Naturalne kosmetyki

J

Jula92

Guest
A które kosmetyki masz z tej serii Golden oils?? Bo właśnie zastanawiam się, co będzie najlepsze: olejek do ciała, mleczko do ciała czy masło? :) Już sama nie wiem
 
B

bajderman

Guest
Dają efekt, rzeczywiście, ale tylko wybrane - radzę weryfikować składy, sprawdzać opinie o konkretnych produktach. Jeśli chodzi o solidne marki to np. mogę polecić http://www.bioshop.com.pl/- szczególnie jeśli chodzi o środki związane z pielęgnacją cery, i o takie efekty właśnie chodzi.
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
z golden oils to koniecznie olejek, najlepiej nawilza:)
Dobra, to jutro idę do sklepu i kupię sobie ten olejek bielendy :) Już paru dni się do niego przymierzałam, nie wiedziałam tylko w końcu na co się zdecydować
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
u mnie jeśli chodzi o bielende to się nie zastanawiam, głównie ze względu na to, że ich kosmetyki po prostu mnie nie uczulają, kiedyś zamówiłam jakiś krem bb przez internet z samych naturalnych rzeczy i dostałam po nim takiej tarki na twarzy, że musiałam siostrze oddać, także stosuje tylko to co sprawdzone, bo inaczej szkoda nawet kasy:)
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Jula92 napisał:
z golden oils to koniecznie olejek, najlepiej nawilza:)
Dobra, to jutro idę do sklepu i kupię sobie ten olejek bielendy :) Już paru dni się do niego przymierzałam, nie wiedziałam tylko w końcu na co się zdecydować
ja mam olejek i jest mega, fajnie natluszcza. mysle ze maselko rowniez swietnie nawilza :) kwestia co kto lubi
 
J

Jula92

Guest
To jak wypróbuję i masełko i olejek do ciała z tej serii Golden Oils to dam znać które lepsze :) A peeling do ciała jaki polecacie?
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
w sumie racja, zależy co kto woli, ja jestem za olejkiem, poniewaz mam dosc sucha skore, a po olejku czuje wyrazna ulgę, ale napisz koniecznie, to może i masło z golden oils też mi się wtedy przyda:)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja od jakiegoś czasu przestawiłam sie na takie kosmetyki naturalne i powiem Wam,że widzę u siebie wiele zalet stosowania takiej naturalnej pielęgnacji. Poprawił się stan mojej cery. Czuję się zdrowiej, lepiej.
Warto jest wypróbować sobie toniku oraz mgiełki ze srebrem koloidalnym. Zamawiam je w sieci: http://www.smakiziemi.eu/40-eko-kosmetyki
- konkretnie tutaj . Niestety nie widziałam go w sklepach stacjonarnych a szkoda ponieważ jest bardzo skuteczne, świetnie działa na wszelkiego rodzaju wypryski oraz podrażnienia.
Polecam również spróbować sobie naturalnego mydełka z miodem manuka. Twarz po umyciu nie jest tak ściągnięta jak po normalnym mydle.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
miłośników kosmetyków naturalnych zapraszam do grecji :) z każdej podróży przywożę sobie nieziemskie mydełka oliwkowe, balsamy aloesowe, nie ma absolutnie porównania do tych masowo produkowanych specyfików...
 
J

Jula92

Guest
chuckchuck napisał:
miłośników kosmetyków naturalnych zapraszam do grecji :) z każdej podróży przywożę sobie nieziemskie mydełka oliwkowe, balsamy aloesowe, nie ma absolutnie porównania do tych masowo produkowanych specyfików...
A czy drogie tam są tego typu kosmetyki? Ja też lubię naturalne kosmetyki, ale akurat niektóre drogeryjne nie odstają od nich jakościowo. Przykładowo olejek arganowy Bielendy który mam, taki 3 w 1 w sprayu dobrze nawilża,a nie ma w sobie zbędnej chemii. Warto czytać składy :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
W Grecji pewnie nie są, ale jakbyś chciała kupić te same produkty w Polsce to pewnie wyjdzie drogo, ten olejek bielendy jest super, sama go używam:)
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja z kolei zapraszam do Egiptu są tam tanie i dobre naturalne kosmetyki, można sobie w domku zrobić na wypasie spa;-)
 
G

Georginia40

Guest
Mydełka oliwkowe z Grecji można kupić równięż w Polsce :)

O tutaj:
http://kufereknatury.pl/produkt/100-naturalne-mydlo-z-oliwy-z-oliwek-100g-make-me-bio/

Również zawierają same naturalne składniki, w tym oliwę z oliwek tak więc wcale nie trzeba lecieć daleko na wakacje. Również je uwielbiam. W porównaniu do kosmetyków w tradycyjnych sklepach nawilżają skórę, nie ściągają jej. Mam obecnie suchą skórę na twarzy i traktuję je jak prawdziwe wybawienie.
 
S

szyszana

Guest
Hildegard Braukmann z pewnych marek. Tutaj po prostu nie ma mowy o negatywnym wpływie na skórę. Sama skóra wygląda ładnie, zdrowo, estetycznie, przemiana diametralna. W moim przypadku chodziło o bardzo wrażliwą skórę - zmiany udało się wywołać.
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Do pielegnacji ciala jestem bardzo wybredna, dla mnie produkt idealny musi miec odpowiednia koonsystencje ale tez odpowiednio dobrze siw wchlaniac, no i oczywiscie dzialac na skore :) Kiedys bardzo podobalo mi sie maslo vegan frendly z bielendy, ale zapach byl nijaki. zuzylam opakowanie i stwierdzlam, ze wow, ale poczekam na inne zapachy i tak o to w moje rece trafilo maslo pomaranczowe, wzbogacone o witamine C, ktora bardzo lubie w kosmetykach :) tym sposobem, za niewielkie pieniadze bo przeciez bielenda to nie jakas super droga marka, mam idealny produkt do pielegnacji ciala. Pieknie pachnia, rewelacyjnie nawilza dodaje gladkosci skorze oraz ma idealna konsystencje-taka jaka lubie.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja z naturalnych kosmetyków to używam marki Lush albo oleju lnianego do olejowania włosów.
 
Do góry