Nie akceptuję siebie.

Natalee

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2008
Posty
184
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Witam wszystkich. ;)
Zawsze uważałam, że nie znajdę się nigdy w sytuacji, w której będę musiała pisać posty na tego typu forum i zwierzać się z problemów zupełnie nieznajomym mi ludziom.
Ale po po prostu wstydzę się rozmawiać ze znajomymi na temat mojego "problemu", jeśli można to tak nazwać.
Chodzi mianowicie o to, że zaczęły mnie kręcić dziewczyny. Odkąd pamiętam interesowałam się tylko i wyłącznie facetami, ale od niedawna często zastanawiam się, jakby to było z dziewczyną, nakręca mnie to.
Strasznie się tego wstydzę, wiem że nie powinnam, ale to niezależne ode mnie. Wiem, że gdybym powiedziała o tym ojcu czy mamie, spotkałabym się z fatalną reakcją. Okropnie męczy mnie ta sytuacja.
Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z was był w takiej sytuacji? Jak sobie poradził z poczuciem winy?
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
To nie jest nienormalne.
Gdzieś już na forum był podobny temat...
W pewnym okresie mogą sie zdarzyć takie dziwne "zaciekawienia,zachcianki na coś innego" itp...
Też to miałam...zaczęłam zwracać uwagę tylko na kobiety, mężczyźni mnie nie interesowal.
Patrzyłam na kobiety z zainteresowaniem, często "zawieszałam oko" na jakimś tyłku,nogach itp.
Nie masz sie czym przejmować, z pewnością za jakiś czas minie Ci to.
Ale lepiej nie obwieszczaj tego całemu światu.
 

Martullka16

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Znajdź sobie chłopaka ;) To może przestana cię interesować^^:)
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
33
Miasto
USA and Jamajka
Ja proponuje zeby jak najszybciej ci to mineło :p aczkolwiek to juz tam twoja sprawa byle by tylko bylo jak najmiej takich zachcianek u dziewczyn jak u ciebie :D
 

rubin87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek. Nawet nie wyobrażasz sobie jak wiele dziewczyn ma taki problem. Tylko z oczywistego powodu go nie ujawniają. Nie przejmuj się. Może minie. Jak nie to znajdź sobie chłopa z dużym zapałem - powinno pomóc. Jak jeszcze nie pomoże to proponuje nic z tym nie robić, po co zmieniać naturę. Poczucie winy i tak zniknie prędzej czy później- jest zawsze na początku, to dotyczy wszystkiego.
 

Bartek_1987

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Sosnowiec
Hmm zgadzam się po trochu z poprzednikami powinnaś poszukać sobie chłopaka który cię zainteresuje wtedy nie powinnaś mieć już czasu na myślenie o dziewczynach zawsze mozesz tez spróbować się umówić z dziewczyną która ma podobne poglądy wtedy się upewnisz czy to to czy tylko takie przelotne zainteresowanie typu jak to jest, oraz kolejnym rozsądnym rozwiązaniem mozesz wybrać się do sexuologa ja nie jastem specjalistą ale lekaż moze coś więcej ci doradzi moze to tylko jakiś chwilowy kryzys bądz fascynacja
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Prześpij się z jakąś panienką tak na raz i zobaczysz czy Cię do tego ciągnie czy nie :p
 

Madziarra18

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zach-Pom
Też kiedyś tak miałam, ale to tylko chwilowe na szczęście ;) na ratunek możesz zacząć zawieszać oko na tyłeczku jakiegoś przystojniaka i może zmienią Ci sie upodobania ;) bo oni naprawdę mają dużo lepsze COŚ na zawieszenie oka ;) powodzenia!:)
 

Natalee

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2008
Posty
184
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Temat już nieaktualny. :p
Doszłam do wniosku, że fajnie może być i z facetem i z dziewczyną i gwizdam na to, co inni na ten temat sądzą.
 
K

kinga_sc

Guest
Hmm zgadzam się po trochu z poprzednikami powinnaś poszukać sobie chłopaka który cię zainteresuje wtedy nie powinnaś mieć już czasu na myślenie o dziewczynach zawsze mozesz tez spróbować się umówić z dziewczyną która ma podobne poglądy wtedy się upewnisz czy to to czy tylko takie przelotne zainteresowanie typu jak to jest, oraz kolejnym rozsądnym rozwiązaniem mozesz wybrać się do sexuologa ja nie jastem specjalistą ale lekaż moze coś więcej ci doradzi moze to tylko jakiś chwilowy kryzys bądz fascynacja
nie no bez przesady, po co od razu jakas poanienka?

taki okres dojrzewania, czlowiek chce poznac zasmakowac wszystkiego, znany i czesty problem.. wyrosniesz z tego:)
 

Jaa x)

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
LAss xD
Mnie też czasami ciekawią rzeczy typu "Ciekawe jakby było z dziewczyną", "Ciekawe o czym myśli prostytutka idąc do pracy" lub "Jak jest być tranzwestytą" itp. chce się tego dowiedzieć no ale z czasem to mija .. a jeżeli ktoś chce być innej orientacji to prosze bardzo wkońcu mamy wolny kraj (a w życiu trzeba wszystkiego spróbować!!) :)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Kobiety nieco inaczej do tego podchodzą Bardocku. My podajemy sobie prawicę one dają sobie buziaka w policzek. Dla nas dwóch facetów uprawiających seks to geje a dla nich dwie kobiety uprawiające seks to nie koniecznie lezby...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Wiem, Kenrylu. Kobiety są ze sobą bardziej związane emocjonalnie, więc co dla nich normalne, to dla nas nie koniecznie. ; p
 

Ko_Ora

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Teraz równouprawnienie. Nie masz się o co martwić a z naturą i tak nie wygrasz ; )
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Wiem, Kenrylu. Kobiety są ze sobą bardziej związane emocjonalnie, więc co dla nich normalne, to dla nas nie koniecznie. ; p

A niby czemuż to tak o_O ? dla mnie to jakoś całkiem normalne (zaznaczam że jestem Hetero).

Kobiety nieco inaczej do tego podchodzą Bardocku. My podajemy sobie prawicę one dają sobie buziaka w policzek. Dla nas dwóch facetów uprawiających seks to geje a dla nich dwie kobiety uprawiające seks to nie koniecznie lezby...

tak samo tutaj, jakoś dla mnie nie raczej tak samo jak u dziewczyn, po przecież to jest wiadome że chłopak też może (i ma) podobne ciekawości zrobienia czegoś z drugim chłopakiem i to wcale nie oznacza, że jest gejem ^^
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Okres dojrzewania to ma do siebie,że dziwnie się zachowujemy i że zaczynają Nas kręcić dziwne rzeczy:)
 
Do góry