Nauka języków przez Skype

greg26

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Cześć ! Ucze się angielskiego przez Skype w Profit Języki Obce. Jestem bardzo zadowolony nie tylko ze szkoly ale rowniez z tej metody nauki. Prosze o wpisy co myslicie o tej formie nauki, czy macie jakies doswiadczenia uczac sie przez Skype, napiszcie o dobrych i tych zlych szkolach online.
Pozdrawiam !
 

niezlafruzia

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Coś słyszałam na temat takiego rodzaju nauki, ale jednak wolę nieco bardziej tradycyjny sposób, tzn. twarzą w twarz z nauczycielem. Gdybym miała wybierać, to raczej wybrałabym kurs w szkole językowej np. w Axonie - też korzystają z nowinek metodycznych np. z elektronicznej książki - efekty maja naprawdę dobre.
 
M

Marjeretka

Guest
Ja jednak zostałabym przy tradycyjnej metodzie nauki, czyli zwykły kurs sprawdza się w moim przypadku najlepiej. Szczególnie, że chciałabym przygotować się do egzaminu FCE w tym roku - mieszkam w Krakowie i w sumie ten Axon nie brzmi źle, możecie coś jeszcze napisać na ten temat?
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Marjeretka - a co dokładnie chcesz wiedzieć o tej szkole? Może zajrzyj sobie najpierw na ich stronę internetową albo najlepiej podejdź tam na miejsce czy zadzwoń i zapytaj o szczegóły, które najbardziej Cię interesują.
 
Do góry