Nasze maleństwa

zabka97

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja tez mam wspaniała córeczkę, w grudniu skończy 3 latka jeste przewspaniała.
Takie dziecko potrafi dać tyle radości i miłości że chyba człowiek nie umie zdać sobie z tego sparwy.
A teraz mam już w brzuszku drugiego szkraba który rozwija się powolutku.
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Hejka.
Jestem mamą pólrocznego Kacpra. Czy są tu może inne mamy? Jeśli tak to piszcie!!!
Zamieszczajcie foty swoich maluchów :)
Piszczie jak mają na imie, ile latek itd.
Zrobimy tu mały spis mam forumowiczek.
Pozdrawiam!!! :eek:k:

DSC02185.JPG
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
To może teraz ktoś się pochwali swoim maleństwem? Bo ja jak urodzę to uieszczę tu całą mase zdjęć :D
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
A to moje dzieci. Młodszy synuś, i starszy od młodszego o 8 latek braciszek.
 

Attachments

  • IMAG0263.JPG
    IMAG0263.JPG
    93,3 KB · Wyświetleń: 71

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Misiaa, jaką masz słodką Córeczkę :))
Pewnie już raczkuje :D
częstoi cię w nocu budziła?

Iza 1, a jak mają na imię synowie? Widzę, że jesteś jedyną kobietą w swoim domu :D A ten młodszy ile ma latek?
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie Arina, moj szkrabek jeszcze nie raczkuje,jeszcze troche;)Co do pobudek nocnych,to wszyscy sie dzisia ale mam cudownie grzeczne dziecko:)jak byla malutka budzila sie o 3 w nocy jadla i spala dalej,nocy jeszcze nigdy zarwanej nie mialam no a teraz to juz w ogole miodzio bo przesypia cala noc:)A Twoje malenstwo Arina kiedy przyjdzie na swiat??opowiadaj opowiadaj co i jak:)!!!!buziaki:*



 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Hej! Arina , starszy synek ma na imię Damianek a drugi Pawełek , Damian ma 9 lat a Paweł 15 miesięcy, może to troche śmieszne to co teraz napisze, ale długo nie mieliśmy imienia dla drugiego synka czyli Pawełka, jak byłam w ciąży z Pawełkiem to niewiedzieliśmy że to będzie drugi synek, myśleliśmy że to będzie dziewczynka, dlatego że całkiem inaczej przechodziłam drugą ciąże od pierwszej, z pierwszym synkiem jadłam kwaśne żeczy i to bardzo dużo, a z drugim synkiem wręcz się obrzerałam słodyczami, a najbardziej batonikami Pawełkami, jak robiłam w sklepie zakupy z mężem to do kasy podchodziłam z pustymi papierkami żeby za nie zapłacić. Mąż mówi do mnie po porodzie, słuchaj tak się obiadałś tymi Pawełkami, może damy mu na imię Pawełek? I tak zostało ,teraz bym mojego Pawełka nie zamieniła nawet
na kilka dziewczynek, strasznie ich kocham, są dla mnie, skarbami całego świata, nie ma dla mnie więkrzego skarbu od moich dzieciaczków. Pozdrawiam. :)
 

Attachments

  • DSC00279.JPG
    DSC00279.JPG
    60,1 KB · Wyświetleń: 71

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Nie Arina, moj szkrabek jeszcze nie raczkuje,jeszcze troche;)Co do pobudek nocnych,to wszyscy sie dzisia ale mam cudownie grzeczne dziecko:)jak byla malutka budzila sie o 3 w nocy jadla i spala dalej,nocy jeszcze nigdy zarwanej nie mialam no a teraz to juz w ogole miodzio bo przesypia cala noc:)A Twoje malenstwo Arina kiedy przyjdzie na swiat??opowiadaj opowiadaj co i jak:)!!!!buziaki:*
Słyszałam, że jeżeli jest się w ciąży i często się śpi to i dziecko też będzie często spało i nie budziło w nocy. W twoi przypadku też tak było?
Ah zazdroszę Dzidzi :) Już nie mogę się doczekać kiedy ja będę miała swoje już na tym świecie :D
Ja mam termin 25 stycznia, więc trochę jeszcze czekania mam. Ale już wiem, że będzie to silne dziecko, bo dopiero połowo ciąży (może prawie 5 miesiąc) a on/ona już tak mocno kopie, że raz to aż się zgiełam. Najbardziej to jak leżę na plecach, lub mam za obcisłe spodnie. Tak długo kopie aż nie postawi na swoim :)


Hej! Arina , starszy synek ma na imię Damianek a drugi Pawełek , Damian ma 9 lat a Paweł 15 miesięcy, może to troche śmieszne to co teraz napisze, ale długo nie mieliśmy imienia dla drugiego synka czyli Pawełka, jak byłam w ciąży z Pawełkiem to niewiedzieliśmy że to będzie drugi synek, myśleliśmy że to będzie dziewczynka, dlatego że całkiem inaczej przechodziłam drugą ciąże od pierwszej, z pierwszym synkiem jadłam kwaśne żeczy i to bardzo dużo, a z drugim synkiem wręcz się obrzerałam słodyczami, a najbardziej batonikami Pawełkami, jak robiłam w sklepie zakupy z mężem to do kasy podchodziłam z pustymi papierkami żeby za nie zapłacić. Mąż mówi do mnie po porodzie, słuchaj tak się obiadałś tymi Pawełkami, może damy mu na imię Pawełek? I tak zostało ,teraz bym mojego Pawełka nie zamieniła nawet
na kilka dziewczynek, strasznie ich kocham, są dla mnie, skarbami całego świata, nie ma dla mnie więkrzego skarbu od moich dzieciaczków. Pozdrawiam. :)

Heheh, fajna chistoria z tym imieniem, a jak miała mieć na imię Dziewczynka? półtorea roczna Dzidzia to jeszcze maleństwo, moja kuzynka ma 2 letnie, ale wszędzie go pełno :D
A starszy nie jest zazdrosny o Pawełka? ja miałam o 3 lata młodszego brata i bardzo byłam.
Rónież pozdrawiam!
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Co do spania to może być prawda - też słyszałam że regularny tryb zycia uczy dziecko, kiedy odpoczywamy a kiedy ruszamy się już w łonie matki. Te dzieci łatwiej uczą się spać w nocy po urodzeniu, niż dzieci mam, które spały nieregularnie.
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Przyznam sie ze piewsze o takim czym slysze,moze troche prawdy w tym jest bo do 4/5 miesiaca ciazy spalam jak borsuk o 21 juz w lozeczku i lulu o 16 obowiazkowo dzrezmka bo bylam zmeczona,ale potam juz moj sen nie byl unormowany...wiec nie wiem po kim moja coreczka jest taka kochana i grzeczna:p

 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Jeju dziewczyny jak tak czytam Wasze posty o tych dzieciątkach to az Wam zazdroszcze :) Chyba najbardziej Tobie misiaa bo jestesmy chyba w tym samym wieku. Ale Wam fajnie :)
 

fikumiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2006
Posty
259
Punkty reakcji
0
Jeśli dziecko to tylko na chwile. Popatrzeć, poprzytulać, dać buziaka, pobawić się. Na dłuższą mete chyba bym nie dała rady :eek: Dzieci wcale nie są słodkie ;P
 
Do góry