NASZE PRODUKCJE, SETY, MIXY [muzyka elektroniczna]

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
dzieki TLX...ty mnie przynajmniej rozumiesz.
spotkalem sie juz z wieloma ludzmi ktorzy mi mowili "zdecyduj sie chclopie na jeden gatunek" a ja im fakacza (oczywiscie tak w sobie :p )
thx jeszcze raz za opisanie mojej nuty. to bardzo dla mnie wazne :D
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Oto moje produkcje , pierwsze dwa zrobiłem od niechcenia a ostatni to taki ala Hardstyle , oceniajcie :sexy:
DJ Artomic - Space Phaze
DJ Artomic - Golden God
DJ Artomic - Xyz

Pierwszy kawałek mi się nie podoba kompletnie... wogóle te kawałki mają po 1 minucie.... to brzmi jak jakaś demówka możliwości przykładowo - filtrów - a nie jak jakiś cały utwór. W pierwszym kawałku nawrzucałeś mase filtór (bądź jeden, solidny...) i to psuje cały efekt. Słuchacz czeka na rozwinięcie i wejście melodii na wyższe tony, a tu bach... koniec "utworu".

Drugi kawałek zaczyna się w miarę, aczkolwiek układ udeżeń ,po czasie (może i innowacyjny..), nie przypadł mi do gustu... no i też kawałek kończy się, zanim się zacznie.

Z trzecim kawałkiem jest to samo. Człowiek czeka na jakieś rozkręcenie, albo chociażby żeby dłużej trwał i żeby bardziej się przeplatał z pozostałymi dźwiękami. No ale tego już się nie doczeka, gdyż "kawałek" trwa naprawdę kawałek ;p (1:07).

Dla mnie więc to jakieś nieporozumienie.... Rozwiń te "utwory" a może wyjdzie coś ciekawego.
Powodzenia;]
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
A ja będę tym,który pochwali!!

Space phaze i Golden God to dobre utwory wymagajace drobnych ulepszeń,fakt,są może za krótkie,ale sam pisałeś ,że robiłeś to z niechcenia.tak więc mogło to mieć odbicie w tych produkcjach.

Co do xyz nie moje klimaty,wiec oceniać nie będę.
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
No to ja walne produkcje ktora zostala zrobiona w spolce :D
GiPcU & PeterTabak- Yeah
http://www.4shared.com/file/18209095/3fd76...abak-_Yeah.html

polecam kazdemu. wlozylem w to duzo roboty...

No nieźle. Wprawdzie nie mój klimat (mam już przesyt tymi "electro" dźwiękami z naszego kraju, które produkuje masa osób;p), ale brzmi całkiem nieźle. Osobiście wprowadziłbym parę poprawek (wkurzający głos "here we go"...),drobne zmiany w rytmie udeżeń (kick), ale całość in plus :eek:k:
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
dzieki za ocenke i zapraszam do oceniania Cascada - One More Night (GiPcU Remix)
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
No to ja walne produkcje ktora zostala zrobiona w spolce :D
GiPcU & PeterTabak- Yeah
http://www.4shared.com/file/18209095/3fd76...abak-_Yeah.html

polecam kazdemu. wlozylem w to duzo roboty...

Miałem Ci to dawno napisać,ale sam wiesz...Czasem net jest o daleko za daleko od ciebie :p

CZŁOWIEKU!Nie wiem,czy to wpływ tego tajemniczego Piotrka co się tabaką natabaczył,czy też rzeczywiście oczy Ci wypłynęły przed tym kompem w trakcie produkcji...NATYCHMIAST DAJ GDZIEŚ TO NA POPULARNA STRONE TYPU djwitek.prv.pl!!!TEN kawałek MUSZĄ usłyszeć ci,którzy wola TAKĄ odmianę hands up'u.Bo w końcu coś ten kawałek z niego czerpie,czyż nie??Znam wielu,którzy macahli ręką na CZYSTY hands up.Na TEN utwór byliby bardziej przychylni.Rób co chcesz,na Twoim miejscu wysłałbym to do Cameya i wreszcie ludzie by mieli dusze a nie laski w bikini i kolesi z tandetnymi oklurami + koszulkami ościsłymi tak,ze...Ah,whatever.
Jeżeli trzeba coś poprawić,to faktycznie,ten kick.Nihil more.
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
to pomocie mi sie promowac :D dzieki za te opinie ale ja nie wiem jak to wypromowac :D
help me :D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
szczerze mówiąc to takie strony wg mnie nic nie dają. Prawie nikt nie ściąga z działów dj promo a nawet jak to zrobi to i tak specjalnie nie będzie się trudził w zapamiętywanie autora. Headhunterzy też rzadko tam bywają. Bo to producent stara się o wytwórnie a nie wytwórnia o producenta
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
szczerze mówiąc to takie strony wg mnie nic nie dają. Prawie nikt nie ściąga z działów dj promo a nawet jak to zrobi to i tak specjalnie nie będzie się trudził w zapamiętywanie autora. Headhunterzy też rzadko tam bywają. Bo to producent stara się o wytwórnie a nie wytwórnia o producenta

