Narkotyki

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
SADA jest wystrzelona po narkotykach hehe:)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
bezdomna !
a mnie właśnie do ganji jakoś nie ciągnie....

z tym czepianiem to SADA nie ma się czym przejmować ;)
 

natalka211

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Tylko potrzebny jest do tego odpowiedni wiek i odpowiednie podejscie. I oczywiście w miare rozsądku.
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Ale ja się SADA Ciebie nie czepiam. Piszę tylko że jesteś wystrzelona - sama piszesz że jesteś jak LSD:)

a LSD to ciężkie loty:)
 

wika141

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
149
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Narkotykom mówię NIE. Wszystkim i w każdej postaci. Nie ważne czy bierze je 16-latek czy też 30-latek, ważne że w ogóle bierze. Temu się trzeba sprzeciwiać!
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Według mnie narkotyki są dla osób które umieją pózniej skończyć z tym lub brać to w ilościach takich,aby nie szkodziło im to w większym stopniu .. Ale niestety,nie tylko tacy ludzie kupują narkotyki .. Jeśli ktoś ma słabą wole to polecam poprostu ganje .. Jestem zwolennikiem ganji .. tylko i wyłącznie :] co nie znaczy ze nie posiadam silnej woli .. wole się zbakać,pośmiać itp. zamiast wziąć coś i widzieć krasnoludki .. nie mam zamiaru brać innego badziewia .. lepiej brać to co natura nam dała .. pale już długo i dosyć często ale jestem zadowolony .. jest w planach CofeeShop w Krakowie ;] Więc jeśli coś takiego powstanie to będę najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :] Tylko nie wyobrażam sobie kolejki :lol:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Narkotykom mówię NIE. Wszystkim i w każdej postaci. Nie ważne czy bierze je 16-latek czy też 30-latek, ważne że w ogóle bierze. Temu się trzeba sprzeciwiać!

o kolejny moher...
nie chcesz to nie bierz. lecz innym nie narzucaj swojej woli. każdy tutaj jest istotą rozumną, wolną i inteligentną i wie co ma robic. co najwyżej możesz uświadomić jakie narkotyki niosą konsekwencje /zagrożenie...
I przez takich trawka jest nie legalna...
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Narkotykom mówię NIE. Wszystkim i w każdej postaci. Nie ważne czy bierze je 16-latek czy też 30-latek, ważne że w ogóle bierze. Temu się trzeba sprzeciwiać!


A co Ty masz do gandzi na przykład ? Gandzia jest zdrowsza od fajek i konsumowanego często przez alkoholowych desperatów spirytusu,denaturatu .. Nie rozumiem toku Twojego myślenia .. Wybacz .. Każdy ma swoje życie i może robić z nim co chce .. Łapanie dilerów,to jeszcze się zgodzę ale łapanie ludzi którzy posiadają towar dla własnej korzyści,tego nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem ..
 

zzz803

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Narkotyki na dłuzszą mete prowadza do silnych stanów depresyjnych, często zaburzeń psychicznych, ludzie.którzy sie w nich lubują sa często ograniczeni-narkotyki przysłaniaja im prawdziwą radość życia.Po za tym sieją spustoszenie w organizmie, co moze wyjsc po latach w postaci bolow mięsni,stracie zebów itd. Wszystkim odradzam bo wciągnąć jest sie łatwo a wtedy stoji się w miejscu a nawet cofa. Kiedy przychodzi czas na przebudzenie-o ile wogole nadejdzie, pojawia sie rozpacz.
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Narkotyki na dłuzszą mete prowadza do silnych stanów depresyjnych, często zaburzeń psychicznych, ludzie.którzy sie w nich lubują sa często ograniczeni-narkotyki przysłaniaja im prawdziwą radość życia.Po za tym sieją spustoszenie w organizmie, co moze wyjsc po latach w postaci bolow mięsni,stracie zebów itd. Wszystkim odradzam bo wciągnąć jest sie łatwo a wtedy stoji się w miejscu a nawet cofa. Kiedy przychodzi czas na przebudzenie-o ile wogole nadejdzie, pojawia sie rozpacz.


