narescie darmowe doladowanie

M

Modernator

Guest
Siema.
Sposób sprawdziłem osobiście. A polega on na tym iż kupujesz kartę w POP za 25zł i podany na karcie kod wpisać tak: OxxRxxAxxNxxGxxExxPxxL:100 (gdzie "x" to kolejne cyfry kodu ze zdrapki) i wysłać go pod numer operatora sieci: 1021172246171, a Twoje konto nie ma 25zł tylko 100zł !!! Jednakże trzeba poczekać około 30min na potwierdzenie wysłania, a zaraz po otrzymaniu potwierdzenia masz 100zł na koncie do wykożystania, a ważność Twojego konta nie ma miesiąca tylko pół roku !!!.
Numer operatora zmienia się niestety co 2 miesiące. Prosze nie pytać w jaki sposób go zdobywam!

Należy jednak mieć przynajmniej na 1 sms'a na koncie i nie zablokowane konto gdyż numer operatora jest płatny według stawki za 1 sms'a. Nie należy również potem wpisywać numeru ze zdrapki i wysyłać go normalnie gdyż grozi to (może się tak zdażyć) że wogule nie doładujecie konta. Dlatego albo duże doładowanie albo małe wybierajcie!

Ten numer podaję za Free na próbę. Ważny jest on do 15 Lutego 2014r.
Jeśli ktoś wypróbuje sposób i stwierdzi że za niewielką opłatą chce dalej kożystać z takich numerów proszę o kontakt: sam korzystam tej funkcji w sumie to ja sam niewiezieniem w to ale spróbowałem i udało mi się z 25 na 100
 

adrian21

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
To nie prawda i ściema spróbowałem i nie dostałem nic nawet tych 25 zł. Jeśli jednak potrzebujesz doładować szybko telefon to polecam Ci się zalogować na stronie http://www.takeagift.pl/polecam:270626 . Jest to największy w Polsce serwis społecznościowym na którym w krótkim czasie możesz wymienić pkt. na doładowanie za 50zł do każdej sieci.
To prawda wejdź i się przekonaj!
 
Do góry