naucz mnie tak bardzo kochac innych, jak oni mnie nienawidzą.

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
wątpię, czy aby cokolwiek z niej rozumiesz, po przeczytaniu jakichś artykułów w necie
ja czytam o tej cywilizacji więcej lat niż ty zapewne ich posiadasz...
jak do tej pory ukazywałeś jedynie ignorancję w tej materii
 
N

Naxxramas

Guest
Gdybyś rozumiał buddyzm to nie pisałbyś do mnie tymi słowami, którymi piszesz. Ty nie rozumiesz nawet przekazu i nauk Jezusa a co dopiero Buddy xD
 
N

NieMaMnieWiecJestem

Guest
Czy brave i pan "serduszko" to ta sama osoba? I czy tylko ja mam takie wrażenie?!
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
tak, to pewne... ostatnimi czasy to co czytam na forumowisku wprawia mnie w dobry nastrój
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
czyli właściwy nastrój przed długim weekendem

tylko dlaczego ciebie przyjacielu tak połączono z twym adwersarzem
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Elen napisał:
W koncu ktos mnie o to zapytal. :D To pytanie powinno byc bardziej na pw, ale nie mam nic do ukrycia, wiec Ci odpowiem. Mam od dawna jakis szczegolny sentyment dla egipskiej Kobry. Znaki i symbole wybieram intuicyjnie, ten mi sie spodobal. Symbolika Kobry i znaczenie opisane jest szeroko w internecie. Dla mnie osobiscie te dwie Kobry symbolizuja dwie osoby, splatane ze soba losami, nierozerwalnie karmicznie. Zeby nawet nie wiem jakie przeszkody stanely na drodze, to ich drogi i tak sie beda splatac. Nic tego nie zmieni.
Lub po prostu oddają twoją ukrytą tęsknotę za swoją drugą płową - bratnią duszą :)
 
Do góry