Nartki

karolka333

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice krakowa
Zbieram fanów jazdy na nartach hehe bo dla mnie nie ma lepszego sportu a wy co sądzicie ????? wiele osób przerzuciło sie na deske..ja próbowałam jeździć na snowboardzie, ale to chyba nie dla mnie jakoś dziwnie sie czuje :D:D....jeżdże w sumie już długo na nartach, ale chyba nigdy mi sie to nie znudzi:p:p
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Mogę dołączyć do grona fanów jazdy na nartach :) Zaczęłam, gdy miałam 4 latka i osobiście popieram Twoje zdanie, że lepszego sportu nie ma :D
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Jakoś mnie do tego nie ciągnie :p
Ale kto wie może już w zimę wyjadę na stok :p:p
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
i osobiście popieram Twoje zdanie, że lepszego sportu nie ma
Już lepiej zjeżdzać na sankach niż na nartach :D IMHO jeśli chodzi o sporty na śniegu to lepszy będzie snowboard :) Polecam deski Burton'a :)
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
IMHO jeśli chodzi o sporty na śniegu to lepszy będzie snowboard smile.gif

Eee tam, deska staje się coraz bardziej popularna. Szczerze powiedziawszy, snowboardziści na stokach czasem mnie przerażają, jak jeżdżą tak nieuważnie (i ta odwieczna wojna pomiędzy deskami i nartami ;) ).

Poza tym, z dwoma deskami jakoś czuję się pewniej, niż z jedną :eek: :D
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
Nie próbowałem i nie mam ochoty. Nie uznaję niczego co nie ma hamulców. Do tego nie wiem czemu, ale narciarstwo od zawsze i nieubłaganie kojarzy mi się ze snobizmem :/
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Jak nie ma hamulców? Narty same w sobie są hamulcami :p Poza tym, ta "niedogodność" może często być zabawna (ile drzew zaliczonych... ;) )

I nie rozumiem, dlaczego snobizm? :eek:
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
No wiesz ja wolę hamulce jak w rowerze czy samoch0ddzie - jeden prosty ruch i po chwili stoisz - bardziej pewne niż na nartach...

czemu snobizm - hmmm nie wiem, po prostu mam w głowie obraz takich ludzi, wysoko zadzierających nos, gardzących ludźmi nie na ich poziomie, rozrzutnych, leniwych, pływających w kasie, i jeżdżących na anrtach
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Ajajaj w żadnym wypadku :) Chociaż niewiele znam narciarzy, więc może jestem wyjątkiem.

Co do hamulców -tu też jeden prosty ruch (masz dwa do wyboru nawet :D ) i stoisz... prawie pewnie ;)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Tez lubie jeździć na nartach, choć zastanawiam się czy nie spróbować jazdy na desce...
 

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
Byłam tylko raz na nartach, nie umiem za bardzo jeździć, ale bardzo lubie ten sport i chcialabym sie wreszcie nauczyć:)
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
no coz, narty to szalenstwo, codziennie sprawdzam kamerki interntowe zeby zobaczyc czy gdzies nie ma juz przypadkiem sniegu:) hmmmm... mam nadzieje ze w listopadzie bedzie juz bialo w gorach. gdzie zazwyczaj jezdzicie??
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
uwielbiam jeździć na nartach i zdecydowanie mówię NIE snowboardowi. :p
 

masder

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Zbieram fanów jazdy na nartach hehe bo dla mnie nie ma lepszego sportu a wy co sądzicie ????? wiele osób przerzuciło sie na deske..ja próbowałam jeździć na snowboardzie, ale to chyba nie dla mnie jakoś dziwnie sie czuje :D:D....jeżdże w sumie już długo na nartach, ale chyba nigdy mi sie to nie znudzi:p:p

ja uwielbim jazdę na nartach ale nie po stokach tylko poza nimi. tzw freeride. to jest dopiero to. puch i brak ludzi. ahh. to mi się podoba. polecam wszystkich bo to jest coś niesamowitego ;d a właśnie możecie sobie obejrzeć jakieś filmy o tym np Into The WHite (polski) czy The Emotions, tych samych twórców. teraz włąśnie niedawno wrócili z planu filmowego we Włoszech ;dmożecie poczytać na blogu www.theemotions.pl warto ;)
 
Do góry