nazwisko a randki

zlotyklos

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Otóż moje pytanie skierowane będzie głownie do płci pięknej. Otóż jeżeli chłopak posiada nazwisko np "odzwierzęce" (baran, byk, kogut, kura, łania) lub jakieś inne "smieszne" lub poprostu głupie. To czy dziewczyny przykładają dużą wagę do nazwiska??? Np:
-nie umówie się z nim bo sie nazywa tak a nie inaczej (bo np pozniej beda wytykac palcami czy cos;] itd)
Pytanie może i głupie ale nurtuje mnie ta kwestia;)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Dla mnie nazwisko nie ma w ogóle znaczenia co mi z nazwiska.
Jak fajny gość to mi wystarczy :)
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Hahahaha jesteś skreślony na starcie przez nazwisko.
A tak naprawdę to ja jako chłopak o "śmiesznym" nazwisku mówię Ci: To nie ma znaczenia.
No chyba, że masz "Ci.pa". To faktycznie śmiesznie by wyszło ;)

Swoją drogą znam kilku Baranów, Wilg, Sikor etc - żadnego problemu nie mieli nigdy z tego powodu...
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Jeśli to ma znaczenie dla jakiejś dziewczyny i z takiego powodu się z Tobą nie umówi to nie nazwisko jest tu śmieszne ale ona.

Spokojnie, nazwisko nie ma znaczenia :)
 

Fart

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Twojej Wyobraźni
Witam!
Otóż moje pytanie skierowane będzie głownie do płci pięknej. Otóż jeżeli chłopak posiada nazwisko np "odzwierzęce" (baran, byk, kogut, kura, łania) lub jakieś inne "smieszne" lub poprostu głupie. To czy dziewczyny przykładają dużą wagę do nazwiska??? Np:
-nie umówie się z nim bo sie nazywa tak a nie inaczej (bo np pozniej beda wytykac palcami czy cos;] itd)
Pytanie może i głupie ale nurtuje mnie ta kwestia;)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Musze to napisać.... wytykac kogoś za nazwisko??(paranoja), a jak cię nurtują takie tematy to bez komentarza to pozostawie.
Jak któraś z dziewczyn przywiązuje do tego wage to tylko za rozum pogratulować.


P.S To pytanie nie jest może głupie tylko idiotyczne. Ten temat działa w obie strony dlatego się wypowiadam...
 
K

kinga_sc

Guest
ja tam na to nie patrzę, co mi z nazwiska jak koleś okaże się ci...ą?

nazwisko nie gra roli, ważne by był dobry dla mnie
 

Matim14

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja tam tez nie lubie swojego nazwiska mam imie Grzyba -.- Ale co mnie to tam nikomu nie przeszkadza wiec obojetne.
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
Przecież to nie Twoja wina, że masz takie nazwisko :) Nie przejmuj się.
Ja też mam kolegę co ma na nazwisko ":cenzura: :p
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Hahaha większej głupoty nie słyszałam! :D dobre!!! hehe no co Ty ;) nazwisko nie ma najmniejszego znaczenia!
Ps. skąd Ci to przyszło do głowy?
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Hm, ja mam troche dziwne nazwisko, ale czy to ma jakies znaczenie? Raczej nie, bo nie mówie na pierwszej randce mojego nazwiska ;p
Jakos z czasem samo wychodzi ;p
- (dziewczyna) Jak Ty w ogóle masz na nazwisko?
- ( ja ) Chikhaoui
- ( dziewczyna ) o_O

Czesto spotykam się z taką reakcją, no ale cóż, nazwiska sobie nie wybieramy ;) a ze mam korzenie nie z Polski, to inna bajka ;p
 

Fart

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2009
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z Twojej Wyobraźni
Hm, ja mam troche dziwne nazwisko, ale czy to ma jakies znaczenie? Raczej nie, bo nie mówie na pierwszej randce mojego nazwiska ;p
Jakos z czasem samo wychodzi ;p
- (dziewczyna) Jak Ty w ogóle masz na nazwisko?
- ( ja ) Chikhaoui
- ( dziewczyna ) o_O

Czesto spotykam się z taką reakcją, no ale cóż, nazwiska sobie nie wybieramy ;) a ze mam korzenie nie z Polski, to inna bajka ;p

Mało kto wogóle sie interesuje nazwiskiem drugiej osoby no chyba, że jej szuka na naszej-klasie ;) .

P.S Jak to sie wymawia "Chikhaoui" :lol: .
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Hm, ja mam troche dziwne nazwisko, ale czy to ma jakies znaczenie? Raczej nie, bo nie mówie na pierwszej randce mojego nazwiska ;p
Jakos z czasem samo wychodzi ;p
- (dziewczyna) Jak Ty w ogóle masz na nazwisko?
- ( ja ) Chikhaoui
- ( dziewczyna ) o_O

Czesto spotykam się z taką reakcją, no ale cóż, nazwiska sobie nie wybieramy ;) a ze mam korzenie nie z Polski, to inna bajka ;p
Jakbym był laską i wiedział jak masz na nazwisko, to bym się z Tobą umówił, żeby się dowiedzieć, jak się je wymawia i ogólnie Cię poznać, bo nazwisko masz bez wątpienia oryginalne :D
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ale pytanie :D nie no, nazwiskami (ani imionami) nigdy się nie kierowałam w doborze faceta.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Moja kuzynka ma chłopaka o dość oryginalnym imieniu - Lucjan . Jak poraz pierwszy mi go przedstawiła to myślałam że to jakaś może jego ksywka :D

Ale dla mnie nie ma to znaczenia :)
 
Do góry