Nasze choroby

Muszelka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
138
Punkty reakcji
0
Właśnie! Nie zawsze się uda że wyjmiemy całego, że nic nie zostanie. :( Nie wszystko można zobaczyć.....
 

mary-jess

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
75
Miasto
Warszawa
Oczy można samemu wyleczyć.Astygmatyzm,krótkowzroczność,dalekowzroczność. Na Targach Medycyny Niekonwencjonalnej lub w katalogu Klub Dla Ciebie są dziwne okulary,używa się je tylko do czytania lub oglądania TV /ja nawet używam do komputera/.Okulary zamiast szkieł mają czarne płytki i na każdej płytce 99 dziurek.Po 3 miesiącach noszenia wzrok mój z +4,5 polepszył się na +2.Jest obojętne czy ktoś ma plusy czy minusy,one poprostu leczą.Te dziurki wymuszają na oku poprawne widzenie.Warto wypróbować. :eek:czami: :eek:czami: :)
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
bo podobno okulaty rozleniwiają ... ;)

ja mam ogromne problemy ze skórą
jest strasznie wrażliwa, reaguje zaczerwieniami, otarciami na różne materiały, kosmetyki
średnio u dermatologa jestem 2-3 razy w miesiącu
 

annie

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2005
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
54
Miasto
Holandia
Ja tez mialam bolerioze. Jakies 7-8 lat temu. A gdzie i kiedy bydlatko mnie uzarlo, tego nie wiem :(
A bylo tak. Pojechalam na weekend majowy do cioci. Bylo cieplo, slonecznie, ale pod wieczor zaczelo mi byc dziwnie zimno.Ubralam swetry, poprosilam wuja o napalenie w kominku.Potem straszliwie zaczela mnie bolec glowa, nie migrenowo wlasnie, ale tak, ze tracilam przytomnosc.Bardzo wysoka goraczka, ktorej Paracetamol nie zbijal. Jadlowstret i wodowstret. Lezalam trzy dni bez czucia. Akurat weekend... Na szczescie moi wujostwo sa lekarzami, a ogolne badanie nic nie wykazalo. Ot, wysoka goraczka i silny bol glowy. Postanowili zaraz po weekendzie zawiesc mnie do szpitala na tomografie. Po trzech dniach wstalam, wzielam prysznic, i wtedy odkrylam rozlegla bordowa plame z tylu nogi pod kolanem, cos jakby odgniecenie. Spytalam wuja, czy to nie jakies uczulenie.Zaraz zawolal ciocie i wydali oboje wyrok: bolerioza. Natychmiast podali mi antybiotyk. Bralam go w sumie 20 dni. No i wcale nie jestem pewna, czy wirus nie uaktywni sie znowu :niepewny:

Poza tym mam alergie prawie na wszystko.Szczegolnie na chlor w kibelku :lol: Moja tesciowa nie uznaje innego srodka czyszczacego toalety, a mi to po prostu parzy skore!Wiec skradam sie zawsze do kibelka z wyczulonym nosem, czy przypadkiem tego chloru znowu nie nalala <_< . Troche to uciazliwe, jak masz pelny pecherz...
A na powaznie: ma ktos moze sposob na alergie sloneczna? Paskudne male krosteczki zamiast opalenizny, swedzace do tego i mokre.
 

BlackCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
64
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
jak miałam )o ile pamiętam dobrze) 2 latak zachorowałam na zapalenie krtani i przez lekarzy mogłam zejść z tego świata. po powrocie do domu ileśtam zastrzyków w domku. Na widok pielegniary robiłam się sina i krzyczałam po zastrzykach strasznie płakałam z bóu :(
poztem co rok zapalenie krtan
od niedawna przeziebiam czesto pecherz
przeziębienia to norma
mam bardzo delikatną skóre(nieodpowiednie kremy, balsamy i kosmetyki wywołują opuchlizne i rumień)
mam astygmatyzm(jak narazie malutki)
mam po mamie migreny(ledwo wtedy chodze)
chyba reumatyzm(strasznie mnie kolana bolą zwłaszcz w zimie gdy mam je zgięte)
poważniejsza choroba to jelit(musze duzo owocow i warzyw jesć plus soczki)
raz zemdlalam w szkole(badania nic nie wykazały. Moze trzeba je jeszcze raz zrobić dla pewności)
oberwalam skore do miesa z małego palusza u stopy(oj bolało bolało)
nieodpowiednie buty pięty mi zdzieraja do krwi
mialam popazaona noge i chodziłam z wielkim bomblem( nie powiem żeby mnie to nie bolało przy zmianach pogody i nie odznaczalo sie:(
jesu pecherz mam wielki że wygladam jak kobieta w ciąży,
nie moge jeśćani pić,
mam popękane usta i pękaja codziennie bardzo boeleśnie.
teraz mam chore nerki i wszystko mnie boli. mialam bardzo bolesne napady nerki i mam nadzieje ze już ich nigdy w życiu już nie poczuje
POMOCY!!


