Natural Dread Killaz

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
NDK sa spoko.Lubie wszystkie piosenki ale szczegolnie "Mafija" i te przerobione na "zaproszenia na Festiwal One Love" we Wrocku
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
NDK kocham ten zespol moja bibe oraz Smoke Weed..:D wogole maja fajne piosenki;p
 

keniger

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
bp gdzies na swiecie
natural dread killaz _ fajnie sie przy tym bawi :D ciekawy mlody zespol muzyka dobra do posluchania i do skakania:D
popieram popieram:)
 

Grzesiek.tzw

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Hmm słuchałem całej płytki ;) Teksty bardzo fajne ale jak dla mnie oprawa trochę skromna... (No ale to tylko moje zdanie)
"Leń" swojego czasu bardzo mi się podobał :p
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
piosenka "uwierzyć w siebie" mocno do mnie trafiła. lubię :) nie słucham cały czas, jakoś tak raz sięgnęłam po wielką Irkową tubę z płytami i ich znalazłam :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
NDK lubię, ale zdecydowanie bardziej podchodzą mi piosenki, które grają z zespołem niż z soundsystemem. Z tych soundsystemowych polecam szczególnie niewydaną chyba piosenkę "rasiści" x)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
b. fajnee :)) szczegolnie : uwierzyc w siebie, smoke weed, dancehall
jeden z 3 moich ulubionych (vava, ndk, indios bravos)
 

ziontrain_ona

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Etiopia/Syjon
Bardzo lubie ten band!NDK byli moim pierwszym polskim zespolem reggae, ktorego sluchalam. Bo Marley towarzyszy mi juz od latxP moj Tata duzo slucha positive vibrejszyn.Killaz squad Przekazuje sporo poztywnych wibracji...na ich koncercie nie mialam okazji jeszcze byc, ale slyszalam ze baaaardzo energetycznie ...kawałek "Mafija - ona Cie okrada, oszukuje i zabija" ->za:cenzura:isty tekst..a Manolo jest taki przystojnyyyy...<ten z sygnetem na dreadach>:D mam nadzieje ze doczekam sie w koncu na jego solową płyte, koles ma naprawde dobry wokal..slyszalam pare kawalkow z tego krążka ..min. "Bąbelki" i "jest ładna i cwana" :D mozna ich posluchac we fragm. min. na ich video blogu znajdziecie go na ...www.relaz.pl, na youtube również mozna znalezc. xP bless up!
 

RastaZMiasta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
NDK to jeden z lepszych zespołów na scenie polskiego reggae. Słyszał ktoś o tym, że jakoś niedługo ma wyjść solowa płyta Mesjaha. Gdzieś to czytałem, ale nie wiem czy to prawda
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
jezeli chodzi o Mesajaha to ma fajny kawalek z Grubsonem na Bless Ya riddimie ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A teraz takie pytanie. Wolicie NDK z zespołem, czy na ridimach Riddim Bandits?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No i była biba. Satysfakcja 99%. 1% za dresów, którzy mieli jakieś sapy, a jak chcieliśmy zrobić z nimi ustawkę to uciekli... Ale ogólnie koncert był w dechę ;)
 
Do góry