Nie Moge Znalesci Chłopaka

Dorota3

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Od dłuzszego czasu szukam chłopaka i zobaczylaz ze szukanie nie przynosi skutków tylko pogarsza sytuacje. Wiec postanowiłam z tym skonczyc ale zauwarzyłam ze moje kolezanki z klasy maja juz chłopaka tylko nie ja gdy pytaja sie mnie czy mam chłopaka to gdy im odpowiadam czuje sie jakm najbrzydsza dziewszyna w szkole. Niedawno napisał na gg do mnie jeden kolesi ktury sie przedstawił jako Michał i gdy napisał w pierszej wiadomosci ze jestem sliczna to zaczełam z nim rozmawiac. Rozmawiałam z nim raptem 20 min. nie odzywał sie przez 2 tygodnie po 2 tygodniach napisał mi ze zepsuł mu sie net i nie m€gł ze mna pisac. Tym razem tez nie był długo tylko mi wyjasnił czemu go tak długo nie było i znowu znikna. Po miesiacu znowu był na gg ale nie chciał ze mna pisac okazało sie ze od mojej kolezanki dowiedział sie ze sie w nim zakochałam chciałam mu to wszystko wytłumaczyc ale on napisał ze moze sie jeszcze kiedys spotkamy.I od tej pory sie nie odzywa sie ja juz nie wiem co ja mam robic ??
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
tak to jest z znajomosciami przez gg nie latwiej pogadac w 4 oczy w jakiejsc kawiarence itd ....
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Chuck POMÓZ !!!

Dziewczyno, chwyć koło i sie p****j w czoło... ile ty masz lat zeby takie głupoty wypisywać... szukanie miłosci na necie to rzeczywiscie the best sposob na życie... ciesze sie ze moge pierwszy (lub drugi: pzdr. kerio) w tym temacie. jesli pisał ze jestes sliczna - kłamał, tak sie zawsze pisze. moze nawet nie widział twojego zdjęcia.
TO NIE TY MASZ SZUKAC CHLOPAKA TO CHLOPACY MAJA SZUKAĆ CIEBIE ... ja wychodze z tego założenia i nie narzekam na brak fanclubu (moze nie jest najwiekszy w szkole ale nienarzekam).

ps. kerio jednak był szybszy :D
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Doro, Miłość sama nie przyjdzie!!!Jak będziesz szukać na siłe to nie znajdziesz!!! :/ Wydaje mi się, że jesteś jeszcze dzieckiem, bo dojrzały człowiek takich rzeczy by nie wypisywał...

Ps. ponury murzyn zgadzam się z Tobą... :eek:k:
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
A ja popieram Was obydwoje (ponury_murzyn i Katie_1988) :]

Moim zdaniem najlepszy sposób na miłosc to porpostu czkać, jeśli nadejdzie pora to przyjdzie niewiadomo skąd i jak :]

POZDRAWIAM
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Widze Ze kolejna 13-latka ma problem Jezu Gdzie Ty szukasz milosci na gg zal.pl N.C a tak poza marginesm Zakup Sobie Slownik ^^
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
wyjdź z domu kobieto i się rozejrzyj :p

Ponury a właśnie że w necie mozna znaleźć miłość, czego jestem przykładem :p Poza tym deprecjonowanie czyichś uczuć nawet jesli sa na poziomie problemu z Bravo nie jest zbyt przyjemne dla uzytkownika, ktory szuka pomocy czyż nie??
Tak off topic cieszy mnie to co widzę przy twoich ostrzeżeniach :p

Dora3 z tego co piszesz mało ze soba gadaliście jak mogłas się wiec w nim zakochac?
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
A ja popieram Was obydwoje (ponury_murzyn i Katie_1988) :]

thx za poparcie B)


Moim zdaniem najlepszy sposób na miłosc to porpostu czkać, jeśli nadejdzie pora to przyjdzie niewiadomo skąd i jak :]

zgadzam się z tym :eek:k:

Widze Ze kolejna 13-latka ma problem Jezu Gdzie Ty szukasz milosci na gg zal.pl N.C a tak poza marginesm Zakup Sobie Slownik ^^

