Nałóg obgryzania paznokci...

Frappe

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
275
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Świata marzeń....
Ja stosowałam różne triki i mi nic nie pomagało:(
Az poszłam sobie zrobic....tipsy :p nie takie jakies różowe i półmetrowe tylko takie króciutkie(żeby sobie nimi krzywdy nie zrobic :D). Fakt strasznie sie nimi na początku "bawiłam". Jednak po jakiś 2 miesiącach mi zeszły no a moje już odrosły...
I wiecie co?? Ciągle je malowałam, bo mi sie podobało:) aż żal obgryzać było:)
i tak się trzymie:)
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Gdańsk
mam gorzej... Ja obryzam skórki na rekach i mam już zniszczone dłonie... ych... :(
A przestac nie jest łatwo
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
ja z obgryzaniem paznokci poradziłam sobie rękawiczkami
Heheh chodziłam w białych cieniutki <chyba jedwabnych > rękawiczkach, zdjemowałam je tylko na noc i na jakieś wieksze miejsca, po 2 tygodniach "kuracji byłam mile zaskoczona;]
 

Biziorek

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka :P
Ja mam 18 lat, obgryzam od małego. Jednak 3tyg temu miałam studniówke, poszłam do kosmetyczki zeby mi tipsy zrobiła, wybuliłam 150zł na nie miałam je 2 tyg ale efekt jest dobry, trochę mi urosły :lol: jak narazie nie obgryzam 3 tyg, chociaż ciągnie. To już mój mały nałóg, a czasem nawet nie świadoma jestem tego że obgryzam ;/ A te jakies gorzkie paluszki to jest shit. :( :mruga: Heh a jak kosmetyczka zobaczyła moje paznokcie to myslalam że zemdlej, mialam takie krotkie jak moja 16miesięczna siostrzenica :( nagadała mi takich bzdur żebym nie obgryzała że miazga.
 

Hysteriia

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja dlugo mialam problem z tym. Ale juz pd pewnego czasu zdarza mi sie tylko przez ... sen. I to do tego stopnia, ze az bola paluchy. Watpie zeby to bylo normalne ale niestety nie umiem nad tym zapanowac ;>
 

inamorata

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z krainy marzeń
ehh... ja też mam taki sam problem, aczkolwiek potrafię nie obgryzać przez np. pól roku, ale później jak się paznokieć zlamie czy gdzieś nie bedzie równy, tak koniec...do krwi :/
Co na to poradzić? :(
 

Hero

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
B-C
ja mialem takie stresy ze az mi skorki zarosly skonczylo sie wycinaniem chirurgicznym i rykiem na caly szpital bo robi sie to bez znieczulenia ! ;/ (nie zycze nikomu) teraz nie obgryzam ! a dziewczye podobno sa lakiery do paznokci bezbarwne ze jak sie je to az ci ozor wykrzywia wystarczy kupic taki i wkrecic ze to bezbarwny bedznie smiesznie i tragicznie jak nie pojmie co chcesz dl aniej zrobic ;D
 

Kaka Demona

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
109
Punkty reakcji
1
Ja obgryzam jak nie mam pod reką nic do obcięcia, a paznokcie są za długie, żeby je wciąż nosić.
 

inamorata

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z krainy marzeń
Hero, tak tak, są takie lakiery i inne cuda, ale na mnie np to nie podzialalo. Paradoksalnie jak się stresuje przed ważnym wydarzeniem to nie obgryzam, ale jak "nic się nie dzieje" to automatycznie przypomina mi się :p Ehhh.... no ale ileż można żyć w stresie ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja obgryzałem paznokcie przez bite 14 lat zycia. Od roku nie obgryzam. No chyba, że mnie wkurza bo się zadzior zrobi xD
 

Hero

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
B-C
no inni sie z tego poprostu wyrastaja ;P ja nauczylem sie na bledach ;D jak to mowia polak madry po szkodzie
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja obgryzałam jakieś 17- 18 lat i nawet te obrzydliwe lakiery nie pomagały, teraz już jakiś czas nie obgryzam, tyle razy póbowalam przestać i się nie dało, aż kiedyś po prostu przestałam, sama nie wiem jak to się stało :)
 

Milenkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
mazowsze
ja obgryzam pazurki od kiedy pamietam i też mi nie pomagaja jakieś specjalne lakiery:p
mam nadzieje ze w koncu oda mi sie wydostac z tego nałogu :]
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Kiedyś nałogowo obgryzałam paznokcie xDD Ale szybko się oduczyłam... Pojechałam z rodzinką na basen :) Do znaczy do aqua parku. Byliśmy tam chyba z 3 godziny jak wyszłam moje paznokcie tak urosły że sama nie wierzyłam... Od tej pory już nie obgryzam xDD
 

Marzena2008

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skoczów/Rybnik
Ja również obgryzałam paznokcie, ale od prawie roku już nie mam z tym problemu ;) Na swój ślub zrobiłam sobie żele, paznokcie odrosły mi pod nimi, jak tipsy odpadły miałam już ładne... I nie ciągnie mnie już do obgryzania, teraz bym już nie potrafiła... I mogę ładnie je malować ;)
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Ja obgryzałam od urodzenia :D W końcu postanowiłam z tym skończyć codziennie malowałam sobie paznokcie na przeróżne kolory i wzorki ^_^ I nawet nie zbliżałam ich do ust :rumieniec:
 
Do góry