Narkotyki i test

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Witam
Mam takie pytanie,a raczej moj kolega ma.
W tym roku on startuje do Policji.5 lat temu próbował marihuane i sie pyta czy na tescie multiselect (test psychologiczny) czy ma powiedziec prawde czy ma to zataic?
Co mu doradzicie?Jak da odpowiedz ze próbował to moze od razu byc skreslony...albo i nie...
jakie są wasze opinie?Ma powiedziec czy zataic to?
 

sasetka :)

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wlkp
Moim zdaniem powinien powiedzieć. Z drugiej strony jednak mam znajomego, którą palił trawke i nie zdał tego testu. Tak więc sprawa jest troche skomplikowana. Sama nie wiem co do końca doradzić.
 

laudy1

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Jastrowie
:) Ogolnie to nie ma sie czym martwic to bylo 5 lat temu i moze sie tego wyprzec niech nie mowi ze palil bo odrazu jest odrzucony a po co sobie marnowac kariere przez takie cos trawak trzyma do 7 miesiecy w cebulce wlosa :) A po 7 miesiacu nikt mu tego nie udowodni. Rowniez zalezy od niego jaka ma silna wole prrzeciez pod wykrywacz klamstw go chyba nie wezma co nie ?? A nawet jezeli tak moze sie wyprzec ze zapomnial. Niech kombinuje
 

efbiaj

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Acidland
Ja bym się tam nie przyznawała...
Zresztą, myślę że każdy policjant kiedyś próbował tego i owego i chyba by go tak od razu za zbity pysk nie wywali za głupstewsko, które się w dodatku 5 lat temu wydarzyło. :p
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
" Rowniez zalezy od niego jaka ma silna wole prrzeciez pod wykrywacz klamstw go chyba nie wezma co nie ??"

Nie nie pod wykrywacz kłamstw nie bierze sie kandydatów.Tylko do SG
 
Do góry