Nie chce mi się już żyć.

K

kate2

Guest
Draq napisał:
Chyba za często przejmuje się opinią innych, zamiast iść z podniesioną głową do góry i udowodnienie samemu sobie, że nie ruszają mnie spostrzeżenia innych co do mojej osoby.
Spostzreżenia innych mogą nas trochę kłuć ale należy być ponad to ...jesli ma się świadodomosć tego kim się jest i wysiłków jakie się w życiu podjęło. Czasem zrobisz coś wielkiego ( co Cię sporo kosztowało) a tego zupełnie nikt nie zauważy a czasem zainteresowanie i uznanie przyjdzie wtedy gdy tego nie będziesz wyczekiwał czy się spodziewał. W jednym i drugim przypadku Twoja samoocena nie powinna być zależna od warunków zewnętrznych choć zapewne dostaje się speeda, gdy ktoś zauważy czy przyklaśnie temu, co robimy.
 

Draq

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Niepotrzebnie się martwię, nakręcam. Mam świadomość tego, że stać mnie na więcej, niż to co teraz ze sobą robię.

Po prostu nie cenię tego kim jestem, swych pozytywnych cech, które mnie kształtują.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
To już coś wiemy :) Że się nie da .. a skoro się nie dla to trza.

A skoro trza to najlepiej kiedy Twoim zdaniem ?
 

Draq

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Jak najszybciej. Wiem, że trzeba sobie postawić jakieś cele i dążyć do tego.
 

Draq

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Chciałbym skończyć studia, chociaż pierwszego stopnia. Zmienić swe nastawienie do życia i innych osób , bo obecna sytuacja jest kiepska. Swym zachowaniem odpycham dziewczyny, a chce by było odwrotnie.
 

Draq

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Zawsze zakładam, że jestem na straconej pozycji/// nic mi nie wychodzi///tylko mi przytrafiają się dołujące sytuacje///mam zerowe poczucie własnej wartości///Na wszystko patrzę przez pryzmat wcześniejszych wydarzeń, zamiast myśleć o obecnym momencie.

Wcześniejsze, przykre wydarzenia z przeszłości nadal wpływają negatywnie na moją psychikę, nie potrafię się z tym uporać.
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Może po prostu masz taką mieszankę charakteru/osobowości z domieszką melancholicznej lub flegmatycznej ? Może też oceniasz siebie w porównaniu z innymi ? Ja tak to błąd i niepotrzebny nikomu poza krytykami bo to najłatwiej ludziom przychodzi. Każdy ma własne cechy i narzędzia ku własnym potrzebom. Nie stawiamy wspólnych standardów i pułapu osiągnięć bo to co dla jednego jest kichnięciem dla innego jest górą lodową.

Jednak moim zdaniem prawda jest taka, że to co się liczy najbardziej to suma zmagań w samym człowieku a nie to co osiąga w oczach własnych czy innych.
 
M

MacaN

Guest
Na Twoje problemy można znaleźć wiele lekarstw, Twój nick jest jednym z nich.



Drugim lekarstwem jest dziewczyna, bo wystarczył mi rzut oka na Twój post, aby zrozumieć, że to własnie o brak miłości jest ten cały lament. :ziewa:
 
Do góry