Nie Ma MiŁoŚci !

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Elo ziomy,jestem właśnie na przepustce wakacyjne z poprawczaka,co tam u was? pamiętacie mnie jescze ?!??
u mnie jest super ! wychodze pod koniec roku i zamierzam ćpać do upadlego ! co tydzien jestem na dyskotekach i jest mi z tym lajtownie heh.....


koszmar. ... co ja wogule pisze .... nie ma dla mnie ratunku ??????????????????????? :(

Bodek ma racje ...narkotyki ryją beret ..... ja mam tak zryty że nie mam w sobie uczuć...nie potrafie sie zaangażować ... nie potrafie zrobić nic .... a PEWNE znane wam osoby a w sumie jedna osoba mi chce pomóc ale jak sie okazuje to ma problemy sama z sobą i jedyne co potrafi zrobić to chwalić mi sie tym że zerwała z chłopakiem i wcale nie jest jej smutno z tego powodu .......potem mi pisze że udawała przedemną .... a potem miala status : ekhm : rafałku koffam Cie i koffam ci walić konia ,a potem mi mówi że jednak go nie kocha <lol>

co sie wogule dzieje z tym wszystkim ziomy....

Bezimienna ta... jesteś cudowna .....martynko z forum ty też jesteś taka ??? wszystkie dziewczyny jestescie takie same ???? hmmm ????.... nie chce żyć ..... chce umrzeć .....

Dla mnie panna która daje 4 litery bez miłości to zwykła dziwka ... PAMIĘTAJ O TYM BEZ IMIENNA !!!! zresztą masz dobry nick....bez .. imienia .....
i ty mi chcesz pomóc koleżanko ??? brzydze sie tobą .... przykro mi ... nie chce mieć już nic wspólnego z tobą ....

zresztą po tym co mi mówila twoja przyjaciółka sylwia .... domyślam sie co ci chodzi po głowie ..... a raczej kto ......

ale jak już powiedzialem ... NIE BĘDZIEMY JUŻ RAZEM !!!!!!!!!

NARA
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gorzów Wlkp
Ziom... weź się w garść. Nie do końca kumam o co chodzi, ale sie z Tobą zgodze "ta co daje 4 litery bez miłosci to dziwka". Jak najbardziej. Pamiętaj, że chłopak który bierze od takiej dziewczyny tez bez milości w cale lepszy nie jest. Trza iść dalej przez życie, kiedyś pewnie będzie lepiej. Pozdro dla Ciebie i trzymaj sie.
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
tyle żę to nie ja wziołem,tylko moja była dała ....a potem sie chwalila tym w statusach na gadu w ten sposób : ahh uwielbiam ci walić konia,jesteś taki podniecają albo wsadź mi konika do mojej wilgotnej stajeńki itp,zachowanie dziecka czy dziwki ??? (te statusy nie byly do mnie) a potem z rozmowy z jej przyjaciółką wynikło żę bezimienna dalej sie we mnie buja,czy po raz kolejny chciała wywołać zazdrosć ? :|
a najlepsze jest to jak mnie cały czas chciałą odprowadzać do zakladu gdzie jestem :| i jej gadanie typu : Ahh zerwałam z rafałem i jest mi z tym super,wreszcie ci moge pokazać że potrafie zerwać z chłopakiem i nie być smutna z tego powodu :|
a potem : lizałam sie z rafałem zeby sprawdzić czy potrafie sie oddać bez uczuć :|
albo stara sytuacja : jade do energy,bezimienna miala jechac ze mną,kupilem bilety,10 min przed imprezą pisze do mnie : ide na lepszą impreze do piotrka ..<lol> a potem sie okazało że żaden piotrek nie istnieje <lol>
I TAK JEST CAŁ CZAS Z NIĄ!!! JA CHCE MIEĆ KOLEŻANKE NIC WIĘCEJ !!! A JEŚLI CHCESZ ŻEBYM ZWRÓCIĆ NA CIEBIE UWAGE TO ZACHOWUJ SIE NORMALNIE !!!! NIE JAK DZIWKA BO GARDZE ŁATWYMI DZIEWCZYNAMI !!!!!!
WYJAŚNIJCIE MI CZEMU SĄ TAKIE DZIWNE RZECZY NA TYM ŚWIECIE ?!??!?!


