Nie podniecam jej

Hank

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mam problem xD w ogóle nie podniecam mojej dziewczyny xD jesteśmy ze sobą prawie rok ;P całujemy się, macam ją wszędzie jest fajnie... ale jak z nią rozmawiam i się pytam czy się podnieciłaś to mówi, że nie... no litości 3-4 godziny moge ja macać i wszystko a ona i tak powie ze nie podnieciła sie xD dla mnie to jest straszne. Kochajacy sie partnerzy pociągają sie wzajemnie, a tu tak nie jest. mi po chwili staje jaram sie niesamowicie tą dziewczyną xD nie wiem co jest nie tak... może źle coś robie?
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Nie jesteś Hank Moody :) to na pewno...

a tak na serio. zapytaj ją może o to co ją podnieca?
Niech Ci powie co masz robić...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
mam problem xD w ogóle nie podniecam mojej dziewczyny xD jesteśmy ze sobą prawie rok ;P całujemy się, macam ją wszędzie jest fajnie... ale jak z nią rozmawiam i się pytam czy się podnieciłaś to mówi, że nie... no litości 3-4 godziny moge ja macać i wszystko a ona i tak powie ze nie podnieciła sie xD dla mnie to jest straszne. Kochajacy sie partnerzy pociągają sie wzajemnie, a tu tak nie jest. mi po chwili staje jaram sie niesamowicie tą dziewczyną xD nie wiem co jest nie tak... może źle coś robie?

mechanicznie macanie i pytanie "czy jestes juz podniecona?" to chyba dosc ulomny sposob ;)

kobiety sie nie podniecaja tak jak faceci, CHYBA :)

Nam wystarczy bodziec mechaniczny badz wzrokowy, u kobieto to chyba bardziej skomplikowane... i wymagajace :]
 

Hank

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tylko z nią mam taki problem xD wcześniej wszystkie się paliły, a ona nic! xD to jest jakieś cholerne wyzwanie xD pytałem ją co ją podnieca to mówi, że nie wie xD
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
no to masz problem,

proboj wszytskiego,

romantyczna kolacje i takie tam az do seksu w tranwaju :lol:
 

Hank

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Trzeba będzię się za nią solidnie zabrać xD
 

readmymind

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
41
Punkty reakcji
0
Gdyby od razu się paliła, byłoby zbyt łatwo :D

Nie wszystkie kobiety są takie same. Nie musi jej podniecać to, co wszystkie inne. Widać w tym przypadku musisz się trochę bardziej postarać, dziewczyna ma większe wymagania.
Spróbuj ją odkryć, skoro sama nie wie, co ją podnieca.
Bądź kreatywny i cierpliwy, a na pewno Ci się uda :)
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.

Hank

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Będę próbował dalej ;D Ale właśnie jak ona sama nie wie czego chce to co zrobić ;D Się zobaczy;]
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
macanie :mruga: jeżeli do niej też tak mówisz to nie jest dziwne że od razu cała ochota jej przechodzi. :bag:
Powinieneś się bardziej postarać o atmosferę może kolacja lub wspólna kąpiel .
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
A może ona jest nieśmiała i dlatego mówi, ze ją nie podniecasz?
 
Do góry