Nie płaczcie, popatrzcie na to

Czapla32

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
:cenzura: uczucie, kiedy dzwonią do Ciebie... z filmu.

Zerknijcie na ten filmik, czyżby to była reklamówka Oriflame? Niemniej ciekawie zaprezentowana wizytówka, w której osoba oglądająca gra rolę główną.

http://www.thecardfilm.com/pl/?seedref=174x7E3Z
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
hahahahahahah :lol:
leżę

mnie się nawet podobało ale też trzeba być mega naiwnym aby w to wejść, chyba że jest się krejzolką żyjącą z tego :)
ale no, z drugiej strony to kobiety bezrobotne jak w to wchodzą to jakiś grosz z tego mają

ale co do tej reklamy to oczywiście nadużywają praw, a raczej je łamią, należało by choćby to komuś zgłosić
nawet Janusz Weeis się tym zaciekawi :]
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Firma bazowała chyba na naiwności kobiet,to jedyny wniosek jaki mi się nasywa po obejrzeniu linka. Dobrze że potrafimy się z tego śmiać. Kobiety nie są już wcale takie bezbronne jakby mogło się wydawać:)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wiecie co, taka praca w oriflame czy avon moze nie jest zla, ale gdy ma sie duzo znajomych kobiet, ktore chca takie kosmetyki kupowac. Ja kiedys weszlam w to, ale wlasnie nie przynioslo mi to wielkich zyskow, bo po pierwsze mam niewiele kolezanek, a po drugie nie lubuja sie w avonie czy po prostu nie maja kasy. Tez bylo pare osob co woli oprfilame czy po prostu kupic w sklepie kosmetyk ktory lubi. To nie jest dla kazdego to pewne i jak juz to tylko forma dorobienia sie, na pewno nie praca dfla mnie ;)
 

jestdobrze

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
hahahahahahah :lol:
leżę

mnie się nawet podobało ale też trzeba być mega naiwnym aby w to wejść, chyba że jest się krejzolką żyjącą z tego :)
ale no, z drugiej strony to kobiety bezrobotne jak w to wchodzą to jakiś grosz z tego mają

ale co do tej reklamy to oczywiście nadużywają praw, a raczej je łamią, należało by choćby to komuś zgłosić
nawet Janusz Weeis się tym zaciekawi :]

Hej zainteresował mnie nie tyle filmik, co Janusz W. Czy on jeszcze w radiu Z dzwoni jeszcze w nietypowej sprawie? Podobało mi się to, ale nie mam teraz czasu słuchać radia
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Obecnie pan Janusz prowadzi audycje pod tytułem: "Wszystkie pytania świata"

Audycje jego a także o drugiej wojnie światowej można słuchać nawet kilka razy i się nie znudzą, ponieważ mają doskonałych mówców których słucha się uważnie ale i tematy przyciągają.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
popieram rusalke19 ale trzeba miec naprawde spoko koleżanek,żeby wyjść na swoje

no wlasnie, ja nie mam duzo i ogolnie przepadaja za kosmetykami, wiec nie moglabym liczyc na duze zarobki, w koncu byloby tak, ze nie mialabym od kogo brac zamowien i tyle by bylo
 
Do góry