nie potrafie tanczyc:(

Status
Zamknięty.

chockolateman

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
siema za tydzien mam wesele i ide z osoba towazyszaca lecz nie potrafie tanczyc i glupio bedzie ciagle siedziec przy stole czy mozecie mi jakos doradzic co zrobic w takiej sytuacji? :bag:
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Hmmm.. podejrzewam, że na forum nikt Cię nie nauczy tańczyć. Trochę późno się z tym obudziłeś. :/

Ale nie martw się, mozna sobie podrygiwać na parkiecie, powygłupiać się coś próbować i itak źle nie będzie. każdy będzie sie bawił jak będzie potrafił i nie ma co oceniać i patrzyc na innych. a jak po 2 godzinach większość bęzie juzlekko wstawiona to nie będą widzieć a napewno pamietać.
P.S. Ty też sobie łyknij to będziesz miał płynniejsze ruchy ;)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Nie martw sie:)Ja w sobote mialam slub co chwile tanczylam z kim innym i co chlopy podchodzili to kazdy mowil ja (nie umiem tanczyc,)ale nikt z gosci nie zwracal uwagi kazdy sie bawi tak jak umie:)Z mezem tez szczegolnie nie uczylismy sie tanczyc jako Mloda Para i bardzo dobrze nam to wyszlo:)Wiec glowa do gory i nie przejmuj sie tym
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Po wódce weselnej tańczy się lepiej niż Ci się wydaje :p Jak masz fajną partnerkę która potrafi tańczyć to Cię poprowadzi :) Nie martw się :)
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Nie daj się wkręcić na kierowcę ! :D tańczyć Cię nie nauczymy, ale jak już wspomniałam- masz partnerkę i Ona może Ci pomóc w tańcu :)
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Tak naprawdę to każdy potrafi tańczyć tylko na swój sposób :p Wyluzuj się, wypij kilka głębszych na odwagę i ruszaj na parkiet ;) Mi też kiedyś wydawało się że nie potrafię, wystarczyło żebym uwierzyła w siebie i się rozluźniła. Dziś taniec jest moim życiem
 
W

wroneczki4

Guest
NIE BĄDŹ KIEROWCĄ!!
Najgorsze wyjście na weselu... jedźcie taksówką lub nie wiem czym tam chcecie, ale Ty nie prowadź.
Pij i się dobrze baw!
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja też nie umiem tańczyć ;P nie czuje muzyki... nie mam sluchu chyba ... posłuchać sobie mogę... i lubię :) ale zatańczyć...? jest jakaś rada na to...? czy do konca zostane głucha na muzyke?:)
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
widzę, że nie jestem sama;p tańczyć nie lubię, nie umiem i nigdy nie mam na to ochoty. niestety za dwa tygodnie mam wesele, z którego nie mogę się wykręcić :bag: zapewne wszyscy będą prosić do tańca, włącznie z panem młodym <_< koszmar. nienawidzę wesel.
 

klaudus08

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
264
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Hm, moze ktoś by Cie tak szybko podszkolił, z rodziny? nie mówie ze sie nauczysz jak zawodowca, ale zawsze lepsze to niz nic .;)
ale po alkoholu zobaczysz ze bedzie ci sie lepiej ''tanczylo''
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
ja też tańczyć nie potrafię :D ogólnie rzecz biorąc, zawsze powtarzam, że ja mam pierwszy stopień muzykalności - jak gra muzyka to słyszę :D
 

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Jak się nie umie tańczyć, to się zapisuje na naukę tańca. Warto wydać kasę, bo jest to inwestycja w przyszłość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry