Natural Dread Killaz

pnutka

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
No i Mesajah ma 6 czerwca w Firleju koncert promujacy jego plyte.

Z tego cow eim ona juz niedlugo bedzie w sprzedazy

na www.pinkcrow.pl jest wiecej bo oni z nimi maja kontrakt
 

pnutka

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
NO teraz tylko czekac na plyte Manola, jak bedzie taka jak NDK to bedzie sie dzialo
 

psyh0

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ślONsk.
a ja się pochwalę, że niedawno byłam dwa razy na koncercie NDK i za drugim razem nawet miałam okazję pogadać chwilę z Paxonem (i autograf przy okazji zgarnęłam, z dedykacją :p), wrażenia niezapomniane, chcę jeszcze raz!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A ja po trzech sekundach głębszych przemyśleń doszedłem do wniosku, że NDK gra bardziej hiphop niż reggae.
 

Ravix_9

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Keczupowo!
Dla mnie to zespół o wręcz genialnych tekstach. Pozytywne i bardzo żywe brzmienie; słuchając ich o poranku jestem pełen energii na resztę dnia!
 

krystian1990

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
91
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Mieszkam tam... Gdzie słyszę dźwięk bitu ;D
NDK mają zaje :cenzura: te brzmienie...
Ostatnio co mi się spodobało to utwór 'Mafija'
"Rasta pali Babilon
Rasta pali Watykan
Rasta wie gdzie jest syjon
Rasta gówna się nie tyka"
Mocny fragment ;D
Ogólnie to słucham Hip Hopu ale Gustuje też w Reggae które opanowało me serce ;D
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
Słucham ich, chociaz od niedawna i przyznam ze sa spoko :p Fajnie sie rusza w te rytmy ^^
 

malinka123

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
znalam ich jeszcze zanim zaczeli nagrywac. Bardzo pozytywni ludzie. Wieczne biby na spontanie i jaranie haha :D:D moj ulubiony czasss :p tylko szkoda ze Natalka z nimi juz nie spiewa. Swietna dziewczyna...
 

Irjia

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
gdzies w kosmosie
mój braciszek kochany ostatnio jakos na reaggea ma czas i własnie ten zespół głownie teraz u mnie w głosnikach leci.tez mi przypadł do gustu.i to nawet bardzo^^
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
To ja będę inny i powiem, że nie są super.
Śpiewają o Babilonie, a sami go do cholery tworzą. I te ich pieprzenie, że Watykan jest centrum Babilonu.
Gadają, że jeśli palisz ganję to jesteś rasta i mega super. Kolejny głupi pseudoreggae zespół, który psuje opinię wśród rastafari i tych okolic. Pokazują same stereotypy rasta.
Jedyne piosenki jakie toleruję i bardzo lubię to "Budzisz się rano" i "Jedna miłość". No dobra, muszę jeszcze przyznać, ze mają dobre riddimy.

Wyzwólmy muzykę od Babilonu :] .
 

niemota

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
nie tak do końca jednak, ale jeśli możesz to powiedz gdzie oni mówią że jesteś mega super jeśli palisz ganje? mówią że jesteś rasta z miasta, a to jest głupie, ja też nie lubię ich wszystkich piosenek ale większość mają dobrych, nie każda ich piosenka jest o babilonie i watykanie
 

myszczu007

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
525
Punkty reakcji
0
Właśnie dzisiaj wieczorkiem zacząłem ich słuchać.

Wrażenia pozytywne jak najbardziej.
 

MałyTimi

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Miasto
Warmia-Mazury
nie tak do końca jednak, ale jeśli możesz to powiedz gdzie oni mówią że jesteś mega super jeśli palisz ganje? mówią że jesteś rasta z miasta, a to jest głupie, ja też nie lubię ich wszystkich piosenek ale większość mają dobrych, nie każda ich piosenka jest o babilonie i watykanie

O ganji - http://www.youtube.com/watch?v=GMjbysLq2bA

O Watykanie - http://www.youtube.com/watch?v=tZI16ZirE2g

Akurat tej piosenki pierwszej słucham dla rytmu, przymykam oko na ten tekst "Ważne, że odróżniasz dobre ziele od chwasta..." itd.

Ja jednak pozostaję przy rootsowych melodiach :). Może to się wyda głupie, ale rano zawsze, ale to zawsze puszczam sobie 'Budzisz się rano". To jest naprawdę świetna nuta! Irytuje mnie teraz taki boom na reggae. Wszyscy robią sobie dready, chodzą w kolorach Etiopii, a w kółko te wszystkie dziewczynki słuchają NDK, EWR, itp. ... Czemu akurat ich ... ? ;|
 

PrincessNrOne

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
342
Punkty reakcji
8
Wiek
32
zespół jak najbardziej spoko, teksty konkretne... naprawde warto posłuchać :eek:k: . Moje przeogromne uwielbienie do reggae zaczęło się właśnie dzięki ich piosence "Smoke Weed" i tak się zakochałam w tych rytmach :)
 
Do góry