Nic mnie nie potrafi zbudzić

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
Już naprawdę nie wiem co robić, nie potrafię sam się znudzić, dzisiaj nastawiłem 3 budziki - zwykły, drugi i w telefonie, telefon po dzwonieniu zapewne się wyładował a tamte w ogóle mnie nie zbudziły co sprawiło że wstałem 4 godziny później...
 

Quirel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
335
Punkty reakcji
10
A ile godzin snu masz?
Daj sobie co najmniej 8 godzin na sen, to na pewno się obudzisz rano :]
 

Warsain

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Na profilu masz napisane, że masz 14 lat. Możesz poprosić mamę, żeby Cię obudziła. Aaa i nie oglądaj TVN Turbo do 3 rano, bo w ogóle nie wstaniesz(taki dżołk xD) :D
 

Sarmati

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Ja też tak mam... musiałem poprosić matkę żeby mnie budziła do szkoły bo sam się nie obudzę :p
 

niemamnikogo

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
tez kiedys tak mialam, ale teraz znalazlam na to sposob. po prostu chodze spac wczesniej. minimum 8 godzin snu (zalezy od wieku) i budzik daje rade. ;>
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Już naprawdę nie wiem co robić, nie potrafię sam się znudzić, dzisiaj nastawiłem 3 budziki - zwykły, drugi i w telefonie, telefon po dzwonieniu zapewne się wyładował a tamte w ogóle mnie nie zbudziły co sprawiło że wstałem 4 godziny później...

oj chłopie ja mam tak czasami że budzę się dosłownie na ostatnią chwilę szukam komórki gdzie leży (bo to mój budzik) ostatnio patrzę a komórka w kawałkach pod łóżkiem ;s może ostatnio nie sypiasz za dobrze albo po prostu za długo siedzisz w nocy

1.Jak długo nie przesypałeś nocy to teraz tak będziesz miał
2.Jak siedzisz do późna w nocy to już w ogóle nie idź spać ;s
3.jak nic z tego powyżej to nie wiem xd

rok więcej mam od ciebie, ale sypiam od wielu lat 4-6 godzin i mi to starczy
 
Do góry