Napiszmy razem wspólnie Historię:)

gwiazdka2008

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
268
Punkty reakcji
0
Miasto
Deutschland
Hej wpadłam na taki pomysł byśmy razem stworzyli jakąś fajną historię Zabawa polega na tym że dopisujemy własne fragmenty. Ja napisałam już fragment i podałam cztery sytuacje które mogą zajść. Kolejna osoba wybiera jedną sytuacje i na jej podstawie pisze dalej. Na koniec swojego fragmentu ta osoba też pisze trzy lub 4 własne propozycje- sytuacje , aby kolejna osoba mogła którąś wybrać i pociągnąć historię dalej To co zaczynamy


Jest już bardzo ciemno. Zegar wybija godzinę 00:00. W domu tym jest bardzo cicho. Delikatny strumień muzyki dobiega z pokoiku na górze. W tym owym pokoju przebywa młoda dziewczyna , ma jakieś 20 lat. Leży sobie na łóżku i pisze do kogoś SMS. Wtem usłyszała niepokojące szczekanie dwóch owczarków niemieckich, które są własnością pani Ireny J. Pani Irena to sąsiadka, więc psy nie strzegą tylko jej domu, ale przyzwyczaiły się też do odpędzania intruzów po drugiej stronie płotu, czyli z posesji tej młodej 20 letniej Kaliny.
Kalina podeszła do okna i popatrzyła w nie. Nikogo nie zobaczyła. Zamyśliła się, poczym niepewnie wyszła z pokoju. Zeszła cichutko po schodach. Nie zapalała światła, bo nie chciała by ją ktoś zauważył. Stojąc pod ścianą usłyszała czyjeś kroki. Odgłosy te jednak zagłuszane były przez głośne ujadanie Saby i Rexa. Wtem zadzwonił telefon. Kalina niepewnie zbliżyła się do niego. Trzęsącymi dłońmi podniosła słuchawkę i dość cicho powiedziała.
- Hallo…

Co się stanie dalej?

a) Będzie to Piotr- jej chłopak. Zadzwonił bo nie odbierała komórki.
b) Jakiś dziwny człowiek, który się nie przedstawi i powie „ Witaj Kalina. Wiem że jesteś sama w domu…Pewnie boisz się co? Tez bym na twoim miejscu się bał….
c) Dzwonią rodzice że przyjazd się przedłużył o dwa dni.
d) Kiedy ona podnosi słuchawkę , ten ktoś przerywa połączenie.
 
Do góry