Narty na Słowacji?

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
Znacie dobre tzn tanie i wygodne miejsca na Slowacji albo i w Czechach
gdzie mozna troche pojezdzic ale nie tylko... Ekipa sklada sie z ludzi ktorzy i jezdza i nie jezdza wiec jakies cieplutkie baseny albo jakies rozrywkowe miejsca byly najlepsze! :)

Chcialem jechac i szukac czegos w zeszlym roku ale ceny w EURo mnie odstraszyly ale podobno w tym sezonie jest duzo lepiej - przynajmniej tak wynika z reklam
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
No to jedźcie do tatralandii :) Są tam gorące źródła a w pobliżu także stoki narciarskie. Oprócz tego bardzo fajne stoki są w Strbskie Pleso i w Chopoku :) Jak jeżdże na Słowację to zazwyczaj własnie na te dwa stoki.
 

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
wlasnie tak sie zastanawialem nad tymi rejonami... wiele razy bylem w okolicach popradu i strbskie pleso mnie juz zmeczylo i myslalem wlasnie o przeniesieniu sie bardziej na zachod :) dzieki ;)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ano nie ma sprawy :) Ale tak swoją drogą to czemu strbskie pleso Cię zmęczyło? Moim zdaniem stok tam jest ekstra przygotowany do jazdy i jest bardzo przyjemny. Są odcinki łagodne i te odrobinę bardziej strome więc każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego stylu jazdy :) A i sądzę, że miejsc do zabawy wieczornych tez jest całkiem sporo :)
 

rosberg

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
50
Punkty reakcji
1
:)

zmeczyly mnie rosyjskie kolejki i przestarzala infrastruktura w porownaniu z polskimi osrodkami (szok :) ) sam stok jest w porzadku rzeczywiscie tylko wszystko inne mnie zaczelo wkurzac poza tym nie mozna jezdzic ciagle w te same miejsca bo zycie jest na to za krotkie :)
 

olinka_25

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, Ja zamiast Słowacji polecam Włochy sama wybieram się pod koniec lutego do Marillevy z biurem http://student.travel.pl/studenckie-ferie,ferie-wlochy-val-di-sole . Szykuje się dobra zabawa na stokach. Pozdrawiam :D
 

1adam12345

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Myślę że oba miejsca mają dużo do zaoferowania,jest sporo info u mnie na forum gdyby ktoś byłby zainteresowany oczywiście :papa:
 
Do góry