Nareszcie ktoś coś mądrego powiedział... :)

Ile masz lat Doro??? Czuje, że niezawiele
 

Martyna144

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ruda Śląska
Nie szukaj nikogo,sam kiedyś się znajdzie :p Nie wierzy się w każde napisane słowo na gg,ponieważ może być kłamstwem.To,że napisał do ciebie,że jesteś śliczna,to może nic nie znaczyć...można to nazwać chwytem.Spójrz prawdzie w oczy;najprawdopodobniej napisał do ciebie,bo mu się nudziło.
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
co tu duzo pisac NIe Szukaj Sam Sie Znajdzie :)
 

s3e

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
14
Punkty reakcji
0
łe... otrzyj łzy!
nie szuka sie chlopaka/dziewczyny... po co? po to by sie rozczarowac?
moim zdaniem kazdego czeka prawdziwa milosc i to ona nas lapie w swe sidla wiec po co jej szukac. dopada nas wlasnie wtedy kiedy sie nie spodziewamy. to jest najlepsze - nagle dopada cie swiadomosc ze jestes zakochana, sciska cie w gardle itd. nie szukaj... teraz ciesz sie wolnoscia :) potem bedziesz niewolnica uczuc
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Chuck POMÓZ !!!

Dziewczyno, chwyć koło i sie p****j w czoło... ile ty masz lat zeby takie głupoty wypisywać... szukanie miłosci na necie to rzeczywiscie the best sposob na życie... ciesze sie ze moge pierwszy (lub drugi: pzdr. kerio) w tym temacie. jesli pisał ze jestes sliczna - kłamał, tak sie zawsze pisze. moze nawet nie widział twojego zdjęcia.
TO NIE TY MASZ SZUKAC CHLOPAKA TO CHLOPACY MAJA SZUKAĆ CIEBIE ... ja wychodze z tego założenia i nie narzekam na brak fanclubu (moze nie jest najwiekszy w szkole ale nienarzekam).

ps. kerio jednak był szybszy :D
szybszy czy nie ale to samo mamy na mysli jedno wielkie G***O wychodzi ze znajomosci przez gg wole juz byc sam na wieki niz zabierac sie za szukanie dziewczyny przez gg :eek:k:
p.s chociaz aktualnie nie mam po co wogole kogos szukac :D
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Sory a po co Ci chlopak?? Dlatego ze koleżanki mają?? A może dlatego zebyś miała z kim iść do swojej ulubionej piaskownicy??
Dziewczyna szuka chlopaka no nie moge...
Nie wiem ile masz lat ale widze jakie masz szczeniackie podejscie do takich spraw :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Sory a po co Ci chlopak?? Dlatego ze koleżanki mają?? A może dlatego zebyś miała z kim iść do swojej ulubionej piaskownicy??
Dziewczyna szuka chlopaka no nie moge...
Nie wiem ile masz lat ale widze jakie masz szczeniackie podejscie do takich spraw :p
do wszystkiego sie dorasta :eek:k: pewnie teraz marzy sie jej chlopak na wzor idealow z Tokio Hotel :lol:
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
po raz kolejny o dziwo zgadzam sie z ponurym :D

mozna wiedziec ile masz lat??
13??
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
Brawo!!! Na ten przypadek świetnie ukazuje mechanizm "zakochania" i "miłości".
Tak wiec, po co duza czesc spoleczenstwa szuka miłości?
zauwarzyłam ze moje kolezanki z klasy maja juz chłopaka tylko nie ja gdy pytaja sie mnie czy mam chłopaka to gdy im odpowiadam czuje sie jakm najbrzydsza dziewszyna w szkole
hehe załosne co nie?

Niedawno napisał na gg do mnie jeden kolesi ktury sie przedstawił jako Michał i gdy napisał w pierszej wiadomosci ze jestem sliczna to zaczełam z nim rozmawiac. Rozmawiałam z nim raptem 20 min. nie odzywał sie przez 2 tygodnie
Po miesiacu znowu był na gg ale nie chciał ze mna pisac okazało sie ze od mojej kolezanki dowiedział sie ze sie w nim zakochałam
o <lol> :D :D
20 minut rozmowy na gg i miłość juz haha
Pewnie kolezanka juz to sobie wyobrazala jak to dumnie powie w szkole (czy w przedszkolu moze :D ) ze oto ona znalazla milosc swego zycia..blabla...

A wiec proces zakochania przebiega tak:
Spotykaja sie 2 ludzi, ktorzy nie strasza za bardzo swoim wygladem, nastepuje moment ściemniania (jakies tam pogaduszka smieszna, z komplementami roznymi, nie koniecznie prawdziwymi).
Zaczynacie sobie wyobrazac jak to inni wam beda zazdroscic, jak to wy bedziecie sie kochac, jak to wy za raczke se spacerowac bedziecie itp, itd
Nic was nie laczy, zupelnie do siebie nie pasujecie, 2 osoba traktuje to mniej lub bardziej powaznie, ale to nic przeciesz to jest miłość, milosc jest slepa, milosc nie wybiera, milosc od 1 wejrzenia, oh ah jak pieknie :D :D
Po miesiacu ktoras strona sie pierwsza znudzi i np odejdzie. Wy potem placzecie, rozpaczacie, lametujecie, życie jest niesprawiedliwe, bez sesu itp.
To nic ze on byl ch***m, gnojem, chamem, kłamca itp
Rozpaczacie tak az do czasu kolejnej 15 minutowej rozmowy i kolo sie zamyka <lol>

Ja mam w.....głebokim powazaniu taka miłość :D :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
toż to naorawde straszne... :D ciekawe skąd wyczytał że jesteś śliczna :mruga:
heh.. to, że koleżanki mają faceta to nie znaczy, że ty już też musisz mieć... no bo tak to tylko stare panny powinny robic :D a mi sie wydaje , że jeszcze młoda jesteś... ja się nie traumuje mimo , że mam 20 lat i wiele z moich koleżanek ma mężów już :)
a jak piszą do mnie buraki na gg co ich nie znam to zbyt miła nie jestem :) ja nie moge zrozumieć jak można się zakochiwać przez gg... doprawdy.. świat zmierza ku rychłemu upadkowi
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Brawo!!! Na ten przypadek świetnie ukazuje mechanizm "zakochania" i "miłości".
Tak wiec, po co duza czesc spoleczenstwa szuka miłości?

hehe załosne co nie?
o <lol> :D :D
20 minut rozmowy na gg i miłość juz haha
Pewnie kolezanka juz to sobie wyobrazala jak to dumnie powie w szkole (czy w przedszkolu moze :D ) ze oto ona znalazla milosc swego zycia..blabla...

A wiec proces zakochania przebiega tak:
Spotykaja sie 2 ludzi, ktorzy nie strasza za bardzo swoim wygladem, nastepuje moment ściemniania (jakies tam pogaduszka smieszna, z komplementami roznymi, nie koniecznie prawdziwymi).
Zaczynacie sobie wyobrazac jak to inni wam beda zazdroscic, jak to wy bedziecie sie kochac, jak to wy za raczke se spacerowac bedziecie itp, itd
Nic was nie laczy, zupelnie do siebie nie pasujecie, 2 osoba traktuje to mniej lub bardziej powaznie, ale to nic przeciesz to jest miłość, milosc jest slepa, milosc nie wybiera, milosc od 1 wejrzenia, oh ah jak pieknie :D :D
Po miesiacu ktoras strona sie pierwsza znudzi i np odejdzie. Wy potem placzecie, rozpaczacie, lametujecie, życie jest niesprawiedliwe, bez sesu itp.
To nic ze on byl ch***m, gnojem, chamem, kłamca itp
Rozpaczacie tak az do czasu kolejnej 15 minutowej rozmowy i kolo sie zamyka <lol>

Ja mam w.....głebokim powazaniu taka miłość :D :D
dokladnie tak to wyglada pieknie to opisales :D
 
Do góry