Nasze ostatnie zakupy

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
ja sobie kupiłam 3 już chustkę arafatkę :D
A jaki kolor? :p
Bo ja podczas ostatniej wizyty w Zakopanem spotkałem się z arafatkami: czerwono-czarnymi, biało-czarnymi, szaro-czarnymi, zielono-czarnymi, żółto-czarnymi, różowo-czarnymi, fioletowo-czarnymi, niebiesko-czarnymi i jeszcze z kilka innymi kolorami, których już nie pamiętam. :D
 

pablo007

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
ostatnio to zara raczej rurki ale kolor dziwny taki granatowy ale nie podobny dojeansu granatowego. Mi tam sie podoba. Ze stretchu czy jakos. bym foto dal ale nie umiem:(
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
A jaki kolor? :p
Bo ja podczas ostatniej wizyty w Zakopanem spotkałem się z arafatkami: czerwono-czarnymi, biało-czarnymi, szaro-czarnymi, zielono-czarnymi, żółto-czarnymi, różowo-czarnymi, fioletowo-czarnymi, niebiesko-czarnymi i jeszcze z kilka innymi kolorami, których już nie pamiętam. :D


ja mam jasny fiolet z ciemnym fioletem,
 

piec22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Ostatnie...

48.jpg

432867893nu6.jpg

01_gain2velcrobs_dwaskos.jpg


;-)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
o Gabi bluzeczka w paseczki
ja ostatnio kupiłam sobie sweterek w paseczki ;) tyle ze w odcieniach fioletu :D
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
o Gabi bluzeczka w paseczki
ja ostatnio kupiłam sobie sweterek w paseczki ;) tyle ze w odcieniach fioletu :D
Ja może nie kupiłem, ale wziąłem sobie ze składu ciuchów, którymi handlował mój śp. ojciec. Tak więc czarne spodnie materiałowe, sweter granatowo czerwony, bluzę od dresu, czarną skórę i buciiki adidasy.
 

Piotrekk49

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ostatnio to kupiłem sobie.
1) Cienką bluzę, w szerokie pasy (Odcienie zielonego i szarego) z House
2) Czarne, szerokie dresy za 95zł. Chodzę na taniec, więc muszę się wygodnie czuć :)
 
Do góry