Narcyzm

justice

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Witam. Jeżeli podobny temat istnieje to wybaczcie.
Mój problem polega na tym że jestem narcyzem. Nie wiem jak sobie już z tym radzić bo gdy próbuję to przezwyciężyć tracę tylko kolejny kawałek swojego życia. Lubie jak ktoś mnie chwali, podziw w oczach innych to wszystko czego mi potrzeba. Jestem samowystarczalny. Nie dziękuję niechętnie proszę, nie mam szacunku do innych ludzi, egoizm u mnie jest na wysokim poziomie, z żadnym człowiekiem się nie liczę. Ustawiam sobie cel w głowie który chcę osiągnąć i zamykają mi się klapki na oczach i na nic nie zwracam uwagi, nie ważne czy w samotności czy po czyiś kosztach.... nie wiem jak sobie z tym poradzić, wszystko co mogłoby mi pomóc już sprawdzałem. Z tym się cholernie nie da żyć to jest jak wrzód na :cenzura:e !. Jeśli wiecie coś na ten temat albo przerabialiście coś podobnego to proszę o sensowne wypowiedzi z góry Dzięki
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
no coz, ja moze w mniejszym stopniu,ale rowniez mam sklonnosci narcystycczne:) tylko moze nie po trupach do celu, ale generalnie ambitnie, do przodu, i zeby bylo jak najlepiej. sadze ze w rozsadnej dawce to nie jest takie zle, na pewno lepsze niz zycie w kompleksach. moze wyjscie do ludzi bardziej ci pomoze...oni utemperuja twoje wybujale narcystyczne sklonnosci:D
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
myśle że wgłębi to każdy jest "narcyzem", każdy chce być podziwiany.chwalony a najlepiej jeszcze w centrum uwagi w miejscu pojawienia. Ja też taK mam.

Ostatnio wyczytałem że skłonności do tego mają zodiakalne LWY, (ja jestem z pod znaku lwa. A ty ???

I chyba nie ma osoby. która nie lubi tego. Ale oczywiście przesadzanie z tym może prowadzić do tego że będziesz postrzegany przez ludzi jako zarozumialec.

A co do tego że dążysz do celu , oznacza to że jesteś osobą ambitną i do czegoś w życiu dojdziesz.
 

kasiam4001

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ej, ale skoro jesteś w stanie powiedzieć o sobie coś złego to nie jest z Tobą tak źle :D :D :D Każdy ma w sobie coś z 'narcyza'.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Napisz kilka głupich postów na forum.Gwarantuje, że odpowiedzi niektórych forumowiczów wyleczą cię z narcyzmu ;p xD
a tak naprawde to czego oczekujesz ? że cie pochwalimy, powiemy : "tak trzymaj stary, świat jest teraz dla własnie takich jak ty ", albo "podziwiam cię wiesz, chciałbym taki być... ". Skoro twierdzisz, ze nie udawało ci się z tego wyleczyć to chyba nie oczekujesz, że pomożemy ci na odległość. Twierdzisz, że nie da się z tym żyć... ludzie mają większe problemy z którymi sobie jakoś radzą, uwierz na słowo.
 
Do góry