Nie kocham Go!

pestka1329

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Skądś..
Chodze z moim chłopakiem ponad 1.5 miesiąca.... Nie dawno zrozumialam, że go NIE KOCHAM!!!!!!! :( Nie wiem jak mu o tym powiedzieć, nie chce sie oszukiac a tym bardziej jego... Nie mogę patrzec juz na te słodkie smy i opisy gg... Nie wiem co mam zrobić:(:(:( Jak mam z nim zerwać?? Nie chce sie męczyć w tym związku;/;/;/ Bo bez miłości nie ma to sensu.. Proszę, poadźcie coś mi!!!
Z góry dzięki..
 

IdeaL_Ask

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Kubilandia :P
miłość nie przychodzi szybko ;)

poprostu z nim o tym porozmawiam,powiedz co czujesz ...nie okłamuj go i jeśli sądzisz że wasz związek nie ma szans zerwij z nim natychmiast bo potem skrzywdzisz go bardziej
 

k-j-a

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
249
Punkty reakcji
0
Wiek
34
myślę ze 1,5 miesiąca to nie tak dużo, więc pewnie powinnien ten chłopak to jakoś przyjąć. rozstania nie są łatwe, ale jeżeli jesteś pewna że tego właśnie chcesz (żebyś otem nie lamentowała 'odeszłam od niego nie kochając go.. a teraz zyć bez niego nie moge)- więc wóz albo przewóz, zdecyduj się czy i jeżeli jestes pewna że to nie miłość (i że nie ma na nią szans- bo przeciez moze zrodzić się z czasem) ...więc jeżeli jesateś pewna to spotkaj się z tym chłopakiem i mu to poprostu powiedz. nie ma sensu okłamywac siebie i jego. Ale zastanow się dwa razy nim podejmiesz decyzje żebys nei załowała
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Po prostu nie masz innego wyjscia musisz z nim na ten temat porozmawiac... sprobowac mu to delikatnie powiedziec i przekonac go ze lepiej bedzie jak zostaniecie tylko albo az przyjaciolmi zycze powodzenia
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Byłam niedawno w identycznej sytuacji... :mruga: Po przemyśleniu wszystkiego po ponad 2 miesiącach zerwałam. Taki związek nie ma przyszłości, ponieważ Ty się męczysz, a on myśli że wszystko jest super :( Dlatego im szybciej zerwiesz tym lepiej... Nie martw się i Tobie i jemu później ułoży się na pewno i będziecie w szczęśliwych związkach... :)
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Moja wyczerpująca odpowiedź :) ;

Nie Kochasz - Zerwij :)

Nie musisz sie męczyc a on sobie znajdzie lepszą :)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Popieram zerwij i to lepiej szybko ;]
łatwe to to nie będzie ;]
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
musisz jak najszybciej z nim o tym porozmawiać bo jak myślisz? lepiej powiedzieć mu że go nie kochasz po 1,5 miesiacu czy po dwóch latach..? mówie Ci im szybciej tym lepiej.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Mówisz że już go nie kochasz.
Poprostu go nawet nie kochałaś.
Bo wkońcu nie przestaje się kogoś kochać ot tak. :]

Radzę powiedzieć delikatnie że nic do niego czujesz,
nie ma co męczyć i siebie i jego.
Czym szybciej to zakończysz tym lepiej dla was. ;)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Po prostu powiedz, że to nie to i że chcesz to skończyć. Proste. ;)
Nie ciągnij tego na siłę <_<.
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Dziewczyno, nie wiem po jaką cholerę zgodziłaś się wogóle z nim być skoro go nie kochasz. Ludzie i ich uczucia to nie są zabawki.
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
ZERWIJ!!! krzywdzisz jego i krzywdzisz siebie...
sama kiedys zgodzilam sie byc z kims z rozsadku... on mnie kochal, a ja wmawialam sobie, ze go kocham... z kazdym dniem bylo coraz gorzej, najpierw chcialam doprowadzic do tego, aby on mnie zostawil, bylam wredna swinia!!! i plulam sobie w twarz z tego powodu, bo on coraz bardziej cierpial, w koncu postawilam wszystko na jedna karte i zakonczylam ten zwiazek... zaluje,ze od razu tego nie zrobilam... szkoda bylo naszego czasu...
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Ja bym jeszcze troche poczekał z tym zrywaniem...
Miłosc nie przychodzi od razu.
A jak wam sie ukłąda?Dogadujecie się?NIC do neigo nie czujesz??
 

wika141

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Jak Wojtas mówię że mogłabyś trochę poczekać, a może jeszcze go pokochasz? Ale jeśli nie chcesz się męczyć to poproś go o spotkanie i powiedz prosto w oczy. Nie zrywaj przez smsy i GG!
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
I tu się zgadzam. To po prostu tchórzostwo :/ Szczera rozmowa i pokojowe rozstanie ;)
 

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
musisz jak najszybciej z nim o tym porozmawiać bo jak myślisz? lepiej powiedzieć mu że go nie kochasz po 1,5 miesiacu czy po dwóch latach..? mówie Ci im szybciej tym lepiej.

wlasnie. Popieram. Im ptredzej tym lepiej. Sama wiem po sobie ze wolalabym zeby ze mna po 2miasiacach zerwal niz pozniej, ale niestety starcilam 5 miesiecy przez niego... <_<
ale teraz jestem szczesliwa ;) :sexy:
wiec tak samo twoj teraz facet po zerwaniu im szybszym, bedzie mial szanse na cos lepszego, troche poboli go jak mnie i kiedys bol minie ;)
 

beezy

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
i zastanów sie 3x a potem policz do 10 nim zrobisz cos czego bys mogła potem załowac, bo czasem warto na miłosć chwile poczekac a nie skreslac ją odrazu. ale zrobisz jak bedziesz uwazac. ja poczekałam i nie załuje.
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No więc właśnie, po co to ciągnąć na siłę. To nie jest długi związek, więc wielkiej tragedii nie będzie. Ale porozmawiaj z nim o tym i wszystko mu wytłumacz.
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Powiedz mu, co czujesz...
Nie okłamuj go dłużej...
Powiedz co i jak...
Powinien zrozumieć...
 
Do góry