PRZECIEŻ TO JEST CHORE:|

bylo w cholere innych sytuacji których nie bede opisywał... nie chce mi sie ...sstraciłem wiare...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ehh na tym świecie nie ma samych porządnych dziewczyn.
Sa takie co dają w każdej porze każdemu.
Też gardze takimi laskami co nie umieja pokochac
tylko się bawią i maja z tego radoche..
Ale cóż zerwij z nią kontakt i olej ją totalnie.
Bo nie warto.. ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
zgadzam sie z pawki uwazam ze normalna to ona nie jest wydaje mi sie ze buja sie w tobie i chce tym wywolac zazdosc u ciebie wez zerwij z nia kontatkt na dobre i spokoj ...3maj sie
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Czy ona się w Tobie buja to nie byłabym pewna..
poprostu chce pokazać że umie sobie rządzic facetami
i ze bez faceta tez jest dobrze.
Ta dziewczyna to totalna porażka natury..
więcej i wiecej takich dziewczyn to swiat zejdzie jeszcze
bardziej na psy.. <_<
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ooo nie, teraz to przesadziłeś Kuba, i to ostro ;] . Szkoda, ze nie napisałeś tutaj o swoich wybrykach, tylko obrażasz bezcelnie Bezimienną, Ona miała takie opisy- o tak... ciekawe, nie widziałam ich, a na gg mam Ją na liscie ;] poza tym, nie wiem co w tym wszystkim robie ja, nie znasz mnie i zostaw w spokoju, i Agness i Cokolwiek i pare innych osób dzielnie wspierało Irenkę, a Ty zachowałeś się jak kretyn .
Gardzisz dziewczynami,które piperzą się po 20 minutach znajomosci, tak ? A co z Twoim tematem o łatwych pannach, chcviales się na jedną skusic ;], jak dobrze pamietam . Irena w ogóle nie wypowiadała się w tym temacie- a Ty przedstawiłes Ją przed całym forum jako głupią dziewuszkę ;] otóż z tego co wiem, to w Waszym związku zawiniłeś tY- bo ćpałeś, potem zacząłes opieprzac Irenę, wywzywac, i nawet na dowod ejst ten temat, ktory juz co prawda dawno przeminął...
Zastanów się, za nim coś napiszesz . A co do wypowiadajacych się tutaj forumowiczow- Jemu nie warto wierzyć... (juz tyle razy bezczelnie ściemniał ;/)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Fantazja chorego nastolatka, dla którego cały seks to pewnie własna ręka i gazetka w toalecie.

No comments.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
Bajeczki jedyneckzi

;]lol.
Rokita, Motylku, mysle ze niewarto wierzyc temu czlowiekowi. Mam tutaj pare argumentow.

zamierzam ćpać do upadlego ! co tydzien jestem na dyskotekach i jest mi z tym lajtownie heh.....
Zdaje mi sie ze kolega pisalc os na temat dyskotek...?

potem:
koszmar. ... co ja wogule pisze .... nie ma dla mnie ratunku ????

Czy on chce z siebie zrobic ofiare losu ktora wszyscy beda pocieszac nie martw sie jakos to bedzie? Bo moim zdaniem na to wyglada.

jedna osoba mi chce pomóc ale jak sie okazuje to ma problemy sama z sobą i jedyne co potrafi zrobić to chwalić mi sie tym że zerwała z chłopakiem i wcale nie jest jej smutno z tego powodu .......potem mi pisze że udawała przedemną .... a potem miala status : ekhm : rafałku koffam Cie i koffam ci walić konia ,a potem mi mówi że jednak go nie kocha <lol>
;]raczej swiadczy o tym jaka jest dobroduszna ta osoba. ma problemy jak kazdy a to ze nie mysli o sobie to chyba dobrze o niej swiadczy. malo tego, skad mamy wiedziec ze nie widziales tego opisu jak byles nacpany ?! mysle ze nie weisz sam co widziales. albo po prostu kit wciskasz a jedyne co cpales to oranzade w proszku. sam nie biore narkotykow i nie mam uzaleznien, nie wiem jak to jest, ale moim zdaniem masz cos z glowa jesli sie tym tak przechwalasz ;]

Bezimienna ta... jesteś cudowna .....martynko z forum ty też jesteś taka ??? wszystkie dziewczyny jestescie takie same ???? hmmm ????.... nie chce żyć ..... chce umrzeć .....