Pozdrawiam :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
 

Szarka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Kurcze, wypadnę tu jak emerytka jak słowo daję ale winne tym wszystkim prawie chorobom są moje hormony :(

w wieku 14 lat miałam operacje w celu wyleczenia parodontozy tzw. kiretaż
miałam ogromny biust , miałam bo jestem po plastyce zmniejszania o tym później ....
od 18 r. życia walczę z nadmiarem testosteronu, przez który pojawiło się u mnie zbędne owłosienie, zastój okresu, tycie , w związku z tym musiałam brać hormony, po urodzeniu synka, mój biust byl tak duzy i cięzki, że obciążał tak bardzo kręgosłup, że zaczynała drętwiećmi noga. Mgło się to bardzo źle skończyć, lekarz stwierdził, iż jdyny SKUTECZNY ratunek to korekcja biustu.
Z rozmiaru 75-80 H, zmniejszyli mi miseczki do E ( przytyłam niestety i mam obecnie F )
z powodu moich problemów hormonalnych, miałam guza maicy wiekości pięście, przeszlam 3 operacje ginekologiczne + leczenie leakmi chemio-hormonalnymi KOSZMAR, leki te wywołuja depresję, więć musiałam jeszcze walczyć z depresją :(
Leki, które podawano mi w celu zmniejszei guza ( przed operacją ) były wkuwane bezpośrednio w brzuch, sąbardzo silne, przez co pogorszył sięmój stan wąroby, trzeba wyłączyć było wszelkie hormony, z powodu hormonów tyłam - skutek ? OGROMNA NADWAGA i zaburzenia pracy serca.

Obecnie jestem na bardzo rygorystycznej diecie, która ma poprawić stan wątroby, serca i zredukować moją wagę. Oczywiście biorę teżleki ech :(
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Ja mam jakieś dziwne bóle mostka. Raz na jakiś czas złapie mnie taki ból, że aż się przewracam. Ten ból w mostku jest strasznie ostry, mocny i trwa najdłużej przez godzinę a potem mija. I znów jakiś czas mam spokój. Ale niewiem co to jest :(
Następną moją chorobą to nerwica i depresja. Biorę proszki uspakajające.
Boli mnie także kręgosłup na dolnej partii to chyba korzonki.
hmm.. i to chyba wszystko
 

Szarka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
czarnaaa - bierzesz antydepresanty i łączysz je z narkotykami - nie boisz się ?
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ja też czasami musze brać tabletki uspokajające, na szczęście ziołowe mi pomagają, bo po dużych stresach tak się we mnie wszytsko uzbiera, ze trzęsie mi się serce to jest okropne uczucie.
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Jak bylam jeszcze w pierwszej klasie to mialam zapalenie ucha srodkowego i musialam lazec w szpitalu przez dwa tygodnie.
To jest naprawde okropne choróbsko i zycze wszystkim aby na to nie chorowali.
Mialam jeszcze zapalenie migdalków przez 9 lat ,ale naszczescie znalazlam wreszcie dobrego doktora i sie tego pozbylam.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No mnie też, a czerwone gardło to mam non stop :/ I dosyć często mnie boli. Ale zdążyłam się przyzwyczaić przez te 17 lat ;)
 

annie

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2005
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
54
Miasto
Holandia
Ja tez zawsze mialam problemy z gardlem, zwlaszcza jak zaczelam pracowac w szkole :pokrecony:
Lata cale szpikowano mnie antybiotykami, w koncu zatrulam sie Klacidem. :(
Zaczelam chodzic prywatnie do laryngologa i przy pierwszej wizycie kobieta zrobila mi testy alergologiczne.Wykazaly silne uczulenie na grzyby, plesnie, kurz.Coz... mieszkalam wtedy w starej kamienicy, gdzie piwnica obrosnieta byla doslownie korzuchami grzyba.A ja myslalam, ze po prostu zdzieram sobie gardlo w szkole... Dostalam porcje Zyrtecu, i problemy z gardlem sie skonczyly.Ale przez prawie pol roku odbudowywalam system obronny organizmu: lecytyna, tran, witaminki z grupy B, preparaty drozdzowe itp..
 
Do góry