Nie oglądam telwizji : )

korben

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Ilość reklam na minnutę przytłacza. Spokojnie obejdę się bez TV przez wiele dni. Kiedy przyjedzie siostra obejrzyy MTV lub comedy central obydwa z jednego powodu - żeby się pośmiać. DVD lub stream do pozostałych celów.
 

youdontknowmyname

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
No cóż. W moim przypadku wygląda to tak, że nie mam, po pierwsze, czasu siedzieć przed telewizorem. Jak już siadałam i przerzucałam kanały, to stwierdzałam słynne: 'nic nie ma'. Zawsze trafiałam na coś lipnego. Programu TV nie chciało mi się wertować, jak już kupiłam, a z reguły zapominałam kupować w ogóle. Przestałam oglądać. Jestem chyba człowiekiem nietelewizyjnym. Wolę ściągnąć fajny serial z sieci i oglądać co chcę i kiedy chcę. Aczkolwiek nie przeczę, że gdyby poszukać, to i w TV znajdzie się coś wartościowego. Czasem jedynka puszcza stare filmy Hitchcocka. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że puszczają je o 1 w nocy.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
No fajnie to napisałes, tylko ze ja odczuwam różnice międz muzyką i MUZYKĄ, filmem i FILMEM.
Przyznam, ze mnie to troche dziwi (w kontekscie tego programu, ktory zaproponowales ;) ) bo nie wiem jak mozna ogladac FILM, ktory co pol godziny jest przerywany 15 minutowym blokiem reklamowym. Mnie takie cos totalnie odciaga od filmu dlatego na dzien dobry odstrzelam stacje pokroju TVN, Polsat bo tam 2 godzinny film trwa 4 godziny. To juz wole isc (w wiekszosci miast na pewno jest cos takiego) na jakas wieczorna projekcje na zamku, na swiezym powietrzu, bez reklam, no i nie jest to, ze tak powiem masowka z multikina (w ktorym czasem tez bywam) ;)

W sumie to zgadzam sie z L:) - u nas telewizja jest zdominowana przez polityke. Wiadomosci to 90 % polityki, 5 % sportu, 5 % pogody. W cywilizowanych krajach jesli juz mowia o polityce to o czyms konkretnym, o jakiejs ustawie, a u nas to sie po prostu na wizje puszcza obrzucanie sie blotem przez zwyczajnych dziadów. Szkoda czasu na to...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
No ale z reklamami męczących stacji tylko 1 film bodaj podałem - Polsat o 23, a wtedy reklam podobno jest mniej.

Na kodowanych stacjach nie ma reklam raczej w trakcie filmów (chyba, nigdy nie mialem kodowanej telewizji)
 
Do góry