Naturalne tabletki powiększające biust

Atyde85

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chciałabym się podzielić z wami moimi opiniami po miesięcznej kuracji ziołowym preparatem Bustello. Suplement stosowałam w celu ujędrnienia i optycznego powiększenia biustu. Już teraz widzę efekty,skóra jest ładnie napięta, biust pojędrniony. Myślę, że gdybym go zaczęła używać od razu po zaprzestaniu karmienia piersią efekt byłby lepszy. teraz mój biust jedynie skalpel podniesie ,ale tabletki zrobiły swoje,. Tak jak producent na opakowaniu zakłada ,tak też się stało. Co do wad ,to za wysoka cena. Przy obecnej konkurencji powinna być trochę niższa ,ale za efekty się płaci :) Ja tabletek nie połykam ,tylko rozkruszam i zjadam z posiłkiem ,dlatego nie czuję w ogóle ziołowego posmaku. Dodatkowe korzyści brania tego suplementu , to także dobry wpływ na paznokcie i włosy, ale to pewnie przy dłuższej kuracji.
Czy któraś z Was używała Bustello ?? I jak długo ? ,bo nie wiem czy podtrzymywać kurację?
 
M

Marjeretka

Guest
Dziewczyno - nie ma co wierzyć w tego typu obietnice producentów suplementów :) Piersi nie rosną od tabletek, to pierwsza sprawa, po drugie, jeśli chcesz mieć większe piersi, to raczej trzeba się skupić na zabiegach niż środkach farmaceutycznych. I wcale nie implanty są ostatecznym rozwiązaniem, piersi można też powiększyć kwasem hialuronowym - takie zabiegi (bo to jednak nie jest jeszcze operacja) przeprowadza IQ Medica, bardzo dobra klinika chirurgii plastycznej z Warszawy.
 

lepnamuchy

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
hahahah na glupich, naiwnych, a czasem niestety zdesperowanych kobietach koncerny zbiły juz fortunę - tabletki powiększające biust, balsamy podnoszące tylek,, kremy wyszczuplające...Boże, aż się wlos na głowie jeży, że ktos w to wierzy. Piersi bez operacji nie powiększysz. możesz wzmocnić i ksztaltować ćwiczeniami.
 
Q

qarolka

Guest
tez jestem zdania, że nieststy chyba nie ma takiego preparatu który zwiększyłby piersi, jesli tak jest to ma jakies niebezpieczne substancje w sobie czy hormony, bo po prostu piersi od tak nie rosną, powinnaś się przyjrzeć tym tabletkom, czy rzeczywiście sa takie dobre i czy przez przypadek nie szkodzą
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja nie wiem w ogole czym sie kierują te dziewczyny,które w ogole wierza w to ze biust ujędrni sie od takich tabletek ...To dla mnie jest dosyc dziwne bo w sumie w ogolnie wszelkie operacje ,protezy,wkładki silikonowe poszłyby w odstawkę.Jesli juz to zabieg ujedrniajacy np.mezoterapia z kwasem hialuronowym,ale nie tabletki.Jeszcze nie widziałam i nie słyszalam zeby one daly oczekiwany efekt.
 
N

natulka123

Guest
Fajnie krytykować kiedy się nawet nie spróbowało....Najpierw weź potem mów. Też kiedyś byłam sceptyczna. ale mąż postanowił zrobić mi na złość i zafundował Bustello. I co powiem? Cholernie to jest drogie, trzeba pamiętać o braniu tych tabletek, ale efekt...no właśnie jest ten efekt. Serio skóra biustu się ujędrniła, ładnie go podniosła. Bardzo ładnie w wyciętych bluzkach się prezentuje. Wyglądam trochę jakbym nosiła staniki push-up. I nie mylcie pojęć - to nie powiększa biustu, tylko go ujędrnia dając optyczne wrażenie.
 
N

natulka123

Guest
Takie życie jest niewdzięczne :) Jedni mają go za dużo, a inni za mało. Szkoda że nie można tego uśrednić. Chociaż moim zdaniem ciężej jest jeżeli piersi są za dużo. To jest zdrowotnie uciążliwe i można tylko operacyjnie poprawić. To już wolę mieć małe i jędrne :) Dla zainteresowanych znalazłam bardzo tanie Bustello na allegro: http://allegro.pl/bustello-ujedrnia-i-powieksza-biust-60szt-okazja-i2605955714.html
 

