Nasze GrypSy haha

Status
Zamknięty.

Blaszka xD

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
ahha nasze grypsy haha
Lejeeee - hahaa lejee lejee hahah to taki gryps ajk ktoś sie smieje jednym słwem leje haha
2 KuJak - haha kto z was zgadnie co to jest Kujak ?? ahha a więc - siedzimy sobie na matematyce i Dzasti mówi - Mam Kujaka! Ja sie Pytam co to jest Kujak ? a Ona Zaschnięta Koza z Nosa hahahah LAłem ahhaha !]
3 Zmarszczuch _ haahha to ksywa na naszą wychowawczynie kolejna jej ksywa to Szkot haah bo ma Kraciastą spódnice haha
4 Lejce - haha Lejce wzięły sie od sznurków które ma zmarszczuch przy okularach hha
5 Jutro jest Otwarcie ??? CZEGOoOO - W :cenzura:e Parasola---- Aaaaaaahahahaha Lejeeee hahaa
6 Lasety Binokle , rowerki , patrzałki - haha to hjest nasze określenie okularow haha
7 Szkity , Grabie Syry aaaaaaahahah nasze określenie Nóg haha xD
DOBRA TO TYLE NASZYCH PODWÓRKOWYCH GRYPSÓW jest ich więcej nawet powstała księga specjalna haaha xD PZDR ;*
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Po co tyle tego : "hahahah" ?? Przeciez to wcale smieszne nie jest .

Swoja droga : fajny nick .
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
yyy ja nie wiem czy mam sie smiac bo to smieszne czy mam sie smiac z twojej glupty?
raport
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
raz mi sie wykrzywiła warga (nie wiem czy ze śmiechu) <_<
Bravo za <pomysłowość> ...
 

Blaszka xD

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
haha ale z was barany albo pewnie jakies staruchy sie wypowiadają ;/ ahha grypsy własnie są po to zeby niekazdy je rozumiał np własnie po to sie grypsuje w więzieniach ha xD ale młotki z was
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Młotek to jest z ciebie i ty chyba nie wiesz co to jest gryps.
Ehh taaa podwórkowe 'grypsy' :/
 

Dominik001

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kozienice
super... moglo by to miec sens ale za duzo tego "hahhahahAHhaHAhahAH"
Bo to dla niektorych smieszne nie jest >.>
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
haha ale z was barany albo pewnie jakies staruchy sie wypowiadają ;/ ahha grypsy własnie są po to zeby niekazdy je rozumiał np własnie po to sie grypsuje w więzieniach ha xD ale młotki z was

Tak, jakbyś jeszcze nie zauważyła to tutaj siedzą same osoby powyżej 40 roku życia. <_<
Wiem co to grypsy, każde pewnie jakieś ma ale te wasze są żałosne. Hmm nie przyjmujemy do siebie krytyki, coo?
Iście podwórkowe grypsy. Wymyślone na ławe pod blokiem. Tjaa...
 

Blaszka xD

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
no to ze ty spedziłas dziecinstwo szyjąc na drutach badz piekąc z mamą chlep to nie znaczy ze inni też ;./ jestem chłopakiem a nie dziewczyną ;] jak bys nie zauważyła ;|
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
Dokładnie.

Co ty sobą reprezentujesz? ;p
My młotki tak? Po prostu stać nas na słownik.
A ty byś się nauczył pisać zanim kogoś skomentujesz.
I spędził więcej czasu na nauce, zamiast na siedzeniu na ławce przed blokiem i wymyślał 'grypsy'. <_<
Przecież to w ogóle śmieszne nie jest o_O
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
no to ze ty spedziłas dziecinstwo szyjąc na drutach badz piekąc z mamą chlep to nie znaczy ze inni też ;./ jestem chłopakiem a nie dziewczyną ;] jak bys nie zauważyła ;|

Nie wiem co to jest "chlep". Domyślam się iż chodziło ci o "cheb". Hmm no cóż, takiego dzieciństwa nie miałam, ale jakbym miała wybrać to wolałabym szyć na drutach i piec cokolwiek, niż wystawać pod blokiem, jarać szlugi i pić piwsko dla szpanu. A no i wymyślać mega super kóL :cenzura:eek:ngo elo fajne grypsy. No ale cóż taka już jest nasza cudowna młodzież. A dzięki niej nasz kraj jest bez przyszłości.

Jak miałam zauważyć jakiej jesteś płci. Nie doszukałam się żadnej końcówki świadczącej o tym, czyś chłop czy kobita. Po drugie nick sugeruje dziewczynę. Po trzecie nie masz ustawionej płci w profilu. Po czwarte to bez różnicy bo i tak masz mózg jak orzech. <_< Do nauki dziecko!
 

Blaszka xD

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2006
Posty
41
Punkty reakcji
0
Po1 ta twoja prostacka wypowiedz sugeruje ze to ty jednak spędziłas większosc zycia pijac piwo pod blokiem i jarając szlugii .....idź kochana na jakies forum nie wiem może czarnaoliwka . pl ?? pogadasz sobie o Polityce moze cos i Radiu MAryja bedzie >papa< zegam ;D ja sobie poprostu napisałem nasze Grypsy nasz Slang i to jest :cenzura: ;D bo mam ludzi ktorzy sa moimi przyjaciółmi którzy mnie akceptują nawet jak nie umiem pisac tak dobrze na klawiaturze jak ty ,,(myslałem ze to forum ma troche wyższy poziom ale niestety..)
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Po1 ta twoja prostacka wypowiedz sugeruje ze to ty jednak spędziłas większosc zycia pijac piwo pod blokiem i jarając szlugii .....idź kochana na jakies forum nie wiem może czarnaoliwka . pl ?? pogadasz sobie o Polityce moze cos i Radiu MAryja bedzie >papa< zegam ;D ja sobie poprostu napisałem nasze Grypsy nasz Slang i to jest :cenzura: ;D bo mam ludzi ktorzy sa moimi przyjaciółmi którzy mnie akceptują nawet jak nie umiem pisac tak dobrze na klawiaturze jak ty ,,(myslałem ze to forum ma troche wyższy poziom ale niestety..)

Widzę dziecko że mnie nie zrozumiałeś. Aaaa to moja wypowiedź jest prostacka hm? A Twoje grypsy to niby jakie? Taakie wyszukane i wspaniałomyślne? No prosze cie. Forum sobie wybieram sama i nie mów żebym gdzieś tam sżła bo to JA o tym decyduje, nie ty. Wbrew twoim durnym pozorom nie chodzi też o pisanie na klawiaturze (pisanie na klawiaturze a ortografia to 2 rózne rzeczy, wiesz?) Bo prostu wasze grypsy nie są zaje****e i tyle. Tak trudno to zrozumieć? Masz jakieś problemy z tym? Zresztą zobacz - dla każdej osoby która się tu wypowiedziała twoje super elo ziom grupsy były żenujące i beznadziejne, więc o czym my tu wogóle gadamy. Prawda w oczy kole, hmm?
A poziom tego forum zaniżają właśnie takie osoby jak Ty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry