Nie mogę doczekać się wakacji :D

Alicja1995

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jejku kończę w tym roku szkołę co jest bardzo przykre, ale z drugiej strony wakacje i tak zapewne spędzimy w naszym gronie. Początek wakacji bedzie troszkę zabiegany, bo trzeba mnóstwo spraw z nową szkoła załatwić, ale będzie dobrze, by najmniej mam taką nadzieję. Szczerze boję się wyników testów. Były strasznie proste, ale narobiłam głupich błędów, a wy? Boję się też wyników naboru do szkoły. W mojej klasie jest 37 chętnych na 30 miejsc i jestem załamana z tego powodu. Mam nadzieję bynajmniej, że nie zmkną pozostałych oddziałów do których złożyłam papiery. Piszę tak długą notkę, bo potrzebuję minimum 250 znaków, żeby punkty dostać :D
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Alicja1995 napisał:
Jejku kończę w tym roku szkołę co jest bardzo przykre, ale z drugiej strony wakacje i tak zapewne spędzimy w naszym gronie. Początek wakacji bedzie troszkę zabiegany, bo trzeba mnóstwo spraw z nową szkoła załatwić, ale będzie dobrze, by najmniej mam taką nadzieję. Szczerze boję się wyników testów. Były strasznie proste, ale narobiłam głupich błędów, a wy? Boję się też wyników naboru do szkoły. W mojej klasie jest 37 chętnych na 30 miejsc i jestem załamana z tego powodu. Mam nadzieję bynajmniej, że nie zmkną pozostałych oddziałów do których złożyłam papiery.
Najczęściej takimi rzeczami przejmują się Ci, co dużo kują i na pewno dostaną się do szkoły, którą wybrali. A nawet jeśli napisałaś słabiej, to nie masz się co przejmować, bo dostaniesz się wtedy do klasy drugiego, bądź trzeciego wyboru (gdzieś na pewno - to w sumie nie takie trudne).



Alicja1995 napisał:
Piszę tak długą notkę, bo potrzebuję minimum 250 znaków, żeby punkty dostać
biggrin.gif
Żal mi Ciebie.
 

Donia1101

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska ;)
Alicjo, wiem co czujesz odnośnie wyboru szkoły. Mam podobnie, na 60 miejsc jest 115 chętnych (licząc tylko pierwsze wybory) czyli około 2 osoby na miejsce. 7 osób więcej to wcale nie jest tak dużo, wyluzuj ;) Egzaminy mi nawet poszły. Nie denerwuj się, dużo osób mówi, że marnie z egzaminami, a się okazuję, że są przyjęci jako jedni z lepszych ;) A do jakich szkół składałaś papiery?
Mi tak szybko ten rok zleciał, że nawet nie zdążyłam pomyśleć jak bardzo chcę wakacji, a już są :D
 
Do góry