nie mam szczescia w milosci co robic pomocy !

ikusia18

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tu i tam gdzie sie da ...
za każdym razem jak spotkam jakiegoś fajnego kolesia to w późniejszym czasie okazuje się ze albo ma dziewczynę albo jest nałogowcem , cwaniaczkiem a tego nie toleruje :(:(:(
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Takie życie. Założę się, że całkiem niedawno jakiś dał ci popalić i stąd to twoje rozżalenie. Frajerami nie należy się przejmować. Na początku jest trudno, ale potem coraz łatwiej. A prawdziwa miłość przyjdzie sama.
 

kleopatra36

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
123
Punkty reakcji
0
Nie martw się :) może już jutro będzie lepiej?? A może próbujesz znaleźć miłość na siłę?? Nie przejmuj się obecną sytuacją, bo na każdego przyjdzie pora :)
 
Z

Zerek

Guest
nie każdy ma w życiu z górki to napewno
złoty środek? nie taki nieistnieje
co za tem robić
nie szukać na siłę
odpuścić sobie
znaleść sobie grono dobrych znajomych
spotykać się z ludźmi a z czasem się ktoś znajdzie
a wtedy dobrze wyniuchać nim się powierzy swoje uczucia :eek:k:
 

RaFi777

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Czekać... Takie czekanie czasem bywa irytujące ale myślę że warto po prostu robić swoje: spotykać się znajomymi, poznawać znajomych moich znajomych itp...


Nic na siłę...
 

awdotia

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
86
Punkty reakcji
0
Takie życie. Założę się, że całkiem niedawno jakiś dał ci popalić i stąd to twoje rozżalenie. Frajerami nie należy się przejmować. Na początku jest trudno, ale potem coraz łatwiej. A prawdziwa miłość przyjdzie sama.

Dokładnie tak. Myślisz tak pod wpływem całkiem niedawnych wydarzeń. Ja też tak kiedyś myślałam, ale teraz myślę zupełnie inaczej i gwarantuję, że nie każdy mężczyzna jest zajęty, nieciekawy lub jest cwaniaczkiem czy innym draniem. Trzeba tylko odpowiedniego spotkać.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Kochana zanim trafisz na prawdziwy Skarb czasem to musi wszycho potrwać i serialnie mówie Ci nie załamuj sie.
Wiem jak każda z Nas wie,że większość mężczyzn jest taka sama oooł jeeest <.< więc...
Musisz troche ograniczyć swoją emocjonalną stronkę. Nie przywiązuj sie tak uczuciowo.
 

innaboinaczej

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
skądś.
Zawsze możesz pomyśleć, że nie jesteś jedyna! Najlepszym żywym przykładem jestem ja. Albo :cenzura:, albo maczo za bardzo albo zupełnie jakiś wariat, masakra.

Napewno obie trafimy na tego cudownego księcia ;)
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Moze nie szukaj na sile...,czasami warto spojrzec na wiele spraw z dystansem i niczego nie przyspieszac.
Zycie takie jest,zanim znajdziesz musisz przejsc dluga droge,ale naoewno warto...,jak to sie mowi''trafi swoj na swego''.
Troche cierpliwosci i wiary napewno gdzies jest ktos dla ciebie...
 
P

Październik

Guest
dziewczyno nie słuchaj tych swoich forumowych koleżanek ... my się nie zmienimy, wy się nie zmienicie, my znajdziemy wady, wy znajdziecie wady, chłopka/dziewczyna będzie za dobry(a) to wyda się nudny, będzie miał(a) większą fantazję to stwierdzisz że jest zły(a). a jak będziesz wybredna, to po 30 obudzisz się i wyjdziesz za pierwszego lepszego :lol: bo wszyscy inni będą zajęci :lol:

życie ...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No niestety, ale ak to już jest, że Ci najlepsi są już zajęci. Także zostały Ci pasztety :) Co wcale nie jest niczym złym, bo generalnie Polska to kraj buractwa i brzydali wszelakich :)

J.B
 

Prayer86

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Ja od dwóch lat nie miałem dziewczyny :p w ogóle mi się nie układa w miłości ;/
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
za każdym razem jak spotkam jakiegoś fajnego kolesia to w późniejszym czasie okazuje się ze albo ma dziewczynę albo jest nałogowcem , cwaniaczkiem a tego nie toleruje

Teraz nastała moda bytu na pokaz licząc nieustannie, że wyrwie się pewną osobę idącą z naprzeciwka robiąc zamieszanie wokół siebie. Nie znam osobiście żadnego człowieka bez nałogów, chociaż ta kwestia pozostawia wiele do życzenia, ponieważ nie wiadomo do jakich nałogów u osób trzecich odczuwasz wstręt. Radzę ci nawiązywać nowe znajomości z pomocą zaufanych, a przede wszystkim znajomych, którzy mają odrobinę w sobie powagi.
 

girl18

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2006
Posty
279
Punkty reakcji
0
Wiek
37
skąd ja to znam! ;) ja kompletnie nie mam szczęścia w miłości i do facetów. Albo ja nic nie potrafie poczuć, do tych, którzy są naprawde naprawde w porzadku. Albo trafiam na frajerów, buraków, kretynów, myślacych o jednym albo niezdecydowanych, nieogarnietych kompletnie, niedojrzałych...
I weź tu się człowieku nie załamuj:p

A serio to ja też nie wiem co robić, nic na siłe, to wiadomo, ale... każdy potrzebuje uczucia prawda? więc bądź tu mądry...
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Jesli wiesz, że miłość przychodzi niespodziewanie to po prostu wyjdź z domu, pokaż się ze znajomymi. Baw się życiem i czerp z niego co najlepsze, a może trafi Cie w końcu strzała amora ;)

Co do tych chłopców- nieudaczników, których spotykasz to chciało by sie powiedzieć "witam w klubie :D ". Ale ja przestałam się już przejmować... i Tobie tez to radzę :)

Pozdrawiam ;)
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
Nie szukaj miłości a na chłopaków bądź otwarta.Nie zawsze trafi Ci się cwaniak , a nałogowiec w jakim stylu :) ??.
Ja też nie mam szczęścia w miłości i jak na razie jest mi z tym dobrze.Może spójrz inaczej na tych kolesi , których poznajesz bo za bardzo ich odpychasz co ? mówisz , że co poznajesz to takich i takich , jak już tylu poznałaś to może to nie o szczęście chodzi tylko o to , że odpychasz ich za bardzo od siebie?
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Zacznij tolerować cwaniaczków - naprawdę wiele potrafią :-D Nawet Ci, którzy tylko udają :p
 
Do góry