraafilam sie calowac i sie nauczylam
dalam sie poniesc...
:)
 

freya

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
263
Punkty reakcji
0
Miasto
z piwnicy
ula ... choelra.. ten temat jest za przeproszeniem po:cenzura:*any.. jak tomożna sienie umieć całować..tegonie tzreba sie uczyć to taki małpi instynkt poprostu.. naprawde zachowujesz sie jak dziecko..
 

zagubiona10

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
189
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wirtualny ŚWiAT
Kochana, mam bardzo podobną sytuację również mam 14 lat i bliźniaczo podobny problem ... może pogadamy o tym. ? tylko , że "mój" chłopak nie jest taki śmiały...
 

paczek1262

w ryj?
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
912
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Łódź
a ja tam lubie delikatnie... :rumieniec: tak ledwo co muskac jezykiem, takie zabawy ;d i to polecam Ci, moja droga ;)
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Całowania się moim zdaniem nie da nauczyć ...Nikt się nie uczył oddychać to wychodzi samo z siebie :D
Jeśli się bardzo boisz ,że wyjdzie porażka to po prostu pogadaj z chłopakiem albo Jak napisał Ponury Murzyn
IDź NA CALOSC !! :sexy:
 
Do góry