Mówisz tu teraz szczególnie o różnego rodzaju prochach .. typu amfa,hera itp. z tym się zgodzę .. Ale nie do końca .. Bo wszystko co jest brane z umiarem nie szkodzi w większym stopniu .. amfa raz na jakiś czas nikomu nie zaszkodziła .. niestety większość osób myśli,że osoba,która wzięła raz np. amfetaminę,to będzie już ''ćpała'' do końca życia .. Tu chodzi już o postępowanie człowieka i o siłę jego woli .. Nie każdy jest zrównoważony psychicznie co łączy się z tym iż bierze wielkie dawki mając słabą wolę i tak to się właśnie kończy jak to opisałeś w powyższym poście .. Każdy którzy chce się za to brać powinien się najpierw zastanowić ile brać i co jaki czas,czy aby na pewno mu to nie zaszkodzi .. Alkohol działa dokładnie tak samo .. Ludzie piją dużo i bardzo często aby np. zapomnieć o problemach,a pózniej kończą jako bezdomni .. Jeśli chodzi o Marihuanę to ona nie wyrządza aż takich szkód w psychice człowieka .. Kto pali ten wie,że ludzie nic nie wiedzą a uważają gandzie za coś co może kogoś zabić .. Wszystko jest nagłaśniane przez osoby,że tak to ujmę niekumate ;]
 

zzz803

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ok, rozumiem cie-miałam podobne zdanie do ciebie i częsciowo dalej mam. Ty mówisz tu teraz o garstce ludzi, która wie czego chce od życia i ma silną osobowość, od zycia oczekuje przyjemności i wie jak z nich korzystać zeby nie przedobrzyć. Owszem tacy ludzie mogą SPRÓBOWAĆ wytyczyć sobie częstotliwość brania i dopuszczalną ilosc dragów. Ale wiekszosc ludzi nie jest wogole świadoma i dlatego narkotyki sa niebezbieczne ( mowa tu o amfie, tabsach, kwasach_). Wielu nie skończy na raz na miesiąc czy raz na iles tam. Spodoba się i przyjdzie moment, ze hamulce puszczą. Ja tu mówie o srodowisku dyskotekowym-klubiczów, ktorzy spróbuja i pozniej nie sa w stanie na zadnej imprezie obyc sie bez tablety czy innych dopalaczy. Jesli chodzi o trawke to nie uwazam jej za nic złego pod warunkiem,że nie pali jej sie codziennie ;) . Po za tym nie wydaje mi sie, zeby 15 letnie dzieci były na tyle kumate i myslaly w przód o tym zeby sobie raz na miesiac wziasc 2 tablety i kreche białego-one zyją chwilą, po za tym czesto jest to dla nich ucieczka, bądz tez robią to z czystej nud. uwazam,że dragi powinny byc tempione poniewaz często niosa ze soba smierc i tragedie dla rodzin oraz różnego rodzaju przestepstwa, które tak czesto sa popełniane pod wpływem narkotyków.
pozdrawiam
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Masz rację .. 15 letnie dzieci nie zdają sobie sprawy z tego jakie mogą być konsekwencje brania zbyt dużej ilości narkotyków .. Szczególnie dropsów,prochów itp. Przeciez dlatego,iż takie coś jest w sprzedaży cierpią najczęściej dzieci .. A pózniej bardzo trudno jest wyjść z uzależnienia,cierpi rodzina oraz sam uzależniony .. 15 lat to przecież jeszcze dzieci .. Mają jeszcze całe życie przed sobą i nie powinny brać się za takie rzeczy .. Istnieje jeszcze coś takiego jak piłka,świeże powietrze,rower,przyjaciele i inne rzeczy lub osoby które dają szczęście .. Dopiero osoba dojrzała,która wie czego chce i jest odpowiedzialna,może spróbować .. Ale takie są realia .. Nie każdy myśli racjonalnie .. I to jest najczęściej przyczyną wypadków .. Jeśli chodzi o Marihuanę to również myślę , że nie powinno sie jej palić codziennie .. Ja palę raz na powiedzmy 2 tyg. .. I jest wszystko ok .. Ale widzę kumpli co jarają kilka razy dziennie i tak przez miecha , potem miech przerwy .. I przez ten pierwszy miesiąc są zupełnie odcięci od rzeczywistości ..



pozdrawiam również ;)
 

bartosh18

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
to ja bede inny xD i odpowiem sie ZA dragami :p (ex,koka,amfa,ziolo) lubie sobie cos czasem wziac :D

a niektore komentarze to smiech na sali ^^ Nigdy nie bralem i nie biore to :cenzura:... itp super podejscie tak trzymac!!!!! a teraz zostaw to dla nas i nie komentuj xD
 

zzz803

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
Zobaczymy jak będziesz spiewał za pare lat ale życze ci jak najlepiej ;)
 
Do góry