Świat jest niesprawiedliwy,co nie?Że też ten biznes muzyczny jest taki szajski,że trzeba sporo się naprzepychiwać łokciami żeby w ogóle do czegoś dojść...Słyszałem o przypadkach,gdzie ludzie nadsyłali swoje nagrania,a koles ,który o nie prosił bezczelnie je wykorzystywał :/.Oczywiście twierdząc,że to jego robota :p
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Świat jest niesprawiedliwy,co nie?Że też ten biznes muzyczny jest taki szajski,że trzeba sporo się naprzepychiwać łokciami żeby w ogóle do czegoś dojść...Słyszałem o przypadkach,gdzie ludzie nadsyłali swoje nagrania,a koles ,który o nie prosił bezczelnie je wykorzystywał :/.Oczywiście twierdząc,że to jego robota :p
Bo jeżeli chcesz się tym zajmować na serio, to nie wysyła się do jakichś palantów swoich nagrań... jest to chyba oczywiste prawda? (mówię tu o poważnych, bardzo dobrze brzmiących kawałkach...) Napewno nie korzysta się wtedy z takich stronek znalezionych przypadkiem w necie ;] Najlepiej jest pojawić się na początku na jakimś większym i szanowanym serwisie typowo muzycznym. Oczywiście to nie gwarantuje sukcesu lol.... ale nikt nie mówił przecież,że pod Twoimi drzwiami ustawią się ludzie z różnych wytwórni, proszących o współprace huehue... najpierw trzeba pokazać co się potrafi i co najważniejsze, musi się to podobać prawie wszystkim (słuchającym dany gatunek), a nie tylko paru "kumplom" ;] Od tworzenia muzyki do jej oficjalnego wydawania, długa droga..... Bardzo długa i bardzo ciężka... Trza próbować ;] , ale moim zdaniem (tak już poważnie mówiąc..) najpierw trzeba doszlifować swoje umiejętności. W muzyce naprawdę trzeba się wybić aby zaistnieć. No, chyba,że wystarczy komuś granie ich kawałków na "chamskich festynach", gdzie nikt nie potrafi odróżnić techno od pop'u ;]
Powodzenia.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
gipcu polecam ci stronke cymcyk ;] P.S prosze o ocenę mojej kolejnej produkcji - DJ Artomic - blade hardbass rmx(demo) :D

Kurde,przez te dywagacje o biznesie żem zapomniał wypowiedzieć się co do tego kawałka :p

No coż...jako,że hardbass nie moją działką jest,tak więc szerzej komentować nie będę.Osobiście wolę Twoje wcześniejsze utwory :)

@Emil : "chamskie festyny"...też ich nie dzierżę :p
 

Innovation-D

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Postanowiłem podzielić sie z wami moimi secikami:) na początek kilka z gatunku House/electro house

innovationdpromofoto132gc4.jpg

1.Acid - Original Mix Muttonheads
2.a1_nudisco_-_rock_im_puls
3.Waiting for (Rene Amesz and Peter Gelderbloms Mix) Red Hot Chilli Peppers
4.SUCH A SHAME CREW 7
5.Dont sleep (Original mix) Marbrax
6.Get lost (Original mix) Marbrax
7.Born Sleepy (DJ Wady & Patrick M Remix) Underworld
8.Put Them Up (Raul Rincon Remix) Edun
9.You gonna want me Tocadisco remix Tiga
10.Punk Rock Electro (Manuel De La Mare Bleach Remix) Nino Anthony
11.Backspace (Payami's Weekend remix) Payami
12.Sugababes vs DJ Tomcraft - Round Round Loneliness Sugababes vs DJ Tomcraft - Round Round Loneliness
Innovation-D pres. House session no 1


Kolejny:
1.Awake Since 78 (Boy 8 Bit remix) Acid Jacks
2.Dont sleep (Original mix) Marbrax
3.Kamysh (Electrohouse Punk mix) DJ Gruv
4.Get lost (Original mix) Marbrax
5.Sahib Balkan (Shameboy remix) Buscemi
6.Another Lollipop (Bootleg remix) Dada Feat. Sandy Rivera Vs Lange
7.Love Me Or Hate Me (Friscia And Lamboy Dirty Club mix) Lady Sovereign
8.Wild Out (Original Rokkaz mix) Lazy Rokkaz
9.Backspace (Payami's Weekend remix) Payami
10.I Love You (Van She rmx) Klaas vs I Am Finn

Electro Club Session with Innovation-D

A tutaj coś bardziej z klimatow klubowych :
1.Soul Power (Kurd Maverick Remix) Full Intention
2.edun-put them up (sunloverz rmx) Edun
3.Work (Extended Mix) Masters at Work
4.Reaction Rocco Nocera
5.Destination Calabria (Paul Emanuel rmx)
6.Going Deeper (Orginal Deeper Mix) Jeffray & Calmani
7.My House Is Mine - Vocal Mix DJ Marbrax
8.Your Heart Keeps Burning (Royal Gigolos remix) Lazard
9.Cisko Disco (Mondo Club remix) Rico Bass Vs DJ Bonito
10.Funky Music Discokris
11.Night Discokris
12.we are family Groovestylerz
13.stomp that shit Tristan Garner

Club House session

Mysle ze sie wam powinno spodobac:) postaram sie zapodac wiecej:)Pozdrawiam
 
Do góry