Nie kocham go ..

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Stefan, jak jej pokaże że źle zrobiła, zrywając z nim?

Tak, że nie będzie się załamywał, będzie cieszył się życiem, szybko znajdzie pocieszenie. Na kobiety to działa
To, że ktoś kogo zostawiła, szybko się podniósł i żyje dalej. Wiele jest przypadków kiedy kobieta zaczyna żałować, a tym bardziej młode dziewczę, które jest jeszcze mocniej niezdecydowane.

BTW - stefan to sobie możesz do kolegi mówić, jak pozwoli.
 

_Anesia_13

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hm .. :) Byłam z Nim dzisiaj na rozmowie :) starałam się optymistycznie do tego podchodzić ii jakoś poszło :) obgadaliśmy wszystko :) Jak na razie przyjaciele :)
 

Krzywy

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
34
BTW - stefan to sobie możesz do kolegi mówić, jak pozwoli.
Stefan, młodszy jesteś odemnie - nie będę Ci mówił przez "Pan" :p

Hm .. :) Byłam z Nim dzisiaj na rozmowie :) starałam się optymistycznie do tego podchodzić ii jakoś poszło :) obgadaliśmy wszystko :) Jak na razie przyjaciele :)
Nie polała się krew, nie było strzałów? Dogadaliście sie a tak panikowałaś...
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Podzielam zdanie moje przedmówcy koleś jest jeszcze młody i jak dla mnie to histeria i żadnej w tym logiczności też dostałem w tym wieku kosza i to nie jednego ale powiem, że miłość to nie była z dzisiejszego punktu widzenia. Podobała mi się dziewczyna to się ja podrywało chodziło i zrywało żadnej miłości w tym nie było, owszem zdążają się wyjątki ale jak dla mnie w wieku 16 lat mało kto rozpoznaje prawdziwa miłość. Jeśli chodzi o tego kolesia to po "cierpi" a potem zapomni a ty jeśli do niego wrócisz to odświeżysz mu pamięć po kilku dniach udręki znowu go zostawisz bo ileż można i zatoczycie kółko:)tylko pytanie po co?? wydaje mi się, że twój kolego zdeczka bardzo przesadza pozdrawiam :)
 

Pin a'la Colada

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
BYDGOSZCZ
Dobrze,że z nim zerwałaś skoro się męczyłaś.

Przyjaciele? Hmh... Nie wiem czy jeśli nadal będziecie się widywać chociażby jako przyjaciele ta "miłość" mu przejdzie ot tak... Wg.mnie to nie jest najlepsze rozwiązanie...Ale przynajmniej masz spokojniejsze sumienie...
 

_Anesia_13

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hmm .. :) No może i fakt ;] Nie wiem jak wyjdzie ta nasza przyjaźń, ale się okaże :)
 

Jan50

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
85
Punkty reakcji
1
Nie wracaj do niego , nie lituj się nad nim bo to jest najgorsze
 
Do góry