Nasze muza z podziemia

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Elllo :) Napewno wokół was jest wiele ziomków albo sQuadów, którzy robią rap :) Możeszcie wrzucać tu linki z ich utworami :D Mieszkam na śląsku i powiem, że nasze śląskie podziemie jest wy:cenzura:ane w kosmos... Styl warszaski jest ok.. ale .... :p No więc opisujecie jaka muza jest robiona przez waszych rówieśników :p
PozdroOOO
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
aifam music paluch to jest potęga
sorka ale jak słyszałem tą silesię na ślaskich bitach to żal mi się ich zrobiło. taką szmira ludzi katować.
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
sorka ale jak słyszałem tą silesię na ślaskich bitach to żal mi się ich zrobiło. taką szmira ludzi katować.


Taa, liczyłam że wyjdzie coś lepszego a tu kicha... Nawet Majkel dał ciała .... Ale wcale się nie dziwie, w końcu płytka była za free to nikomu się nie chciało robić porządnego gówna....
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71

ADI-mistrzu

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Legionowo
Mmm... dobry materiały, szczególnie Fidd'a i Slowo Honoru - Cicho.
Sam się przyznam że nagrywam kawałki i niedługo wydaje... najprawdopodobniej nielegala =].
Jak już projekt będzie na ukończeniu to podsunę demo =D
 

Nati_NTA

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
BoBik09 no niestety... musze zrobic "reklame" dla naszych ale cuż ;P
Poszperac w mp i nielegalach na www.hhrybnik.pl ;) na forum tez pare wg. mnie dobrych kawałków jest np. od Etera ;) poza tym pare kawałków od ekip takich jak: Władcy Marionetek, Siła Wyższa czy Ryndrom Rapu... chociarz do ideału troche brakuje ;) :)
Pozdro ;)
 
Do góry