Neonaziści przyznali, że wysadzili pociąg

Status
Zamknięty.

King Of Magic

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2009
Posty
150
Punkty reakcji
2
ani pięć ani dziesięć po dziesięć i 300 przed, czy po czy cztery pory roku trafiają się banały ... ach szkoda szkód i kłód pod nogi, stotne co by się stało gdyby się myślało ... eh świat pełen plech, jedna wielka grzybnia, która owocuje gdy się nażre świństw.

miała-by wąsy ... ? zgadłem ...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nazistów w Rosji nie brakuje, podobnie jak we wschodnich landach Niemiec. Niektórzy nie lubią wolności i demokracji, marzy im się powrót dyktatury, mentalność homosovieticusa. Ja bym tego nie bagatelizował, możemy mieć jeszcze przez nazioli sporo problemów nie tylko w Rosji.

Mała poprawka - demokracja to nie wolność a dyktatura motłochu.

Co do newsa to moim zdaniem oczywisty bubel. Neonazisci w Rosji nie działają jak terroryści (w sensie ze nie atakują dobra publicznego) i nie należą do C18 (które było fejkiem) a do Słowiańskiego Sojuszu. I wcale tak dużo ich tam nie ma jak na liczbę ludności, bez przesady.
 

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
ani pięć ani dziesięć po dziesięć i 300 przed, czy po czy cztery pory roku trafiają się banały ... ach szkoda szkód i kłód pod nogi, stotne co by się stało gdyby się myślało ... eh świat pełen plech, jedna wielka grzybnia, która owocuje gdy się nażre świństw.

miała-by wąsy ... ? zgadłem ...

Istotne co by było gdyby znano chociaż język polski. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry