Nie ma okresu

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Kochane! Mniej więcej w tych dniach powinnam dostać miesiączkę. Nie mam. Boli. Boli, jak gdybym miała okres, a krwi żadnej.
A co najdziwniejsze: gdy są już "te" dni, to nawet pierwszego dnia nie mam zazwyczaj żadnych bóli.
Czemu? ;(
Już wolałabym mieć tę miesiączkę :(

Help :(
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
mnie brzuch zawsze boli jakis tydzien przed okresem a Ciebie ile juz boli? w pierwszy dzień niekoniecznie musi brzuch boleć takze bez obaw ;)
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
od wczoraj :(
Ale mnie nigdy nie bolał. Ani przed ani w trakcie. A właśnie teraz powinnam go dostać.
Auuć
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
omg no to na pewno lada dzień dostaniesz :) spokojnie napawde nie masz sie czym martwic raz boli przed a raz nie :p gdyby 3 tygodnie Cie brzuch bolal a okresu by nie bylo to bys sie mogla bawic ale tak to nie ma sie czy m marteic naoawde ;)
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
okropne to jest :(
auć, boliii
A teraz sie boję żeby to wyrostek czasem nie był. :mruga:
omg
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Mnie miesiąc bolał. I co? Od 1 listopada okresu nie mam. Poza kilkudniowymi plamieniami 3 grudnia.
 

aniulka019

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 924
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
a dlugo już miesiączkujesz? ile masz lat?
tak się zdarza często, moja koleżanka ma bóle tylko przed okresem, nigdy w trakcie :)
masz taki organizm :)
wszytko się ureguluje
na razie nospa, łóżeczko i cierpliwości, dostaniesz okres :*
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ja zawsze mam przed i w trakcie.
Raz na pogotowiu wylądowałam :lol:
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
okropne to jest :(
auć, boliii
A teraz sie boję żeby to wyrostek czasem nie był. :mruga:
omg
ból na wyrostek jest troche inny, ale ty nie mozesz go porównac z bólami menstruacyjnymi bo ich nie miałaś nigdy.
Poczekaj na miesiączke jeszcze.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
no idzisz ;) nie było sie co martwić.
ostatnio spóźnił mi sie i tooo bardzooo okres ale dowiedziałam sie,że miałam jakieś zakażenie ale już wszystko opanowane.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Trzymaj się :*
Od tego się nie umiera :)
 

SkaarB

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Hmm :niepewny: mi też się spóźnia już 7 dzień <_< a boli mnie jeden jajnik i w plecach ... jakby nerki :( nie wiem czy powinnam też się czegoś bać... zawsze mam punktualne co 28-30 dni :(
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A stres jakiś miałaś? Chorowałaś?
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Pójdź lepiej do lekarza. Dzisiaj znowu idę na usg. Też mi promieniuje do pleców.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
To jeszcze nic nie znaczy.
Dwa miesiące temu tez mnie nerki na okres bolały.
 

Fika

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
393
Punkty reakcji
0
Lepiej sprawdzić i zrobić usg czy dodatkowe badania niż żyć w niepewności. Jutro mam mieć badanie krwi pod kątem zapalenia i zmian nowotworowych :/ . Mam nadzieję, że wyniki będą w porządku :niepewny:
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm nie chce Cie straszyć ale nie spodziewaj się zawiele po polskiej służbie zdrowia :( a i bądz czujna co Ci przepisują, no cóz rózni są lekarze...
podobno sytuacje miałam na wakacjach, kiedy sobie jezdziłam od prywatnych ginekologów, chirurgów, szpitali państwowcyh i musiało mi samo wszystko przejsc, bo nikt nie był w stanie mi pomóc. Bolał mnie brzuch, badania krwi, usg nic nie wykazały. Teraz czasami tez mnie boli, ale nie az tak jak na wakacjach. W kazdym razie nic miłego. Nie poddawaj sie.
Ja nawet nie wiem co mi było, bo kazdy lekarz postawił swoją diagnozę...wyrostek, zapalenia jajnika, problemy z nerkami, nerwica, ciąza a nawet bulimię itp...
 
Do góry