Gdybys chcial nie pisalbys tego tutaj tylko bys to zrobil. Piszesz jaki sa dziewczyny, mowisz ze pomaga tobie a sama sobie pomoc nie potrafi? to dlaczego krytykujeszi nnych? zacznij od siebie.

Dla mnie panna która daje 4 litery bez miłości to zwykła dziwka ... PAMIĘTAJ O TYM BEZ IMIENNA !!!! zresztą masz dobry nick....bez .. imienia .....
Dla mnie facet ktory daje 4 literyt bez milosci to dziwka. Przyjemnosc odczuwa partner i partnerka, nie mozna o tymzapominac.

zresztą po tym co mi mówila twoja przyjaciółka sylwia .... domyślam sie co ci chodzi po głowie ..... a raczej kto ......

ale jak już powiedzialem ... NIE BĘDZIEMY JUŻ RAZEM !!!!!!!!!

no coz, nie porzucaj nadzieje jako sie kolwiek dzieje, stary, po tym co ty tutaj masz to ja bym nawet z toba muchy w kiblu ubic nie chcial. ty jestes tak powalony ze jakbysmy gadali to bys zaczal innym mowic ze ja cie lubie lol ;]
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Oh nie wiedzialam ze on kłamie!
Teraz napewno moge skreslic wczesniejsze moje wypowiedzi!
Trzeba byc naprawde chorym umysłowo zeby oczerniac
uczciwych ludzi badboy !!
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
ehh ja tak jak Rokita nie wiedzialam ze sciemnia , bo go nie znalam :/ teraz widze ze sciemnia na maxsa wiec skreslam wczesniejsze odpowiedzi!! :p ;) i radze Ci badboy zebys pomyslal co wygadujesz jak chcesz kogos oczernic :/
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
.... ja juz nir rozumiem tego tematu...!to czy on klamie czy nie? a jak klamie to w 100%?? czy tylko troche zmysla? :D
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
Ufolek zastanow sie. Najpierw mowi ze chce cpac potem mowi "koszmar. ... co ja wogule pisze" ze nie ma ratunku. . . heheh to troche dziwne nie uwazasz ? poza tym nie aldnie tak obrazac dziewczyny ;]
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no co z obrazaniem dziewczyn sie zgadzam ;) moze pisal to i wtedy tez byl nacpany? i dlatego pisze ze nie rozumiem... i nie rozumiem tej dziewczyny.. jesli to prawda...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ale Martyna wczesniej pisala przekonujaco.
Nie wierze mu! Poprostu..
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
skad wiesz Ufolek ze on nie byl nacpany piszac calkeim ten temat? a skoro byl nacpany i to napisal czemu tego nie usunal po prostu? ;]
 

Gzubik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dęblin
Uhhh koles co Ty wogole piszesz? Zastanow sie nad soba... To nawet smieszne nie jest :/ Sa takie panienki na swiecie ktore daja na prawo i lewo i nie widza w tym problemu ale kolesie ktorzy sie na to godza po 5 minutowej znajomosci na dyskotece sa rownie zalosni :/ Ja osobiscie nie wyobrazam sobie jak bez milosci tak wogole mozna, ale jak widac sa ludzie i parapety...
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
Martyna Ty go znasz?
Mi się wydaje, że ten koleś jest jakiś chory... On ma problem
sam ze sobą... :/ brzydzę się takimi, którzy do upadłego ładują
w siebie narkotyki, a dyskoteki na dzień dzisiejszy to dla mnie
jeden wielki spęd ćpunów. Dlatego moja noga na takowych imprezach
nie postanie, póki sie to nie zmieni. A ten koles ma jakies omamy,
zyje w swiecie, ktory sam sobie wymyślił. <_<
 
Do góry