Napoje energetyczne , Wdychanie markerów

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
kiedys wypilem na niezłym kacu w ciągu tak 20 min. 1l tigera. Naprawdę nie polecam!!! Kurna, serce chcialo wyskoczyć, nie mogłem usiadzieć w miejscu, naprawde straszne glupstwo, czytajcie ulotki na tych napojach, bo wiem na swoim przykladzie że za duzo energetyków to wielkie :cenzura:...
 

niezleziolko

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Baku Bakowo
siema wszystkim.
ostatnio wypilem litr (chyba troche za duzo) na raz tego tigera i taka jazda na kiblu jest pozniej ze juz nie pijam w takich ilosciach, a jezeli to prawda co pisze jacobss ze te napoje sa z dodatkiem spermy byka to juz nigdy nie wypije tego :\
a co do markerow nawet nie wiedzialem ze ludzie moga to wachac
jacobss dzieki za info troche za pozno sie dowiedzialem o skladzie ale "lepiej pozno niz wcale" :]
pozdro
 

zaba1241

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L
Ci co wąchają wszelkie markery, kleje, gazy z zapalniczek muszą mieć ładnie pomieszane w głowie... Polska młodzież co nowe pokolenie spada coraz bardziej na psy.
 

Californian_

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
znikąd
ostatnio napój energetyczny piłam 2 lata temu. ale muszę przyznać że markery fajnie pachną i od czasu do czasu sobie wącham
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
A tak wogóle co do napojów energetycznych... To jak dla mnie to one strasznie śmierdzą... Jak miałam jazdę kiedyś L i gość to otworzył w aucie to myślałam że padnę... Tak śmierdziało... Fuuuu
 

evelina01p

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2008
Posty
236
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
różnie z tym bywa
Wdychanie - NIE! raz, kiedyś w gimnazjum, zaciągnęłam się klejem biurowym w sztyfcie... Na lekcji. Ostro mnie zemdliło. Ale to był szczeniacki wygłup. Nic więcej. Dragom - mówię nie! pod każdą postacią...

Picie napojów - czasem, kilka łyków. Są bardzo szkodliwe dla zdrowia, wbrew pozorom. Nic tak nie dodaje energii jak spacer i świerze powietrze albo krótka dżemka...
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Napojów energetycznych nie pijam :p

Markery, farby, benzyna mmm... b. lubię :)
...bez komentarze :niepewny:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
niczego nie wącham.
co do napojów, to niekiedy tigera.
 

knockdown

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
86
Miasto
Wielkopolska
Picie napojów - czasem, kilka łyków. Są bardzo szkodliwe dla zdrowia, wbrew pozorom. Nic tak nie dodaje energii jak spacer i świerze powietrze albo krótka dżemka...

Fakt.
Po raz pierwszy od kilku lat, zimą zmogła mnie grypa.
I to chyba właśnie przez te napoje...
Świetne samopoczucie miewałem natomiast po brazylijskiej guaranie. Zero skutków ubocznych :)
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
Mialam taki okres ze codziennie pilam ok 2 litrow napojow energetycznych dziennie ;p a teraz pije tylko gdy musze sie duzo uczyc. A co do klejow,markerow to nigdy kompletna glupota!
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
JA jak mam egzaminy to pije 4 na dzień, bo mi pomnagają w koncentracji. Raz wypiłem za dużo Tigeró i myślałem że dostane zawału więc ograniczyłem picie do trzech na noc :/ Niezdrowy jest to syf według mnie, ale muszę go pić, a kawa to to samo, tylko że wiecej jest roboty przy niej :) .
A co do wąchania markerów do głupota masakryczn,.a
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
na mnie kawa kompletnie nie dziala, a czasami wrecz odwrotnie-chce mi sie po niej spac ;p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zależy jaką pijesz. Na mnie nie działają napoje energetyzujące, nawet jak wychylę duszkiem.
 
Do góry