Nie mogę zrozumieć jego zachowania- do chłopaków/ mężczyzn

Issia

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam!
Co Panowie sądzicie- dlaczego chłopak- kolega ukrywa przede mną na osi czasu na fb zdjęcia z jakąś dziewczyną np. zdjęcie z wesela?

Kiedyś spotykaliśmy się i dużo pisaliśmy. Nasze drogi rozeszły się, ponieważ nie mieszkamy już w tej samej miejscowości.
Teraz piszemy rzadko, o sprawach uczelnianych.

Pisze, że przyjedzie do mojej miejscowości i się spotkamy, ale nie podaje dokładnego terminu (odnoszę wrażenie, że nie chce się spotkać).
Jednak cały czas za nim tęsknię, chociaż nigdy mu o tym nie powiedziałam. (Jedynie tyle co ode mnie, to że "fajnie było by się spotkać i porozmawiać".)

Co radzicie? Co o tym myślicie?

Pozdrawiam
 

Leeroy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
534
Punkty reakcji
28
Miasto
Iława
Skąd wiesz, że ukrywa akurat przed Tobą? Albo że w ogóle jest ukrywa?

Moim zdaniem kolega traktuje Cię jak normalną koleżankę, którą warto kiedyś odwiedzić - tak dla podtrzymania kontaktu.
Issia napisał:
Pisze, że przyjedzie do mojej miejscowości i się spotkamy, ale nie podaje dokładnego terminu (odnoszę wrażenie, że nie chce się spotkać).
To nie odnoś takiego wrażenia, bo jest milion innych powodów, dla których nie podaje dokładnego terminu!
 

Issia

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Leeroy napisał:
Skąd wiesz, że ukrywa akurat przed Tobą? Albo że w ogóle jest ukrywa?
Gdyż akurat byłam u koleżanki (naszej wspólnej facebookowej znajomej) kiedy zdjęcie pojawiło się na stronie głównej. Później chciałam zobaczyć je u siebie i go nie mam, tymczasem u koleżanki jest.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Facebook, najbardziej destrukcyjna broń w rękach infantylnych ludzi.

Po prostu go o to zapytaj.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jeśli tęsknisz to na pewno chcesz go zobaczyć. Spróbuj - przekonaj się czy real wywoła w Tobie odczucia KU niemu, czy też poczujesz zniechęcenie.

A potem nie przejmuj się zdjęciami, bo może ukrywa, słusznie podejrzewając, żeś zazdrośnica i wyobrazisz sobie nie wiadomo co
 
Do góry