Nie Ma MiŁoŚci !

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
ja na dyskoteki nie chodze ;] ale nie mow ze to sped cpunow bo mozesz obrazic pare osob.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja na dyskoteki chodzilam. Obecnie nie..
hmm a co do badboy to nie mam watpliwosci ze on klamie.
Sam jego sposob pisania wskazuje ze nie jest normalny..
I gdzie nasz autor tematu? Wcielo go..?
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
nie znam Go, nie, ale 'poznalam' Go tak jakby w innym temacie, i temat ciągnął sie przez jakies 30 stron... wiele rzeczy mozna bylo się stamtąd dowiedziec, chociazby czytając Jego równie paradoksalne- jak ten, posty . Temu cżłowiekowi nie mozna ufac, On to okazuje nawet przez internet ;] .
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
Rokita, ale wierzylas mu ;], moim zdaniem masz zbyt delikatne serce ;] . Heh, no ale w sumie to gdyby nie Martyna nikt by sie nie szczail, ejdynie wygladaloby to glupio... Ale i tak wierze jej mimo wszystko ;]
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Smutny z tym, że Kubuś moze urządzic małą zemstę, ew. oo zgrozo- i know ! nie wysle mi pw, ale da tutaj jakies tanie teksty, jak to ja jestem, to samo było z Irenką... Jakby na pokaz: jestem twardziel !blech...
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja na dyskoteki chodzilam. Obecnie nie..
hmm a co do badboy to nie mam watpliwosci ze on klamie.
Sam jego sposob pisania wskazuje ze nie jest normalny..
I gdzie nasz autor tematu? Wcielo go..?

Gdzie i z czym niby klamie ?:|

martyna nie widziałaś statusów ireny ?<lol> a co zawsze jesteś na gadu 24h na dobe ??? lol

zresztą to nie oto chodzi bo mam w :cenzura:e irene,mój post został napisany tylko po to żeby upewnić sie czy naprawde nie ma prawdziwej miłości no ale oczywiście państwo IDEALNI odrazu muszą mnie tępić :|
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
tępić ? badboy, zgadnij dlaczego tak ostro ? bo robisz z siebie niwiniątko, a najwiecej winy jest wlasnie w Tobie ;] to tY teraz przed calym forum probujesz oczernic irene ;] i sam dobrze o tym wiesz :] wiec nie produkuj sie juz :]
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
kamaa wątpię, zebys 'obleciała' każdą dyskotekę w polsce, nie mozna wszystkiego szufladkowac, przeciez to głupie . dyskoteki są róznego rodzaju... może na tych 'techniawkach' często pojawiaja się ćpuni, ale wątpię, zeby kazdy z nich byl tam tylko dlatego i msyle, ze bezpieczniej jest bawic się w tych nieco mniejszych ;)
 
Do góry