nauka angielskiego

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Muszę podszkolić swój język i dlatego postanowiłam się zapisać się na jakiś kurs. Mieszkam w Krakowie i wybór szkół jest bardzo duży, ale chciałabym wybrać najlepszą. Jak szukałam odpowiedniej szkoły dla siebie to moją uwagę przykuła lingualand. Mają bardzo ciekawą ofertę i najważniejsze duży wybór terminów zajęć, a to jest ważne, bo jak się pracuje trzeba mieć czas na to, żeby chodzić na taki kurs. Zanim się zapiszę na zajęcia może ktoś z was chodził do tej szkoły na jakieś kursy i może mi coś więcej na ten temat powiedzieć ??
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ja najpierw chodziłem na mały rynek a później chodziłem właśnie do Lingualand i był lepszy. Faktycznie - z tymi terminami masz rację,oni są bardzo elastyczni. Ale w ogóle, przy cenie za semestr (chyba 6 stówek jeśli dobrze pamiętam), możesz chodzić na dodatkowe zajęcia do oporu, w ogóle za nie nie dopłacając.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Właśnie ja się chce tam zapisać od marca. Nauka na kursie swoją drogą, ale w domu też trzeba coś robić. Więc sobie właśnie próbuję wybrać jakiś słownik, ale wolę w wersji multimedialnej. Znalazłam taki: http://www.3kropki.pl/p/7/7/lingea_easylex2_slownik_angielsko_polski_i_polsko_angielski.php Wydaje mi się, że będzie wystarczający, ma wgraną wymowę słów. I kosztuje 25 złotych.
 

bolek10

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
jezeli chodzi o jezyk to ja szkolilem sobie na korepetycjach, ale dla mnie bylo to cos wiecej bo naprawde na kursie nauczylbym sie mniej niz na korkach. To jest stronka www.platu.pl sami sprobujcie:)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiesz co różnie z tym bywa, bo jeśli w szkołach językowych masz duże grupy to wiadomo, że nauczyciel nie poświęci Ci tyle uwagi, co na prywatnych lekcjach, ale z drugiej strony prywatna lekcja wychodzi dużo drożej niż taka w szkole językowej. Są szkoły, w których tworzą bardzo małe grupy i to jest dla mnie najbardziej optymalne rozwiązanie. W szkole Axon Global są grupy zazwyczaj ok 5 osobowe. Jest z kim poćwiczyć, podyskutować w innym języku i jest raźniej niż osobiście rozmawiając z korepetytorem. Poza tym w takich szkołach jest zawsze dobrze przeszkolona kadra nauczycieli i lektorów, którzy są bez przerwy sprawdzani ze swoich kompetencji, a przy prywatnych lekcjach nigdy nie masz pewności jak wysokie kwalifikacje ma nauczyciel. Także Myszkomiki obczaj sobie jeszcze ofertę szkoły Axon Global, mają swoje podręczniki i własny, autorski program nauczania, z którego ja jestem mega zadowolona
 

ula00

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja angielski umiem nie mam z nim problemu, ale wiele moich znajomych chodzi na korepetycje juz od 1 liceum
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
No widzisz jedni mają talent do tego, żeby się nauczyć języka obcego a inni muszą więcej pracy w to włożyć.
Ja zazdroszczę wszystkim, którzy nie mają większych problemów z tym, żeby przyswoić słówka, gramatykę, żeby swobodnie mówić po angielsku. Ja niestety muszę więcej pracy w to włożyć.
I czy chcę czy nie dla mnie jedynym sposobem na to, żeby ten język opanować jest zapisanie się na kurs ;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ja z przyswojeniem angielskiego akurat nie mam problemu, dla mnie to łatwy dosyć język, gorzej z niemieckim. Jeśli chcesz wybrać dobry kurs, to sprawdź ofertę axona. Mają fajną ofertę i zajęcia są w małych grupach, więc każdy może dopytać, jeśli coś jest niejasne. Dodatkowo zajęcia są urozmaicane i nie wieje nudą :)
 
Do góry