Nasza klasa

felipe10

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Czy moge uzywac zwrotw typu stara panna, ORMO-wiec, lub np. to ze za prace pod biurkiem ucznia ktos dostawal dobre oceny i uzywac roznych synonimow wraz z podaniem nazwisk tych nauczycieli. czy moga to podac np. na policje czy pozwac mnie do sadu za zniewazenie ?? prosze o odpowiedz z gory dziekowka pozdrawiam :D:D
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
uzyj slow: 'prawdopodobnie' 'rzekomo'. wtedy to bedzie przypuszczenie, cos w stylu plotki, wiec nie mozna teko nazwac pomowieniem tylko sugestia.
 

felipe10

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mam zal do kilku z nich a ze na foum moja opinia stanie sie ogolno dostepna bedzie miala wiekszy posluch i pewnie ktos sie przylaczy!!:D
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Dzieciak.

Jeśli nie masz odwagi powiedzieć to im w twarz, to lepiej nigdzie nie mów.

Poza tym, za pomówienia te osoby mogą Ci wytoczyć sprawę i z pewnością wygrają.
I nic nie da dodane 'rzekomo'.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Co do pomówienia i naszej klasy to już jedna była taka sprawa, którą właśnie nauczycielka wygrała.
Czasem lepiej ugryźć sie w język aniżeli płacić...
 

felipe10

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
doskonale o tym wiedza bylo juz wiele sytuacji to raz. Dwa to co niby swiadczy o tej mojej niedojrzalosci bo nie bardzo to rozumiem tylko prosze o wytlumaczenie a nie gadanie typu "jestes dzieckiem niezrozumiesz" bo to z gory was pograza. no i co do ostatniego nie wiem czy wiesz ale swiat idzie do przodu i zeby informacja zdobyla posluch nie wychodzi sie na ulice i nie krzyczy to raz a dwa co ma emo to internetu ?!?!
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
To świadczy o braku odwagi ;)
Nierozumiesz ???
Tylko dzieci tak robią.
Co Ci to da ?
Satysfakcje ?
Radość ?

Popieram przedmówców.
 

Krejzolek

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Lepiej nie rób sobie problemów bo niech jakiś nauczyciel to sobie poczyta to może się źle skończyć. Może oskarżyć Cię i podać do sądu.
 

pkrzysiup

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
A co, zostawili Cię w którejś klasie ?? Biorąc pod uwagę Twój (takie słowa jak: "Ty, Ci, Was, itd. pisze się z wielkiej litery) poziom inteligencji to bardzo możliwe.
Tylko jeszcze wytłumacz, co chcesz przez to osiągnąć ?
- udowodnisz przed samym sobą, że jesteś zaj...y, bo potrafisz dziecinnie i prostacko skomentować czyjś profil czy zdjęcie ??
- chcesz uleczyć tym sposobem jakieś swoje kompleksy ?

Może lepiej zajmij się nauką, a nie denerwowaniem innych. Popracuj chociażby nad interpunkcją, bo jak widzę masz z nią straszne problemy.

I pamiętaj: Głupota nie zwalnia od myślenia...
 
N

Nestia21

Guest
Po co kogoś w sieci obrażać? A jak już musisz to powiedz coś w stylu: Słyszałem, że...
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
Ja kiedyś założyłem pierwszy wątek na naszej-klasie, z którego później zrobił się kompletny offtopic (bo ludzie chyba tematów nowych nie umieją zakładać :/), w tym temacie wszyscy zaczęli się wyzywać nawzajem, krytykować samorząd i nauczycieli, co spowodowało płacz przewodniczącej na uroczystości szkolnej. Później wszystko było na mnie, chociaż ja nikogo tam nie wyzywałem - ja tylko zapytałem o pewną sprawę.
Dlatego też nie polecam pisania takich rzeczy na naszej-klasie, bo wbrew pozorom nauczyciele też to czytają...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
niech to szlag. jak czytam wielkie problemy niektórych ludzi co się tutaj wypowiadają to się śmiać mi chce. dziecinne kłótnie kto komu loda robił. jakieś szkolne żale. wiem, z innej choinki spadłem, ale serio, w oczach człowieka który potrafi spieprzyć tak dużo to wygląda tak żałośnie
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Kumpel zaczął bluzgać na naszej klasie na nauczycieli i za kilka tygodni wywalili go ze szkoły.
 

gizmo

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Łódź
Używaj zdań pytających które zmuszą czytelników do takich wniosków, nawet jeśli to co napiszesz nie będzie prawdą Tobie nic nie zrobią bo każdy ma prawo pytać.
Np. Czy prezydent lizał kibel???
 

alan85_00

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
pewnie, lepiej sie w cos takiego nie bawic, na cholere ci to.....ale podziwiam twoja zacieklosc, mi by sie nie chcialo pytac na innym forum czy moge czy mnie nie pozwa, zaewne nie tylko ty znasz taka opinie wiec po co to powielac, a poza tym moze oni mieli racje w tym co robili......
 
Do góry