GOTHKA

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja też zawsze uważałam, że kobiety powinny dbać o swój biust naturalnie tzn ćwiczenia, masaże, balsamy.
Użyłam czasu przeszłego ponieważ ciąża zweryfikowała mój tok myślenia. Po porodzie nie miałam czasu się wyspać a co dopiero biegać na siłownię. Karmienie piersią "wykończyło" mój jędrny i okrągły biust.
Jak tylko skończyłam karmić piersią zdecydowałam się kupić tabletki. Czytając opinie i komentarze innych osób wybrałam BUST UP. Kurację stosuję nie po to, żeby powiększyć biust, ale żeby nie przypominał dwóch wiszących worków.
Tabletki kupuję na stronie internetowej joyusa.eu (wiem, że można je dostać w aptekach, ale spaliłabym się ze wstydu gdybym spotkała tam kogoś znajomego).
Moim skromnym zdaniem efekty są dla mnie zadowalające.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja z doświadczenia z takimi suplementami, mogę polecić Elevation Plus . Ja brałam z polecenia mojej zaufanej kosmetyczki i rzeczywiscie przy regularnym stosowaniu biust jest pełniejszy, ładniejszy i dużo jędrniejszy. Na mnie takie tabletki zadziałały.
 

GOTHKA

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
A jak biust wyglądał po odstawieniu tabletek modliszka23?
Akurat mój wybór padł na Bust Up, efekty też się pojawiły, więc zastanawiam się co będzie się działo po odstawieniu tabletek.
 
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem niestety same tabletki nie załatwią sprawy. Tutaj polecam dobre kremy ujędrniajace oraz dobór odpowiedniej i wygodnej bielizny. To podstawowa sprawa. Tabletki mają dzialac na naszą pscychikę,jednak w praktyce dają naparwde niewiele.
 

GOTHKA

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mogę wiedzieć po braniu, których tabletek nie uzyskałaś efektu?

Ja właśnie wybrałam taką kurację tabletkami Bust Up od joyusa.eu. Do pielęgnacji biustu wybrałam oliwkę, którą używałam do pielęgnacji skóry moich maluchów. Podobno dobrze nawilża skórę, więc nie powinnam mieć rozstępów na piersiach, czego akurat się obawiam.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
dziewczyny, gdyby takie kuracje tabletkami serio działały, to tacy specjaliści jak dr Osuch nie mieliby pracy! pooglądajcie sobie trochę programów z nim, jest tego sporo na youtube, rozwiewa wiele wątpliwości :)
 

GOTHKA

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mi się wydaje, że gdyby tabletki nie działały to by już dawno ich nie sprzedawano. W Polsce są dostępne ładnych kilka lat.
Ich skuteczność zależy w dużym stopniu od osoby i organizmu. A zasada działania to nie jakaś magia lub cud, a zwykła reakcja organizmu na fitohormony.
Zresztą podobnie jest z operacjami, przecież nie każda daje efekt taki jakiego oczekiwała klientka.
Zapewne tabletki wybierają osoby, których nie stać na operacje lub po prostu boją się operacji.
Ja stosuję tabletki głównie z tego pierwszego powodu. Co do efektów to nie mogę się jeszcze wypowiadać, bo biorę bardzo krótko.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a mnie się wydaje, że Twój tok myślenia jest nieco naciągany, że jakby tabletki nie działały to by ich nie sprzedawano. Wiesz idąc tym tokiem myślenia to większość proszków do prania nie powinno się sprzedawać, szczególnie tych do białych rzeczy, bo nie powodują, że ubrania są śnieżnobiałe. Jeśli ktoś chce je łykac proszę, ale ja nie wierzę w to, że one działają. Poza tym trzeba dokładnie wszytsko sperawdzić, żeby nam niczego nie uszkodziły, bo słyszałam, że jakaś dziewczyna nabawiła się potwornego bólu żołądka.
A co do samego powiększania piersi chyba najlepiej jest się udać do dobergo chirurga, jak wspominany wyżej dr Osuch, żeby dobrał najlepszą dla nas metodę. Ale jeszcze raz wrócę do tych tabletek, lepiej z nimi ostrożnie.
 

GOTHKA

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Hmm mam znajomą, która po operacji piersi ma straszne bóle podczas latania samolotem. Do tego po schudnięciu widać jej wkładki silikonowe...
Także zarówno tabletki jak i operacje mogą spowodować różne konsekwencje.
Ja wybrałam tabletki, bo są tańsze, bezpieczniejsze niż operacje i nie oszukujmy się nawet jeśli nie przyniosą takich efektów jak operacja to chociaż biust będzie wyglądał naturalnie, czego niestety po operacji nie osiągnie się.
Jednak zgadzam się, że kobiety, które chcą efektu wielkiego i szybkiego to tabletkami tego nie osiągną.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Gothka, własnie piersi po odstawieniu tabletek nadal wygladaja bardzo dobrze, sa jedrne i nie ma tak ze nagle zrobiły się flaczki ;))) Ja jestem bardzo zadowolona.
 

GOTHKA

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję, że u mnie po odstawieniu tabletek też będą tak wyglądały jak teraz, bo mam fajne efekty. Mogłabyś mi tylko doradzić jak wyglądało u Ciebie odstawianie? Czy zmniejszyłaś najpierw dawkę czy może zrobiłaś to z dnia na dzień?
 
Do góry