Nerwica;(((((

LUSIA2

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Kraków
Od jakiegoś czasu jestem niesamowicie nerwowa.....
Wyprowadzają mnie z równowagi najbardziej błahe sprawy, na które dawniej nawet nie zwróciłabym uwagi. Niestety przez moje zachowanie cierpią osoby mi najbliższe. Poradźcie jak radzić sobie ze stresem i nerwowością. Dodam tylko że w moim życiu wiele sie ostatnio zmieniło, praca, szkoła i niemalże cała reszta.......
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zacznij nad sobą pracować, łatwo nie będzie ale krok po kroczku staraj się zmieniać swoje zachowanie. Ja też miałem kiedyś podobnie. Szkoda nerwów. Najpierw postaraj się nabyć nawyk przemyślenia dwa razy co ma się zamiar powiedzieć-czy narzekanie i wyżywanie się rzeczywiście cokolwiek wniesie?
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Troche odpoczynku, moze jakieś masarze relaksujące, kosmetyki odprężające, herbatki uspokajające, no i takie tam.
Mogą pomóc :)
 

pabolo21

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
173
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z krzesła
Zapal ziółko i wyluzuj. A tak naprawde to raz są wzloty a raz upadki, i trzeba to jakoś przejść <_< Nie zawsze może być tak źle, w końcu będzie dobrze :eek:k:
 

Karik18

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
KOKSOLANDIA
a moze ty koksujesz ;) tak na powaznie to miej na wszystko zaprzeproszeniem wy.:cenzura:ane i niemysl co bedzie jutro pozdrawiam :eek:k:
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
polecam herbatkę ziołową uspokajajacą bez recepty z melisą i walerianą, dłuższy odpoczynek od tego wszystkiego co wspomniałaś, filmy, książki, relaks na łonie natury
 

tomassino

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Toruń
u mnie na nerwy dzialaja koncert wystarczy wleciec w pogo i pod koniec nie ma sie juz agresij i nerwowego zachowania. kolejnym sposobem jest poprostu polozenie sie na sloncu i tak lezec o niczym nie myslac:D:D
 

_isia_

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
też mam ostatnio stresa przez uczelnie, ale najgorsze jest to że wszystko mnie wali i mam w d*pie co inni pomyślą jak ich zjade :p
 

Kazimiera

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
dolnośląskie
Od jakiegoś czasu jestem niesamowicie nerwowa.....
Wyprowadzają mnie z równowagi najbardziej błahe sprawy, na które dawniej nawet nie zwróciłabym uwagi. Niestety przez moje zachowanie cierpią osoby mi najbliższe. Poradźcie jak radzić sobie ze stresem i nerwowością. Dodam tylko że w moim życiu wiele sie ostatnio zmieniło, praca, szkoła i niemalże cała reszta.......
a Witam a może zacznij od dobrego oczyszczenia organizmu dobrymi ziołami, jak Cię to interesuje to sie odezwij.pozdrawiam
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
melisa - na dobry sen + ciepła kąpiel.
staraj się panować nad sobą. przemyśleć zamiast od razu mówić. jeżeli już czujesz, że na prawdę nie dajesz rady, warto pójść do dobrego psychologa. parę 'sesji' i powinnaś poczuć się lepiej.
 

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
Hmm.. z tym musisz walczyć sama. Są pewne tabletki, ale po nich się tyje i strasznie zmulają.
Musisz sobie sama dawać radę, przemyśleć 2 razy co chcesz poeiedzieć lub zrobić w stanie zdenerwowania, liczenie do 10 pomaga :D
 

pestka1329

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Skądś..
JA też jestem nerwowa:( I najbardziej cierpi na tym mój mlodszy brat gdyz ciagle krzycze na niego bez powodu:( I bardzo mi go żal:( Ja raczej nie lykam tabletek, ale codziennie pije melise. troche mi pomaga...

JA też jestem nerwowa:( I najbardziej cierpi na tym mój mlodszy brat gdyz ciagle krzycze na niego bez powodu:( I bardzo mi go żal:( Ja raczej nie lykam tabletek, ale codziennie pije melise. troche mi pomaga...
 
D

DEHNEO

Guest
ja też... ale tylko wtedy gdy się mnie odciąga od kompa :eek:k2:

Najlepiej postarać się spojrzeć na niektóre sprawy inaczej. Zadać sobie pytanie ,,dlaczego akurat to mnie wkurza?". Powinno się człowiekowi zrobić głupio, że na siłe szuka zaczepki, ale cóż, taka natura :)
 
M

Mia

Guest
Jest kilka rzeczy których zbawienne działanie na układ nerwowy zostało sprawdzone doświadczalnie w warunkach klinicznych. rozładowują one napięcie nerwowe oraz podnoszą poziom endorfin. są to:
-sport
-śmiech
-seks
Istnieja również metody które przynoszą chwilową ulgę ale na dalszą mete nie są skuteczbe:
-zioło
-alkohol
-cięcie się (w przypadku osób zaburzonych reakcja organizmu na ból to wytworzenie endorfin)
 
Do góry